Поточний час: 24 черв 2026, 03:10

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 2 ] 
Автор Повідомлення
#107507Повідомлення 02 лип 2020, 11:56 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Файне місто
Дякував (ла) 28 Подякували 30
Мій електротранспорт: Eleek(Ekross)72V QS 3000W V3T4 Kelly7218S -------- Bafang cst 48V 500w (26) 11T
В принципі по сабжу, хто які камери використовує для свого електро або просто транспорту?(стосується велосипедів, мото, авто, і інш)

Тему створив щоб власники поділилися своїм досвідом з використання камер, а також буде корисно тим, хто захоче купити бюджетну або дорогу камеру.

в мене Sony HDR-A200V, знімає чудово, але за дорога як для вело покатушок:) якщо впасти то -200 баксів) тре щось дешевше ставити

Зображення


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#107513Повідомлення 02 лип 2020, 14:00 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 456 Подякували 118
Мій електротранспорт: Citroen Visa EV '85
у меня и у товарища Xiaomi 70mai Smart Dash Cam. в целом устраивает, видео четкое, ночью тоже норм., угол 130. синхронизация со смартфоном. компактный, под стеклом не заметен.
из минусов - регулируется только в вертикальной плоскости, слабая батарейка

_________________
Конверсия Ситроен Виза в электро: https://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=26&t=3129


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 2 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 179


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group