Поточний час: 19 квіт 2024, 23:39

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 147 ]  На сторінку Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Наступ.
Автор Повідомлення
#127298Повідомлення 15 черв 2022, 11:22 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Stalker_W писав(ла):
нужно срочно ремонтировать батарею а не мучать её дальше.

Нормальный юзер это знает.
А вот пофигисты и сторонники активных балансиров , этого не понимают и становятся потенциальными пожарниками

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#127368Повідомлення 20 черв 2022, 12:50 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Україна, Луцьк
Дякував (ла) 105 Подякували 10
Мій електротранспорт: Nissan Leaf (продано), знову Ліф, кенга ZE
Хочу електротранспорт: Велик, байк, тесла)
продається ліф? Ціна в личку?

_________________
більше 50000 на електротязі >


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#129573Повідомлення 29 жовт 2022, 09:01 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6741 Подякували 2481
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Stalker_W писав(ла):
А продали её с Био-авто не менее как 3 года тому назад. Видимо пошла по рукам.
Фото с пожара
З'ясувались деталі по авто. Людина просто кинула литий в багажник без БМС і ніяк не закріплюючи. Навіть ізоляцію не клала. Абсолютне тупе нехтування правилами безпеки.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130028Повідомлення 16 лист 2022, 15:07 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1090
Как человек, испытавший три возгорания батареи скажу так, все три случая были под бмс, причем разных производителей и ни одна ничего не отсекла, только в одном из трёх случаев была заведомо "больная" ячейка, в двух остальных случаях на момент выхода всё было ровненько. Во всех трёх случаях батареи были тщательно собраны, изолированы и тд. В одном случае батарея была практически новая. Справедливости ради скажу, что три случая были за несколько лет и на разных тс, но в последнее время с ростом количества производства аккумуляторов очень сильно упало качество. Достаточно набрать в Ютубе возгорание электромобиля ... горят машины именитых производителей, там никто литий в багажник не бросал бмска в порядке)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130032Повідомлення 16 лист 2022, 16:06 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
Так а причины тогда в чём? Они же таки есть/должны быть или спишем всё на положение звёздов на небесном театре? :XD:

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130035Повідомлення 16 лист 2022, 16:17 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1090
Я не выпускаю, не собираю ни батареи ни бмс, не прокладываю проводку, не решаю какие провода где и как использовать и тд. Я конструирую этс. Поняв что с большой долей вероятности возгорание возможно я сделал так, чтобы при этом не сгорала машина.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130037Повідомлення 16 лист 2022, 17:16 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
Шота, а хто Вам робить проводку, з'єднує/налаштовує компоненти?

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130039Повідомлення 16 лист 2022, 17:56 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1090
Я думаю это не существенно, тк в двух из трёх случаев, проводка вообще была новая, а этс управлялось простым нерегулируемым контроллером, не способным нагрузить батарею даже на 1С. Причины возгораний не в настройках, проводке, соединениях, более того, их надо искать даже не в Николаеве, причем далеко не в Николаеве. Кстати, все три раза это происходило в ходу, просто в процессе езды по городу, все три раза было обнаружено визуально, а не по изменению реакции на педаль или ручку газа, потери в динамике или дальности пробега или вообще каком либо поведении электромобиля. В последних двух случаях так вообще при отсутствии разбега на момент выезда, а оставшиеся секции после инцидентов так и оставались ровненькие с разбегом не более пары сотых вольта и нормально работают по сей день.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130042Повідомлення 16 лист 2022, 23:09 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
Божешмой :doh: люди ну договаривайте до конца за ваши предложения. таки шо, вы имеете сказать шо от возгорания акума не застрахован даже самый аккуратный сборщик акб на овсяной бумаге/асботкани и кладущий провод в три самозатухающие шкуры посему и заморачиваться не стОит?

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130049Повідомлення 17 лист 2022, 13:00 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 535
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Хто розбирав акумулятор, то бачів яка там тонка фольга і яка відстань між слоями. Заводський брак, тряски, вібрації, перепади температури, хімічні процеси, все це може привести до замикання між слоями в якийсь точці. Далі як книжка пише відбувається тепловий розгін акумулятора і вентиляція полум'ям.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130050Повідомлення 17 лист 2022, 16:10 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
То тоді шо робити акум у вигляді тєлєжанки з двома конекторами D10 mm спереду та ручкою фіксатором позаду шоб якщо пожежа то побіг цмикнув та відстрелив його від авто якнайшвидше та на якнайнайбільшу відстань? Най собі горить аби возика не пошкодив?

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130051Повідомлення 17 лист 2022, 18:13 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1007
Мій електротранспорт: >
Краще герметичний термоізольований мангал з парою термоізольованих димоходів у верх, нехай все з фейерверком випаровуєтся... І в гаражі над машиною теж мати димохід. Бо як що такого лиха неможливо 100% позбутися, треба заздалегіть обмежити його локацію і направить в безпечному напрямку. До речі в більшості подібних пожежах те що лежало по вуглах на підлозі майже не постраждало, а от все що біля стелі сгоріло і поплавилося в щент. Тоб то, як би був газоотвод над очагом (краще примусовий інжекторною витяжкою), то крім машини може й ничого б не згоріло. До речі, на старій роботі, коли я ставив на зарядку потужні аккумулятори від єлектрокари, то в аккумуляторній автоматичо вмикалася потужна інжекційна витяжка.

А як що говорити про катапультуючу батарею, то мабудь було б доречно поділити її на секції, і катапультувати лише ту що загорілася. В ідеалі для цього потрібно натикати в неї датчиків температури.
Підкажу гарний перевірений спосіб легко і просто контролювати найвіщу температуру купи точок однієї локації. Для цього в якості термодатчиків треба взяти самі дешеві звичайні діоди, головне всі з однієї партії, і пидключити їх усі в паралель, подавши на них невеличкий струм через резистор в прямому включенні. У діодів майже лінійна відносина напруги до темератури, і обратна (напруга падає з ростом температури), тому загальна напруга буде завжди показувати температуру самого гарячого діода в цій паралелі.
Тобто можна обліпити кожний пакет(або банку) в секції диодами, і по двом дротам з секції знати температуру самого гарячого елемента, і при перевищенні відстрелювати секцію куди подалі (в гаражі можна скидати в яму з водою, буде спонтанна сауна).

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130053Повідомлення 17 лист 2022, 18:57 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1057 Подякували 1071
Я думаю не стоит драматизировать ситуацию.
Так же не стоит мнение какого-то одного (или нескольких), пусть даже опытных и авторитетных экспертов , принимать как отправную точку для общего вывода по теме «пожароопасности».
Надо всё таки придерживаться (или стараться) основных «канонов батареестроения» и вообще эксплуатации и обслуживания электричек.
И не думать,что применение бмс, контакторов и прочей необходимой атрибутики - выброшенные деньги, потраченное время.( потому что кто-то так считает :lol: )


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130054Повідомлення 17 лист 2022, 19:47 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Суми
Дякував (ла) 251 Подякували 194
Мій електротранспорт: Leopard 3000W.
-=TRO=- писав(ла):
Краще герметичний термоізольований мангал з парою термоізольованих димоходів ....

повністю згодний із такою точкою зору. я коли робив на скутер бокс під батарею, зробив його металевим, герметичним із аварійним каналом вбік. якщо трапиться загорання в дорозі то просто положити скутер на ліву сторону і факел буде горіти вверх. по задумці це може вберегти сам папелац.

_________________
Цю штуку я завжди беру в подорожі


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#133406Повідомлення 08 лип 2023, 08:15 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Дніпро, Україна
Дякував (ла) 610 Подякували 564
Мій електротранспорт: Trabant 601 Электро '76 - Катаю с 2018 года
Вітаю. Вчора в телеграмі побачив, що горів ліф у нас у Дніпрі. Судячи з відео і фото, то полум'я било з нижньої частини.
Ваші варіанти, шановні?


Додаткові файли:
Screenshot_2023-07-07-21-24-23-44_948cd9899890cbd5c2798760b2b95377.jpg
Screenshot_2023-07-07-21-24-23-44_948cd9899890cbd5c2798760b2b95377.jpg [ 165.23 КБ | Переглядів: 1374 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 147 ]              На сторінку Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 8


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group