Поточний час: 24 черв 2026, 03:01

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 4 ] 
Автор Повідомлення
#134122Повідомлення 05 вер 2023, 23:07 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ
Дякував (ла) 163 Подякували 407
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt 2014,Chevrolet Bolt 2017
Хочу електротранспорт: Tesla Model S
Багато разів пробігала інформація що до постанови кабміну що до дозволу руху електромобілів смугами громадського транспорту. https://jurliga.ligazakon.net/news/1915 ... 1%96%D0%B2.
На сьогодні мені не вдалося знайти жодног офіційного документу стосовно такого дозволу, лише щось на кштал "кабміну доручили дозволити..." і все таке інше, може хтось знає що насправді на теперішній час з цього приводу. Бо якщо, наприклад, зупинить поліція з претензією то чим можна апелювати в даній ситуації?

_________________
загальний пробіг на електротязі більше 200 тис.км км
http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=28&t=184


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#134123Повідомлення 05 вер 2023, 23:35 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ
Дякував (ла) 163 Подякували 407
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt 2014,Chevrolet Bolt 2017
Хочу електротранспорт: Tesla Model S
схоже таки цей законопроект зняли з розгляду http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 532&skl=10

_________________
загальний пробіг на електротязі більше 200 тис.км км
http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=28&t=184


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#134126Повідомлення 06 вер 2023, 07:02 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 7045 Подякували 2610
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Так. Він навіть не дійшов до залу Ради.
Тому що провідні дядьки засунули в нього багато свої інтересів прикриваючись електромобілями.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#134152Повідомлення 06 вер 2023, 20:00 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 7045 Подякували 2610
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Но введення зелених номерів відкривало перспективу ще одної спроби добитись дозволу їздити по громадським смугам. Але тут москалі сильніше полізли....


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 4 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 286


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group