Поточний час: 28 бер 2024, 23:51

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 35 ]  На сторінку 1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103566Повідомлення 22 квіт 2020, 14:28 
Член клубу
Не в мережі

Звідки: Львів region
Дякував (ла) 97 Подякували 14
Доброго дня. Надибав мене чоловік років 60-ти і просив замовити йому моторколесо. Виявилося: йому 80, інвалід 1-ої групи, їздить по селах продає книжки і стало важко накручувати по 40-50км/день 8O . Їздить на типу України 28 коло, хоче МК на перед, чомусь ДД. На сьогодні домовились на редукторне 350вт/36в від вольта байкс і батарею 10-12а/г. Подзвонили з магазу - сказали 350/36в продали, є 350/24в, з баткою 24/12а вийде 9200. Ще дід хоче вилку амортизаційну. Може в когось є думки по оптимізації комплектуючих/постачальників.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103572Повідомлення 22 квіт 2020, 16:40 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
Сьогодні на форумі виставили переднє колесо дд 500вт в 28 пістонірованому ободі за 3000 .
Контролер в мене можна взяти , ціна нормальна + ручку газа + ричаг тормоза з датчиком ( якщо потрібно).
Акб самому спаяти з Бостонів , 1 елемент 5.3Ач- 100 грн.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103580Повідомлення 22 квіт 2020, 18:31 
Член клубу
Не в мережі

Звідки: Львів region
Дякував (ла) 97 Подякували 14
Відговорив тільки його від ДД через вагу і накат, в нього ще й багажник над переднім колесом для книжок.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103585Повідомлення 22 квіт 2020, 20:22 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
На олх попадались вилки с немецких велов по 300гр. Да и моторколёса есть, но в 28 ободе редкость. Если батку готовую, то на олх видел без зарядного,13а.ч 48в за 4300гр.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103587Повідомлення 22 квіт 2020, 20:38 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
REM писав(ла):
...... їздить по селах ......баткою 24/12а .....по 40-50км/день.....

Будет разочарование, средний расход обычно 12втч/км, в батарее 24*12=192втч , это на 16 километров. По опыту знаю, что если экономить и педалить, то расход снизится до 8 втч/км, но все равно это пробег 24км максимум. Деду скорее всего по селам рассекать не хватит.

Что касаемо передней амовилки и переднего мотора... Если вилка будет посредственного качества то её из за мотора может раздолбать. Мотор все таки лучше на зад. Рекомендую вместо подвески напялить на 28 обода широкую найнерную резину 29" (главное что бы запас в имеющейся вилке был для этой резины), и будет существенно мягче и проходимее, деду то не те скоростя нужны что бы прям уж нужна была вилочная амортизация.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103590Повідомлення 22 квіт 2020, 20:53 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
ну б\у редукторне купляти тільки перевірене. Час від часу дістають мене шестернями до європейців. Ні діаметра ні кількості зубів, сплошні валики. Мабуть хитрі німці заливають в середину машинне масло , зубів як і не було.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103599Повідомлення 23 квіт 2020, 00:56 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
-=TRO=- писав(ла):
REM писав(ла):
...... їздить по селах ......баткою 24/12а .....

Будет разочарование, средний расход обычно 12втч/км, в батарее 24*12=192втч , это на 16 километров. По опыту знаю, что если экономить и педалить, то расход снизится до 8 втч/км, но все равно это пробег 24км максимум. Деду скорее всего по селам рассекать не хватит.

Что касаемо передней амовилки и переднего мотора... Если вилка будет посредственного качества то её из за мотора может раздолбать. Мотор все таки лучше на зад. Рекомендую вместо подвески напялить на 28 обода широкую найнерную резину 29" (главное что бы запас в имеющейся вилке был для этой резины), и будет существенно мягче и проходимее, деду то не те скоростя нужны что бы прям уж нужна была вилочная амортизация.
Правильная мысль. Передняя вилка смягчяет удары на руки при активной горной езде. На медленном дорожнике разве что для книг в багажнике будет комфортнее. Вся тряска передаётся от заднего колеса, так как посадка на дорожнике свободная и основная масса приходится на заднее колесо.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103608Повідомлення 23 квіт 2020, 08:17 
Член клубу
Не в мережі

Звідки: Львів region
Дякував (ла) 97 Подякували 14
Все-таки думаю на 36в шукати МК, (на вольті сказали чекати місяць), і батарею 36в, 12аг - на 30км вистачить. Вилку зразу радив йому не міняти, принаймі поки, хіба підсилювачі дропаутів поставити, 90% пробігу - асфальт, місцевість рівнинна. Питав в TheMarshall про батарею з пальчиків - можна влізти в бюджет, з корпусом подумати. Була ідея купити багажник від євроровера, але там незрозуміло з розмірами відсіку, вони бувають різні.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103620Повідомлення 23 квіт 2020, 11:28 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
REM писав(ла):
Все-таки думаю на 36в шукати МК.....

Напряжение МК эфимерная штука... Можете брать на 48в если есть, и подключайте хоть на 36 хоть на 24, дедушке по оборотам (скорости) все равно хватит, тем более что большой диаметр колеса это дело частично компенсирует (дает прибавку в скорости).
Если проскакивает халявный вариант МК, то на такие попугаи как напряжение МК можно вообще не обращать внимания, (все равно этот параметр так же характеризует МК как возраст поварихи говорит о вкусе борща (случайный фактор преобладает).

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103624Повідомлення 23 квіт 2020, 13:20 
Член клубу
Не в мережі

Звідки: Львів region
Дякував (ла) 97 Подякували 14
З напругами ясно, просто 36/350вт зараз немає, а те що на 24 - добре не почув продавця, турбо чи щось таке, я так зрозумів воно менше і дорожче.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103626Повідомлення 23 квіт 2020, 14:05 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Як варіанти
https://prom.ua/p1105935508-motor-koles ... ornoe.html
http://zaria.ua/velosiped-s-elektronabo ... -5199.html
http://zaria.ua/elektrovelosipedy-elekt ... 6_366.html
http://zaria.ua/elektronabor-350w-liion ... -4942.html
Якщо взяти всі заморочки по вибору, доставці, переробці, зборка АКБ, зарядка, стан старого велосипеда, то можливо краще купити новий готовий і дід буде як ракета. Один мінус - можуть вкрасти, бо гарний. Буде два велосипеди на всі випадки, яким захотів, таким поїхав. Мені той що за 11700 сподобався, але все потрібно щупати.
Є сенс збирати якщо індивідуальні вимоги, або є дешеві комплектуючі.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103628Повідомлення 23 квіт 2020, 14:24 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
Видел на просторах ютуба, на дорожник под седлом прилепили рычаг с колесом от гироскутера, получился фрикцион. Там то же дедуля какой то, регулярно курсировал на нем из села в район. Когда батарейка пустая, подымает рычаг и педалит дальше. Того видео не нашел, но вот похожее


Колесо такое стоит 500-600, контроллер подойдет самый дешевый от обычного МК.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103631Повідомлення 23 квіт 2020, 15:35 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
REM писав(ла):
Все-таки думаю на 36в шукати МК, (на вольті сказали чекати місяць), і батарею 36в, 12аг - на 30км вистачить. Вилку зразу радив йому не міняти, принаймі поки, хіба підсилювачі дропаутів поставити, 90% пробігу - асфальт, місцевість рівнинна. Питав в TheMarshall про батарею з пальчиків - можна влізти в бюджет, з корпусом подумати. Була ідея купити багажник від євроровера, але там незрозуміло з розмірами відсіку, вони бувають різні.
Я не пойму, а что кроме вольты ни кто не торгует моторколёсами? На олх валом редукторников. Находил новые 2300 -2600гр заспицованые. МXUS 07 покупал с контроллером и ручкой газа за 3500гр


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103632Повідомлення 23 квіт 2020, 15:51 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 14 Подякували 89
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
REM писав(ла):
З напругами ясно, просто 36/350вт зараз немає, а те що на 24 - добре не почув продавця, турбо чи щось таке, я так зрозумів воно менше і дорожче.


https://veola.com.ua/product-category/motor-kolesa/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Дідоровер в бюджет 9000грн.
#103643Повідомлення 23 квіт 2020, 19:41 
Член клубу
Не в мережі

Звідки: Львів region
Дякував (ла) 97 Подякували 14
Готовий вєлік не хоче. По олх шастаю https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/motor-koleso-IDCMUXJ.html?sd=1#0fee8e4264, https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/motor-koleso-bafang-z-akumulyatorom-28-29-dyuymv-IDGUrv7.html але хотілося б з гарантією, бо дідо і так мене напружує, а як щось зламається... На веолі також бачив комплект 36/350вт - 4200 в 28 ободі.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 35 ]              На сторінку 1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 18


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group