Поточний час: 28 бер 2024, 23:35

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 227 ]  На сторінку Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Наступ.
Автор Повідомлення
#104502Повідомлення 07 трав 2020, 20:02 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
irde писав(ла):
Leon29 писав(ла):
Вы рассуждаете как бытовой потребитель в 100-200кВт в месяц, а если промышленность потребляет мегаватты, то каждая копейка имеет боль

Далеко не всем дано мыслить стратегически.
Многим пересичным СМИ успешно промыли мозги , и даже здешним , казалось бы хорошо разбирающимся в энергообеспечении.
Покупать у Маска кота в мешке - это однозначно перл .
А куча АС пусть стоят в заглушке и жрут бешеные ресурсы на консервацию.
Ви читати вмієте?
А розуміти прочитане пробували?
1 Я писав не про сонячну генерацію... а про енергоакумулятори...які Маск вже поставив в Австралії
2 Ці акумулятори стаючи балансирами допомагають збільшити виробництво електроенергії на АЕС,бо в провалах споживання-забирають надлишкову електроенергію генеровану АЕС , в піках споживання-віддають накопичене в провалах...
Такий собі балансир...

Але Ви як той...нічого не бачив.нічого не зрозумів-але свою думку маю.

ПС
А от після першого етапу (накопичення необхідних обємів акумуляторів-природно очікувати й другий етап)
Заміна генерації АЕС на генерацію з Зелених джерел.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104504Повідомлення 07 трав 2020, 20:18 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
budivelnik писав(ла):
1 Я писав не про сонячну генерацію... а про енергоакумулятори...які Маск вже поставив в Австралії

Австралия - не показатель целесообразности для Украины.
budivelnik писав(ла):
2 Ці акумулятори стаючи балансирами допомагають збільшити виробництво електроенергії на АЕС,бо в провалах споживання-забирають надлиш

Это всегда решалось с помощью ГАЭС, у которой ресурс наработки на порядки больше чем ваш теслаакум.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104505Повідомлення 07 трав 2020, 20:26 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Если покупать электроэнергию в России выйдет дешевле и чище.Днем АЭС и СЭС,ночью дешёвое российское электричество,все дёшево и чисто.Но не для наших упоротых патриотов,у которых даже не хватает мозгов понять что выгодно это только нескольким олигархам,как впрочем и весь замес на Донбассе....


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104506Повідомлення 07 трав 2020, 20:28 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
irde писав(ла):
budivelnik писав(ла):
1 Я писав не про сонячну генерацію... а про енергоакумулятори...які Маск вже поставив в Австралії
Австралия - не показатель целесообразности для Украины.
Для України - показник
А от для деяких мешканців України - ні.
Тільки такі питання
1 А ці мешканці припускають що можуть бути не праві?
2 А чому в Австрії і Німеччині зелена енергетика розвинута сильніше ніж в Україні+атомні відсутні як клас...але при цьому присутні відємні платежі за електроенергію

Може якщо в самих розуму малувато - варто просто подивитись що вже зроблено в розумніших?
irde писав(ла):
budivelnik писав(ла):
2 Ці акумулятори стаючи балансирами допомагають збільшити виробництво електроенергії на АЕС,бо в провалах споживання-забирають надлиш
Это всегда решалось с помощью ГАЭС, у которой ресурс наработки на порядки больше чем ваш теслаакум.
В моєму розрахунку ГЕС і ГАЕС -залишались ( в противному разі потрібно збільшувати ємність акумуляторів до 300мільйонів Квт*годин
Але при цьому-збільшення потужностей ГАЕС= ще більшим перепонам на річках України , при цьому на наших землях вигідніше щось вирощувати ніж заливати водою.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Востаннє редагувалось budivelnik 08 трав 2020, 11:00, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104507Повідомлення 07 трав 2020, 20:31 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
tank6661 писав(ла):
Если покупать электроэнергию в России выйдет дешевле и чище.Днем АЭС и СЭС,ночью дешёвое российское электричество,все дёшево и чисто.Но не для наших упоротых патриотов,у которых даже не хватает мозгов понять что выгодно это только нескольким олигархам,как впрочем и весь замес на Донбассе....
Справа не в патріотах
Справа в тому що поставки електроенергії можна зупинити за 0,02 секунди....і це буде крахом для всієї Держави.
А от шантажувати зупинкою постачання вугілля чи газу з нафтою чи ТВЕЛІВ - не вийде, бо завжди є запас ,який дозволить виробляти необхідну енергію на протязі як мінімум двох-трьох місяців,за які можна створити альтернативні варіанти поставки.

Тепер розумієте,що деколи вигідніше відмовитись від дешевого сиру.тим більше що це сир в мишоловці.

ПС
АЕС не може маневрувати , тому як тільки наприклад росія покаже кузькіну мать і якийсь пуйло смикне за рубільнік...АЕС України відразу відімкнуться від мережі щоб уникнути повторення Чорнобилю.
Для АЕС погано як недовантаження так і перевантаження по генерації ,при чому ці недо/пере вимірюються якимось відсотками (навіть не десятками відсотків до номінальної потужності)

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104508Повідомлення 07 трав 2020, 20:38 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Вы правы,не спорю,но нахрена было вообще затевать эти игры с ЗТ??? Тем более если это для частников,это понятно,но зачем было сюда прилетать бизнес?? А так у нас получилось как всегда,в угоду кому то,но не нам.Чем это ещё аукнется не известно...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104510Повідомлення 07 трав 2020, 22:09 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
budivelnik писав(ла):
2 А чому в Австрії і Німеччині зелена енергетика розвинута сильніше ніж в Україні+атомні відсутні як клас...але при цьому присутні відємні платежі з

На нефть сейчас то же видъемни платежи , но это совсем не значит что бензин на АЗС для вас стал бесплатным :D :D

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104511Повідомлення 07 трав 2020, 22:13 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
budivelnik писав(ла):
от після першого етапу (накопичення необхідних обємів акумуляторів-природно очікувати й другий етап)
Заміна генерації АЕС на генерацію з Зелених джер

Дык я ж не против .
Но пусть цена будет рыночная, а не назначенная в угоду хотелкам Ахметова

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104513Повідомлення 07 трав 2020, 22:20 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Черкаси, Д.
Дякував (ла) 562 Подякували 269
Мій електротранспорт: Evel EndurA, 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear 3Kw(GTS3000)...
irde писав(ла):
budivelnik писав(ла):
от після першого етапу (накопичення необхідних обємів акумуляторів-природно очікувати й другий етап)
Заміна генерації АЕС на генерацію з Зелених джер

Дык я ж не против .
Но пусть цена будет рыночная, а не назначенная в угоду хотелкам Ахметова

Ну за этим надо идти к тем кто идет на поводу у ахметова спрашивать на кой! , тушить АЭС это дурь :doh: не сусветная, пики вполе покроються ГЕС, а ТЕС пусть ахметов сам топит.... Сеном например :ugly:

_________________
Evel EndurО 18", 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear GT3000 + Votol EM-50S...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104525Повідомлення 07 трав 2020, 23:16 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
budivelnik писав(ла):
2 А чому в Австрії і Німеччині зелена енергетика розвинута сильніше ніж в Україні+атомні відсутні як клас...але при цьому присутні відємні платежі за електроенергію

Тоді чому в Україні, як вони говорять, сталося перевиробництво електроенергії, і не те що відємного тарифу нема, а навіть зниження тарифу нема. Зато планується підвищення тарифу! Яка Ваша думка?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104532Повідомлення 08 трав 2020, 00:31 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Leon29 писав(ла):
. Зато планується підвищення тарифу! Яка Ваша думка?

щас методичку почитает и ответит :D :D :D

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104539Повідомлення 08 трав 2020, 09:41 
Творець електромобіля, засновник клубу
Не в мережі

Звідки: г. Киев , Турьи Реметы Закарпатье .
Дякував (ла) 344 Подякували 686
Мій електротранспорт: Славута Электро АС привод VW T5 комби привод Dong Feng электро
Действует ли сейчас ночной тариф для пром потребителей ?

_________________
Мы не настолько богаты , чтобы ездить на бензине .
Мы не настолько здоровы , чтобы дышать выхлопными газами .
Поэтому мы ездим на электричестве .
больше 200 000 км на асинхронном электро приводе Славянка .


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104540Повідомлення 08 трав 2020, 09:57 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
irde писав(ла):
щас методичку почитает и ответит :D :D :D
1 Такі як я - методички не читають ,вони їх пишуть.
2 Є принципове рішення
Ми розвиваємо Зелену енергетику чи не розвиваємо.
Якщо розвиваємо - то повинні створювати умови окупності вкладених грошей.
Навіть тариф в 5 грн/Квт*година ,дає всього 15-20% річних
Поки в Україні існують можливості покласти під 15% надепо - ніхто не буде ризикувати і вкладати у виробництво під такі ж варіанти.
3 Можемо не розвивати Зелену енергетику
Це дасть можливість знизити (тимчасово) вартість тарифу на 10% (приблизно 0,2-0,3 грн/Квт*годину) ,при цьому-населення під це зниження не потрапляє бо станом на сьогодні,середній тариф у енергосистемі десь 2,0-2,8 грн/Квт*год , а населення платить 0,9-1,6 грн/Квт*год

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104549Повідомлення 08 трав 2020, 12:06 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
budivelnik писав(ла):
Ми розвиваємо Зелену енергетику чи не розвиваємо.
На сьогодні вони розвивають дорогі брудні ТЕС, які працюють на дорогому вугіллі. Державні дешеві атомні вирішили зупинити.
Для альтруістів потрібно зробити договори на поставку електроенергії яку вони хочуть, тим більше ринок це дозволяє. Не з загального котла за середнім тарифом, а конкретно по видах ТЕС-3грн/кВт, сонячні-5грн/квт, атомні-0,6грн/кВт. Хто яку хоче, таку і купує. Я не проти СЕС, але не хочу щоб мене примусово переводили з атомних електростанцій на ТЕС за що я ще й повинен платити величезні кошти мільярдерам олігархам.
Вони чомусь маючи мільярди, побудували величезні СЕС і з держбуджету вимагають 5грн/кВт, а бюджет це ми з вами. А чому вони просто не зробили інвестиції маючи такі кошти. Вони побачили хорошу можливість ще більше збагатитися на вас. Тут чисто бізнес і ніякого патріотизму. Забудьте що про вас хтось дбає. Ви лише засіб для збагачення.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#104553Повідомлення 08 трав 2020, 12:47 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: Днепроптеровск
Дякував (ла) 542 Подякували 441
Мій електротранспорт: Fiat Panda пробег 60000км
Мужики поясните... Если оформить зел. тариф но генерировать меньше чем брать с сети (уходить в минус)
то башлять придется по стандартным ценам или это уже я буду по зеленому покупать по 5 грн?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 227 ]              На сторінку Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group