Поточний час: 23 квіт 2024, 14:13

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 18 ]  На сторінку 1, 2  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Підкажіть комплектацію
#109762Повідомлення 29 серп 2020, 20:29 
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 4 Подякували 0
Хочу електротранспорт: Електровелосипед
Не можу визначитись з тим яку саме комплектацію велосипеда мені потрібно обрати для своїх потреб. Моя вага 65 кілограм ріст 172 см. Додатково до своєї ваги часто необхідно додавати до 20 кг, тобто разом перевозити треба до 85 кг. Місто Тернопіль де я живу має гористий ландшафт і потрібно щоби велосипед був здатен долати горки любої крутизни. Сумарна відстань яку по максимуму треба долати за день рівна 30 км. Порадьте який мотор варто обрати : в каретку, редукторний чи прямий і які в нього мають бути вати. Який по об'єму і вольтажу обрати акумулятор. А також чи потрібні в рамі підвіси чи ліпше безпідвісний. Чи варто брати стальну раму чи ліпше алюміній. Ясно що не хочеться платити більше ніж треба, але і купляти те що не дасть необхідного результату теж не варіант. Що порадите.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109766Повідомлення 29 серп 2020, 21:06 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
У вас же там в Тернополе самые крутые электровело строители , зайдите к ним на консультацию.
Уверен , они все подскажут , покажут ,и продадут

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109767Повідомлення 29 серп 2020, 21:12 
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 4 Подякували 0
Хочу електротранспорт: Електровелосипед
Самі круті електробудівелбники беруть від 1,5 тисяч доларів що задорого для мене.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109768Повідомлення 29 серп 2020, 21:27 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
А вы надеетесь за 3 копейки нормальный электровел собрать ?
Такого не бывает.
Из вашего вопроса не понятно кто вы , леворукий гуманитарий или продвинутый технарь- самоделкин.
От этого будут зависеть глубина и направление советов.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109770Повідомлення 30 серп 2020, 00:16 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 8 Подякували 34
Контроллер KUNTENG KT48ZWSRD LCD 15A 48В 350-500Вт + Кабель с разъемами подключения элементов управления.
Мотор-колесо MXUS ZWG XF08С 36В 350Вт редукторное, заднее
Ручка акселератора клавишная LT131X универсальная
Дисплей LCD-5U 24;36;48В або Дисплей LCD8H + USB 24;36;48В

З цією комплектацією акумулятора на елементах boston swing 10.6 ампер годин буде достатньо на 30 км з катаннями зі швидкістю до 42 км/год. Якщо помагати ногами то можна й 60 кілометрів проїхати без втоми і ще лишиться половина заряду). Єдинний недолік двигуна треба на 1 см розвести пера рами щоб влізло колесо. Найкраще стальна рама з задніми гальмами під вібрейк. На рамах з дисковим гальмом ротор дискового гальма буде терти в раму...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109780Повідомлення 30 серп 2020, 08:38 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: с,Малютянка
Дякував (ла) 289 Подякували 100
Мій електротранспорт: вело
Хочу електротранспорт: електро вел
Сергійнуж писав(ла):
Не можу визначитись з тим яку саме комплектацію велосипеда мені потрібно обрати для своїх потреб. Моя вага 65 кілограм ріст 172 см. Додатково до своєї ваги часто необхідно додавати до 20 кг, тобто разом перевозити треба до 85 кг. Місто Тернопіль де я живу має гористий ландшафт і потрібно щоби велосипед був здатен долати горки любої крутизни. Сумарна відстань яку по максимуму треба долати за день рівна 30 км. Порадьте який мотор варто обрати : в каретку, редукторний чи прямий і які в нього мають бути вати. Який по об'єму і вольтажу обрати акумулятор. А також чи потрібні в рамі підвіси чи ліпше безпідвісний. Чи варто брати стальну раму чи ліпше алюміній. Ясно що не хочеться платити більше ніж треба, але і купляти те що не дасть необхідного результату теж не варіант. Що порадите.
Рама сталь ,мотор редукторний мхус 15 ,350 -400 ват можна 500ватний мхус але там ще дорожче.передня вилка дуже бажано амортизаційна .Акомулятор 12-15 ампер краще все на 36 вольт тому що 48 вольт дає більшу швидкість яка для вела геть непотрібна.колеса 28- 26 з антипросольною гумою ,підсилювачі дропаутів обов'язково . Для поїздок по місту і перевозки чогось ідеально підійде низька рама Унісекс чи жіноча тому що незавжди можна перекидати ногу через сидіння а якщо на багажнику щось прив'язано вище чим сідушка то взагалі опа.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109781Повідомлення 30 серп 2020, 09:41 
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 4 Подякували 0
Хочу електротранспорт: Електровелосипед
Дякую за відповідь. Мені ваша порада допомогла. Ще скажіть чи 350 ватт 36 вольтового редукторного мотору вистачить для крутих підйомів.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109782Повідомлення 30 серп 2020, 10:38 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 8 Подякували 34
карабас. б. писав(ла):
краще все на 36 вольт тому що 48 вольт дає більшу швидкість яка для вела геть непотрібна.колеса 28- 26
Я би з цією думкою не погодився, в мене MXUS XF08С 36В під 26"колеса з контроллером та акумулятором на 48 вольт (заряжений 54.6 вольт), швидкість холостого ходу 50 км\год, під навантаженням не крутячи педалі 42 км\год, помірі сідання акумулятора до 46 вольт швидкість падає до 35 км\год тому на 36 вольт це буде дуже повільно...

Сергійнуж писав(ла):
Ще скажіть чи 350 ватт 36 вольтового редукторного мотору вистачить для крутих підйомів.
мені по Львівських рельєфах вистачає, якщо дуже крута гірка то помагаю педалями. Типу якщо десь лісом в парках стежками де на звичайному велосипеді ледве виїзджаєш зі швидкістю 3 км год то з двигуном на швидкості 10-15 км год з допомогою педалей бо на низьких швидкостях чується що редуктору тяжко і крутний момент двигуна згасає..ю


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109785Повідомлення 30 серп 2020, 11:20 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 8 Подякували 34
Що до поєднання перемикача і ручки газу, шукайте перемикач де важіль скидання передачі знаходиться згори тоді він при натисканні не впирається в корпус важіля газу...Зображення


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109786Повідомлення 30 серп 2020, 11:28 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Tokmaksity
Дякував (ла) 4 Подякували 33
Мій електротранспорт: ratBike
Если собирать что то подобное на 1кв редукторе и батарейкой 28ач, выйдет около 1000$
Если на 500вт редукторе и батарейкой 15ач, то около 800$
500вт для твоих нужд в притык, но а киловатт, это ни горы ни низу, ему без разницы...
цены указаны +-...


Додаткові файли:
IMG_20200809_125503.jpg
IMG_20200809_125503.jpg [ 218.52 КБ | Переглядів: 6792 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109790Повідомлення 30 серп 2020, 11:58 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: с,Малютянка
Дякував (ла) 289 Подякували 100
Мій електротранспорт: вело
Хочу електротранспорт: електро вел
Сергійнуж писав(ла):
Дякую за відповідь. Мені ваша порада допомогла. Ще скажіть чи 350 ватт 36 вольтового редукторного мотору вистачить для крутих підйомів.
Якщо допомагати то вел їде нормально якщо ні то потрібен кіловатний . Мхус 15 ,350 ват 36 вольт акум по рвіному розвиває до 40 км та для звичайного вела це забагато особливо на наших дорогах .Невчасно побачений невеликий вигин в асфальті навіть на швидкості 20 км сильно б'є по колесах ,невеликі ямки лежачї поліцейські бажано проїзжати на 5км -це якщо вело потрібно надовго якщо на сьогодні то можна нінащо незважати.
Ціна повного набору на 350 ват з підсил. дропаутів , антипрок. покришками, послугами нової пошти біля 12 тис. гривень, ящик для акума робили самі.велосипед окремо.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109791Повідомлення 30 серп 2020, 16:38 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
советы тут у вас какие то аматорские.
350 Вт , - это по паркам кататься.
Для начальной езды по городу нужен 1 кВт , ну а для уверенной - 2.
Все что меньше - это помеха автоводам , они постоянно подрезают , обпибикивают , а то и вообще не замечают.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109792Повідомлення 30 серп 2020, 16:58 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 8 Подякували 34
irde писав(ла):
советы тут у вас какие то аматорские.
350 Вт , - это по паркам кататься.
Для начальной езды по городу нужен 1 кВт , ну а для уверенной - 2.
Все что меньше - это помеха автоводам , они постоянно подрезают , обпибикивают , а то и вообще не замечают.

Кіловатний двигун перетворить велосипед в гирю, таскання якого займе більше фізичних ресурсів чим з легеньким 350 ватним двигуном покрутити педалі. А ще якщо кіловатник без редуктора при розряді акума перетворюєшся в генератор)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109798Повідомлення 30 серп 2020, 17:37 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: с,Малютянка
Дякував (ла) 289 Подякували 100
Мій електротранспорт: вело
Хочу електротранспорт: електро вел
irde писав(ла):
советы тут у вас какие то аматорские.
350 Вт , - это по паркам кататься.
Для начальной езды по городу нужен 1 кВт , ну а для уверенной - 2.
Все что меньше - это помеха автоводам , они постоянно подрезают , обпибикивают , а то и вообще не замечают.
Ще пару років і автоводи нематимуть місця для стоянки авто а на коротку відстань навіть простий вел швидше доїде ніж бібікалка і це в передмісті де за останній рік стало значно більше простих електро велів і самокатів а машин взагалі стало значно більше.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Підкажіть комплектацію
#109805Повідомлення 30 серп 2020, 21:17 
Не в мережі

Звідки: г.Славянск
Дякував (ла) 17 Подякували 1
Хочу електротранспорт: Пока мечтаю о мк для моего вела
Сергійнуж писав(ла):
Не можу визначитись з тим яку саме комплектацію велосипеда мені потрібно обрати для своїх потреб. Моя вага 65 кілограм ріст 172 см. Додатково до своєї ваги часто необхідно додавати до 20 кг, тобто разом перевозити треба до 85 кг. Місто Тернопіль де я живу має гористий ландшафт і потрібно щоби велосипед був здатен долати горки любої крутизни. Сумарна відстань яку по максимуму треба долати за день рівна 30 км. Порадьте який мотор варто обрати : в каретку, редукторний чи прямий і які в нього мають бути вати. Який по об'єму і вольтажу обрати акумулятор. А також чи потрібні в рамі підвіси чи ліпше безпідвісний. Чи варто брати стальну раму чи ліпше алюміній. Ясно що не хочеться платити більше ніж треба, але і купляти те що не дасть необхідного результату теж не варіант. Що порадите.

Батарейка LiFePo4 12s3p 36в 18 а.ч - viewtopic.php?f=113&t=2701&start=195
Мк +кнопка круиза https://ebike.in.ua/product/motor-koles ... duktornoe/
Контроллер с олх
Курок и грипсы с прома.
Бюджет около 350 зеленых.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 18 ]              На сторінку 1, 2  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 13


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group