Поточний час: 28 бер 2024, 18:29

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 188 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Наступ.
Автор Повідомлення
#110088Повідомлення 05 вер 2020, 11:10 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
А помните мне говорили, что у нас форум злой и не толерантный. Будем исправляться: irde бан на неделю.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110091Повідомлення 05 вер 2020, 11:50 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
irde писав(ла):
смешите народ именно вы , принимая за чистую монету рекламные буклетики , вброшенные вам в почтовый ящик. :D :D


Может за недельку в бане поймете, что то что у меня в подписи, волнует меня больше всего!

А на счет буклетиков. Я в дикий дефицит времени, частями писал первое сообщение в перерыве на работе, т.к. у немцев на их форумах идет бурное и культурное обсуждение всей этой темы с пристальным наблюдением, т.к. много данных люди (пользователи) не скрывают, видно все месячные/годовые потребление, выработки и т.д. Единственное, что немцы не понимают, т.к. это то, почему нет об этом в СМИ, нет здравой конкуренции, ведь это работает уже несколько лет и слово "Autarkie" уже не похоже на слово из области фантастики.

Жаль нет пока ни единого домохозяйства, где даже канализация (слив) не подключены, но зато есть единичные дома, хоть и без водорода, но зато с системой очистки воды от умывальника, кухни, даже душа, за счет разложения с помощью бактерий. С туалета идет переработка для удобрения сада.

Если все эти пазлы сложить в кучку, и хоть на денек забыть на сколько люди зависемы практически от всего, то вырисовывается полная картина 100% автономности! Причем не за счет ископаемых, а за счет возобновляемых источников энергии!!! А цена.... Вспоминается фраза индейцев, что когда будет выловлена последняя рыба, будет срублено последнее дерево, люди поймут, что деньги нельзя есть!

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110096Повідомлення 05 вер 2020, 16:30 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
DeLike писав(ла):
.....Если все эти пазлы сложить в кучку, и хоть на денек забыть на сколько люди зависемы практически от всего, то вырисовывается полная картина 100% автономности! Причем не за счет ископаемых, а за счет возобновляемых источников энергии!!! А цена.... Вспоминается фраза индейцев, что когда будет выловлена последняя рыба, будет срублено последнее дерево, люди поймут, что деньги нельзя есть!
Давайте мухи окремо-котлети окремо
1 Практично всі (не можу стверджувати про атомні) енергоресурси планети-завдячують випроміненню з Сонця
2 Можна викопувати з надр газ/нафту/вугілля і перетворювати його в рух/тепло/електрику
Можна вирощувати дерева і дрова перетворювати в рух/тепло/електрику
Можна вирощувати зерно/цукровий буряк/картоплю/цукрову тростиину і перетворювати його в спирт а далі в рух/тепло/електрику...
- і називати це брудною енергетикою
Можна будувати завод ,на якому випускати фотопанелі ,з коефіцієнтом в 18% перетворювати сонячне випромінювання в електрику ,яку далі перетворювати в рух/тепло/ - і назвати це екологічно чистою енергетикою

Висновок
Якщо турбує екологія - треба не міняти шило на мило (газ/вугілля на гідро(Сонце випаровує воду,яка випадає в інших точках і своїм постійним рухом може крутити турбіни) чи атом

А думати як зменшити власне споживання.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110107Повідомлення 05 вер 2020, 23:50 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
budivelnik писав(ла):
і назвати це екологічно чистою енергетикою


Где я хоть раз говорил "экологически чистая энергетика", я говорил об использование энергии с возобновляемых источников. Или нефть/уголь/газ восполняются быстрее чем их используют?

Следующее, сами просили, сами же и отделяйте мух от котлет. Минимизировать ущерб экологии можно используя технологии с наименьшим ERROI. Для получения нефти с 10Х энергии нужно потратить сначала Х энергии. А какое ERROI у СП и ветрогенераторов знаете?

Если у Вас есть конкретный план, как убедить человечество отказаться хотя бы от мяса (одним из главных источников выброса СО2), я уже не говорю об отказаться от даров цивилизации, то пожалуйста поделитесь с нами. Кстати, сами как уменьшили свое потребление и на сколько?

С уважением,

Александр.

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110112Повідомлення 06 вер 2020, 06:52 
Секретар клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, пр-кт Науки
Дякував (ла) 992 Подякували 223
Мій електротранспорт: пока только електровелосипед
Хочу електротранспорт: ЭЛЕКТРА 3
DeLike писав(ла):
irde писав(ла):
и еще одно критически важное замечание ,
На ваших картинках нигде не указан срок эксплуатации установки .
ведь это не печь -буржуйка , это вещь смертельнопасная и на нее обязательно должно быть обозначен срок эксплуатации , после которого установку надо утилизировать и менять ( покупать ) новую.
И этот срок вполне может оказаться соизмерим со сроком самоокупаемости. :D :D


Систему переодически нужно проверять на давление. Гарантия 10 лет. А сказками про утилизировать не смешите народ и сами не позортесь, неся такую чушь.


Спитаю про таке - скільки коштує місячний/річний сервіс такої установки за 90т.евро? Скільки і якої кваліфікації задіяно фахівців для сервісу і експлуатації?
Якщо це здійснюють самі мешканці цих будинків то хто вони (інженери або музиканти)?

_________________
АКБ убивает РАЗРЯД. Но жертву готовит неправильная зарядка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110118Повідомлення 06 вер 2020, 10:39 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
Руслан и Людмила писав(ла):
Спитаю про таке - скільки коштує місячний/річний сервіс такої установки за 90т.евро? Скільки і якої кваліфікації задіяно фахівців для сервісу і експлуатації?


Сервис системы за 60-90к € стоит 420€/год. Понятно, что сами жильцы этого делать не могут. Сколько сотрудников (из 100+ человек) фирмы HPS System и какой квалификации задействованы для сервиса мне не известно и не понимаю зачем оно Вам...

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110119Повідомлення 06 вер 2020, 10:42 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
Vitali писав(ла):
DeLike писав(ла):
как убедить человечество отказаться хотя бы от мяса (одним из главных источников выброса СО2)

Треба саджати більше дерев {chvetok}


Ага, это особенно видно на украинской границе в районе Карпат!

А если еще серьёзней, баланса благодаря лишь новым насаждениям деревьев с таким размером промышленности не добиться.

С уважением,

Александр.

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110121Повідомлення 06 вер 2020, 11:54 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков-České Budějovice
Дякував (ла) 723 Подякували 662
Мій електротранспорт: Citroen C-zero, Citroen Berlingo 24kWh
Раз уж тема ушла в такое философствование вставлю и свои пять копеек, в смысле мнение :ja:
На мой взгляд проблема не в потреблении угля или нефти, не в вырубке леса и не в поедании мяса как таковых. Проблема человечества в неумении и нежелании поддерживать разумный баланс, жить в гармонии! Если мы научились использовать нефть так используем её везде, безумно спаливая её и отравляя воздух. Раньше что бы съесть кусок мяса надо было его догнать и большинство населения планеты не могло себе позволить объедаться мясом. Теперь мы с голодухи создали и поддерживаем деньгами монстра животноводство, которое отравляет планету отходами и продаёт дешевое мясо, которое делает население больным и толстым. Для средней семьи достаточно частного дома жилой площадью примерно 100 квадратных метров, но когда появляется возможность многие строят себе намного бОльшие дома и потом тратят ресурсы на их отопление и освещение. Для 90% поездок достаточно Смарта и часто даже велосипеда (это ещё и приятнее и полезнее для здоровья!), но в моде кроссоверы :cry:
Я не считаю , что мы должны отказываться от благ цивилизации, но баланс жизненно важен!

_________________
Наши конверсии- http://www.evlab.com.ua/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110122Повідомлення 06 вер 2020, 12:12 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: с,Малютянка
Дякував (ла) 287 Подякували 100
Мій електротранспорт: вело
Хочу електротранспорт: електро вел
DeLike писав(ла):



Если у Вас есть конкретный план, как убедить человечество отказаться хотя бы от мяса (одним из главных источников выброса СО2), я уже не говорю об отказаться от даров цивилизации, то пожалуйста поделитесь с нами. Кстати, сами как уменьшили свое потребление и на сколько?

С уважением,

Александр.
М'ясо поряд нестояло з автомобілями ,літаками ,ракетами (знищують озоновий шар ) та цього ніхто нерахує бо це може вплинути на більш заможних -еліти яка розповідає про шкоду довкіллю від корів, свиней і т.д. Скиньте лапшу з вух яку вам навішали небожителі -ніхто навіть недумає рахувати скільки гівна на голову простих людей викидають приватні літаки та яку кількість м'яса з'їдає охорона всіляких засранців.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110123Повідомлення 06 вер 2020, 12:35 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
DeLike писав(ла):
budivelnik писав(ла):
і назвати це екологічно чистою енергетикою
Где я хоть раз говорил "экологически чистая энергетика", я говорил об использование энергии с возобновляемых источников. Или нефть/уголь/газ восполняются быстрее чем их используют?
Следующее, сами просили, сами же и отделяйте мух от котлет. Минимизировать ущерб экологии можно используя технологии с наименьшим ERROI. Для получения нефти с 10Х энергии нужно потратить сначала Х энергии. А какое ERROI у СП и ветрогенераторов знаете?
Если у Вас есть конкретный план, как убедить человечество отказаться хотя бы от мяса (одним из главных источников выброса СО2), я уже не говорю об отказаться от даров цивилизации, то пожалуйста поделитесь с нами. Кстати, сами как уменьшили свое потребление и на сколько?
С уважением,
Александр.
Можна розглядати спрощену модель-а-ля Ваша...
Спочатку купуємо за 90000 Євро фінтіфлюшку. потім платимо по 420Євро обслуговування в рік..і всім щастя енергія на халяву...

Можна замінити Ваші фантики(євро) на той же газ/електроенергію
Що маємо
90000євро=450000 м3газу=225 років мого сьогоднішнього споживання
420євро в рік обслуговування=1,05 роки мого сьогоднішнього споживання
При ціні газу в 200Євро=1000м3(актуальна ціна вроздріб для України на сьогодні)
Вже з цього видно , що пропозиція економічно недоцільна
Ви можете сказати що це для Німеччини і для 4-рьох сімей....
Але все одно , прийдеться чекати 100 років поки відібються первинні вкладення.
При цьому
Нафтовики/газовики як їли свій хліб добуваючи нафту/газ - так і їдять , а в світі зявляється організація.яка дозволяє мені платити на 5% більше ніж раніше я платив нафтовикам/газовикам ,але при цьому не користуватись нафтою/газом

І останнє
Поки що на Землі діє закон збереження енергії
Енергія нізвідки не виникає , і нікуди не зникає...
Тому
Те що на Землю потрапляє з випроміненням Сонця мінус Енергія яку Земля випромінює в космос=енергобаланс...
І як ми заберемо цей енергобаланс - справа наша.
Можемо як шведи ,побудувати пилораму і до неї прикріпити 100 000 га лісу , при цьому заборонивши пиляти більше ніж 3000 га/рік - таким чином пилорама по Вашій теорії працює на відновлювальній енергії ( пиляють в рік не більше ніж садять і не більше ніж може вирости за цикл)

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: для людей з інженерним мишленням
#110126Повідомлення 06 вер 2020, 12:50 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
Будь-яка людина, яка довела своє право на звання -Конструктор(інженер/виробничник/економіст) - знає аксіому
1 Спочатку треба впроваджувати найпростіше рішення , бо воно як правило дає найбільше ефекту при найменших вкладеннях
2 Кожна наступне рішення-як правило дорожче(складніше) і приводить до меншого ефекту від його використання ( бо перше рішення вже забрало максимум)

Таким чином в контексті енергозаощаджень в експлуатації житлових будинків
1 Спочатку утеплення стін/дахів (60% загальних тепловтрат можна зменшити в рази від 60%)
2 Потім заміна вікон на металопластикові(30 % загальних тепловтрат ,однокамерні, а ще краще двокамерні - зменшать витрати вполовину від 30% )
3 Потім встановлення систем рекуперації тепла на вентиляційні канали (10% загальних тепловтрат можна зменшити на 40% від 10)+на канали газових котлів
4 Можна спроектувати будинок більшої площі,бо всі додаткові площі винести на північну сторону , а так як в приміщеннях де людина перебуває менші відрізки часу(сходові/ комірчини ) можна тримати нижчу температуру - то загальні втрати тепла ще зменшаться

Як бачите -кожне наступне рішення є дорожчим від попереднього ,але при цьому приносить в рази меншу ефективність.

І останнє
В Україні зараз 70% житла з неутепленими стінами....
Навіщо високовартісними системами гріти зовнішню атмосферу(через погані стіни/вікна) .якщо можна просто зменшити втрати тепла через ізоляцію стін?

Таким чином
90000Євро - це вже система 5-го рівня
Поки не будуть використані попередні - переходити відразу до 5-го - не вийде
Це Вам не компютери і не телефони...Це базове.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110132Повідомлення 06 вер 2020, 16:56 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
budivelnik писав(ла):
Можна розглядати спрощену модель-а-ля Ваша...
Спочатку купуємо за 90000 Євро фінтіфлюшку. потім платимо по 420Євро обслуговування в рік..і всім щастя енергія на халяву...

Можна замінити Ваші фантики(євро) на той же газ/електроенергію
Що маємо
90000євро=450000 м3газу=225 років мого сьогоднішнього споживання
420євро в рік обслуговування=1,05 роки мого сьогоднішнього споживання
При ціні газу в 200Євро=1000м3(актуальна ціна вроздріб для України на сьогодні)
Вже з цього видно , що пропозиція економічно недоцільна
Ви можете сказати що це для Німеччини і для 4-рьох сімей....
Але все одно , прийдеться чекати 100 років поки відібються первинні вкладення.
При цьому
Нафтовики/газовики як їли свій хліб добуваючи нафту/газ - так і їдять , а в світі зявляється організація.яка дозволяє мені платити на 5% більше ніж раніше я платив нафтовикам/газовикам ,але при цьому не користуватись нафтою/газом

І останнє
Поки що на Землі діє закон збереження енергії
Енергія нізвідки не виникає , і нікуди не зникає...
Тому
Те що на Землю потрапляє з випроміненням Сонця мінус Енергія яку Земля випромінює в космос=енергобаланс...
І як ми заберемо цей енергобаланс - справа наша.
Можемо як шведи ,побудувати пилораму і до неї прикріпити 100 000 га лісу , при цьому заборонивши пиляти більше ніж 3000 га/рік - таким чином пилорама по Вашій теорії працює на відновлювальній енергії ( пиляють в рік не більше ніж садять і не більше ніж може вирости за цикл)

Слушайте, я реально устал от этого флуда. На мои вопросы не отвечаете, за свои слова не отвечаете.

Превратили интересную техническую тему в филосовский сбор аля у меня есть что либо ляпнуть с элементами экономических недорасчетов.

Вот что за чушь с пилорамой и запретом? Вы вообще хоть немного понимаете в каких размерах сегодня происходит использование ресурсов земли и с какими темпами роста? Вы хоть немножечко понимаете какие уже последствия на всей планете? Или Вы ждете волшебника на голубом вертолете с коробочкой с али экспресс за 10$ которая решит все проблемы?

Не все живут как в Германии, но и не все как в Украине, так какого вы берете макс. цену с хранилищем аж в 4МВтч (+ 4МВтч тепла) Карл и что-то там пересчитываете на украинский лад? Ничего что эту систему собирают и обслуживают высококвалифицированные специалисты с немецкими зарплатами. Все что Вам нужно было понять, что это немецкий продукт на внутреннем рынке и он имеет адекватное время для окупаемости.

Хотите всю оставшуюся жизнь жить т.к. сейчас пожалуйста, я и многие другие хотим жить по другому. Остальное оставьте при себе и не засоряйте тему!

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: для людей з інженерним мишленням
#110134Повідомлення 06 вер 2020, 18:59 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
budivelnik писав(ла):
І останнє
В Україні зараз 70% житла з неутепленими стінами....
Навіщо високовартісними системами гріти зовнішню атмосферу(через погані стіни/вікна) .якщо можна просто зменшити втрати тепла через ізоляцію стін?

Я и не говорил, что оно нужно всем в Украине, тема, как констатация факта полностью энергонезависимого дома в Германии, что собственно стоит в названии!
И да, пассивный дом, означает, что он изначально сконструирован и построен так, что бы затраты на его эксплуатацию были минимальны!

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#110137Повідомлення 06 вер 2020, 19:47 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
DeLike писав(ла):
budivelnik писав(ла):
Можна розглядати спрощену модель-а-ля Ваша...
Спочатку купуємо за 90000 Євро фінтіфлюшку. потім платимо по 420Євро обслуговування в рік..і всім щастя енергія на халяву...

Можна замінити Ваші фантики(євро) на той же газ/електроенергію
Що маємо
90000євро=450000 м3газу=225 років мого сьогоднішнього споживання
420євро в рік обслуговування=1,05 роки мого сьогоднішнього споживання
При ціні газу в 200Євро=1000м3(актуальна ціна вроздріб для України на сьогодні)
Вже з цього видно , що пропозиція економічно недоцільна
Ви можете сказати що це для Німеччини і для 4-рьох сімей....
Але все одно , прийдеться чекати 100 років поки відібються первинні вкладення.
При цьому
Нафтовики/газовики як їли свій хліб добуваючи нафту/газ - так і їдять , а в світі зявляється організація.яка дозволяє мені платити на 5% більше ніж раніше я платив нафтовикам/газовикам ,але при цьому не користуватись нафтою/газом

І останнє
Поки що на Землі діє закон збереження енергії
Енергія нізвідки не виникає , і нікуди не зникає...
Тому
Те що на Землю потрапляє з випроміненням Сонця мінус Енергія яку Земля випромінює в космос=енергобаланс...
І як ми заберемо цей енергобаланс - справа наша.
Можемо як шведи ,побудувати пилораму і до неї прикріпити 100 000 га лісу , при цьому заборонивши пиляти більше ніж 3000 га/рік - таким чином пилорама по Вашій теорії працює на відновлювальній енергії ( пиляють в рік не більше ніж садять і не більше ніж може вирости за цикл)
Слушайте, я реально устал от этого флуда. На мои вопросы не отвечаете, за свои слова не отвечаете.
Для того ,щоб зрозуміти наприклад приклад по Швеції - треба скинути з очей мантру про енергоекологічність і спробувати зрозуміти опонента.
DeLike писав(ла):
Превратили интересную техническую тему в филосовский сбор аля у меня есть что либо ляпнуть с элементами экономических недорасчетов.
Це настільки примітивне і мілке хамство, на яке навіть відповідати лінь
DeLike писав(ла):
Вот что за чушь с пилорамой и запретом? Вы вообще хоть немного понимаете в каких размерах сегодня происходит использование ресурсов земли и с какими темпами роста? Вы хоть немножечко понимаете какие уже последствия на всей планете? Или Вы ждете волшебника на голубом вертолете с коробочкой с али экспресс за 10$ которая решит все проблемы?

Не все живут как в Германии, но и не все как в Украине, так какого вы берете макс. цену с хранилищем аж в 4МВтч (+ 4МВтч тепла) Карл и что-то там пересчитываете на украинский лад? Ничего что эту систему собирают и обслуживают высококвалифицированные специалисты с немецкими зарплатами. Все что Вам нужно было понять, что это немецкий продукт на внутреннем рынке и он имеет адекватное время для окупаемости.

Хотите всю оставшуюся жизнь жить т.к. сейчас пожалуйста, я и многие другие хотим жить по другому. Остальное оставьте при себе и не засоряйте тему!
Тепер про розміри
Перше - якщо фінтіфлюшка коштує 90000євро ...то це говорить тільки про те ,що ви просто екологічно розорили Землю і використали на її створення енергії ,достатньої для опалювання 150 м2 на протязі 225 років?
Все ж просто
Коли її виготовляли то використали ресурси/працю і за отримані гроші від використання ресурсів/праці працівники які були зайняті в цьому процесі накупили мяса, виготовленням якого ви так переймаєтесь.
Невже для німецького педантизму важко прорахувати весь ланцюжок?

Тому ще раз
Тему про дотації до ЗОЇ - можете піднімати в Німців,там це цікаво і актуально
Поки Україна не почне дотувати 6000 євро ..до того часу це тут не цікаво
Поки ціна газу в Україні =200Євро , і навіть у випадку коли вона виросте до 1000 Євро/1000м3( як зараз у вас) - питання фінтіфлюшки за 90000Євро+420Євро обслуговування в рік - все одно нікого не зацікавить ,бо відсутній як екологічний виграш для планети ,так і економічна доцільність для мешканців.

Різні фріки ,які будуть носитись з різними супер/пупер ідейками - будуть
Але наявність фальш ідеї не говорить про те що вона масово буде використовуватись

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: для людей з інженерним мишленням
#110138Повідомлення 06 вер 2020, 19:56 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
DeLike писав(ла):
budivelnik писав(ла):
І останнє
В Україні зараз 70% житла з неутепленими стінами....
Навіщо високовартісними системами гріти зовнішню атмосферу(через погані стіни/вікна) .якщо можна просто зменшити втрати тепла через ізоляцію стін?
Я и не говорил, что оно нужно всем в Украине, тема, как констатация факта полностью энергонезависимого дома в Германии, что собственно стоит в названии!
И да, пассивный дом, означает, что он изначально сконструирован и построен так, что бы затраты на его эксплуатацию были минимальны!
Як я зрозумів,у Вас тільки одна правильна думка-Ваша
Думка опонента, особливо підкріплена економічними розрахунками -Вас не цікавить ,бо не вистарчає кваліфікації або заважає німб над головою...

Якщо традиційне утеплення м2 житла коштує 20 Євро і це економить 40м3 газу в рік
І Ви пропонуєте замінити його на 60Євро яке зекономить 10м3 в рік
То хто з нас розумний?

ПС
Тільки не пробуйте зубоскалити ,я інженер-будівельник з 30 річним досвідом, який в стані робити теплотехнічні розрахунки стандартних конструкцій в голові, без допомоги компютера і повністю володію інформацією про величини економії від утеплення до використання теплового насосу....

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 188 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 15


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group