Поточний час: 29 бер 2024, 12:24

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 8 ] 
Автор Повідомлення
#113542Повідомлення 24 груд 2020, 13:11 
Не в мережі

Дякував (ла) 6 Подякували 1
Доброго.
З св'ятами .
Прошу допожіть розібратися з двома пуктиками .
Перший . не получаться в мене запустити контролер мотора YKBYCY12, точніше не зміг знайти інф. за , що відповідають 4 дротика в окремому кембрику чорний 2 шт, оранжевий та жовтий . Пробував їх прозвонювати , міряти потенціал який небудь відносно мінуса та плюса немає нічого. Думав можливо то для додаткової блокіровки, (пробував через ламкочку коротити їх, ні ) , думав що це для обмеження швидкості (L M H ) але там три дротика ... не розібрався.
Другий пунт це проблемка з перемикачем напрямку руху. Так як новий контролер не получилося запустити вирішив глянути, що з старим. Він розібраний , при підлюченні живлення мотор стартує на повну .Оглянув а там один транзистор згорений, такого самого не знайшов установив з початку один 3710 контролер запрацював , тоді замінив і другий . Після ремонту контролера виявлено що при включенні перемикачем напрямку (буду далі як можна писати галетник) в перед колеса крутяться "на зад" (подумав не біда перекину полярність), галетник в нейтраль , пробую газку колеса все одно крутятся на зад, тільки галетник на на задній рух , колеса так само крутяться для руху на зад але в добавок виникає сильне навантаження на проводах з контролера зарядка :wallbash: , за пару секунд плавятся провода.
- переключив галетник в перед , відключив розєм з зарядки , міряю по опору с сторону від контролера немає нічого (передні фари вимкнено, індикатори R N не світятьсятоже треба буде розібратися ), гелетник в нейтраль, то саме , галетник "на зад" то саме. Потім ще перевірив напругу, нема нічого , а чому провода плавятся ...???
- галетник був куплени та замінений (не мною), той хто міняв , казав шо дротик до дротика замінив. Щось напутано. Може хто має схемку контактів такого пемикача поділіться пожалуста.
Електро квадрик GEON / Crosser model: С-1


Додаткові файли:
IMG_20201218_212704.jpg
IMG_20201218_212704.jpg [ 199.02 КБ | Переглядів: 4798 ]
IMG_20201222_190648.jpg
IMG_20201222_190648.jpg [ 312.47 КБ | Переглядів: 4798 ]
IMG_20201222_190716.jpg
IMG_20201222_190716.jpg [ 301.68 КБ | Переглядів: 4798 ]
IMG_20201222_224851.jpg
IMG_20201222_224851.jpg [ 197.27 КБ | Переглядів: 4798 ]
IMG_20201222_224914.jpg
IMG_20201222_224914.jpg [ 311.87 КБ | Переглядів: 4798 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113571Повідомлення 25 груд 2020, 11:54 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Cherkassy
Дякував (ла) 1 Подякували 21
Мій електротранспорт: Электровелосипед
Хочу електротранспорт: Zoe
Робив приблизний дитячий китаець
Щосьдуже багато проводів на перемикачі, туди приходить синій і жовтий силові вихід з контра і чорний і червоний од мотора, і треба 2 перемычки-все.
Ті провода що з контроллера в кембрику-в мене був замок запалення на 3 положення, посередині 0 по краям 1 або 2 швидкості, але кольори інші


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113573Повідомлення 25 груд 2020, 12:45 
Не в мережі

Дякував (ла) 6 Подякували 1
Доброго , буду пробувати розбиратися з початку з тим контролерем шо паяний, все одно варіантів немає.
- тут для запка запалення з контролера йде Power Switch.
Для переключення режимів в контролері YK31C є три проводки , так вони другого кольору , і в контролері (YKB YCY12)який потрібно установити таких проводків не знайшов , можливо я не правильно підлучив саму газульку (нового контролера), фішки та кольори різні але червоний до червоного , далі контакт на індикатор заряда АКБ до відковадного (сірий), чорний з синім попробував в одному положенні , не пішов , поміняв місцями не пішов , от і вся комбінація.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113609Повідомлення 26 груд 2020, 23:07 
Не в мережі

Дякував (ла) 6 Подякували 1
Доброго.
Попробував я сьогодні трохи розібратися з квадриком. На перемикачі напрямку було напутано і з реверсом і із живленням борбової пережі. Все поправив , з старим контролером працює.
З новим контролером YKBYCY12 прошу допогти розібратися (можливо він вже спалений частково).
При його підключенні спрацьовує в середині реле, далі після вкл. ключа запалювання:
- ротмоз працює , спрацьовує і задній стоп;
- інтикатор рівня заряда показує;
- на фішках (2шт) Indikaror є напруга рівна напрузі АКБ.
- при підключенні зарядного , йде заряд АКБ.
На цьому все , бортова мережа знеструмлена , на ручку газ не реагує. При замірах розєма Charge (з якої живилася бортова мережа) контролер видає 2,5в (якщо вимкнути запалювання напруга зникає). Можливо , що для бортової мережі використовується не розєм Charge а Indikaror ? Діод цілий, катод в сторону плати (фото).
Ті загадкові дротики на контролері позначені як DS та GS :wallbash: , куда їх підключати підскажіть.
Я намалював , що куда підключено, може щось не так (фото)?


Додаткові файли:
2.jpg
2.jpg [ 296.92 КБ | Переглядів: 4681 ]
IMG_20201226_223118.jpg
IMG_20201226_223118.jpg [ 172.74 КБ | Переглядів: 4681 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113611Повідомлення 27 груд 2020, 02:24 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Якщо можна детальне фото проводів, розємів і плати куди вони підключені. У китайців стандартів нама, тому потрібна інтуіція, а без детального вигляду це зробити не можливо.
Схоже ваш звір https://prom.ua/p1177275662-blok-kontro ... nnogo.html
https://kupishop.com.ua/p670673235-blok ... eniya.html
Може тут щось допоможе: https://www.youtube.com/watch?v=sPVQuYO ... 0%B5%D0%B2
https://www.youtube.com/watch?v=7JZjJeh ... 0%B8%D1%81
https://dlyamalyat.com/ua/p1263172584-b ... oller.html

Додаткові файли:
Безымянный1.jpg
Безымянный1.jpg [ 293.07 КБ | Переглядів: 4666 ]

Додаткові файли:
Безымянный.jpg
Безымянный.jpg [ 101.95 КБ | Переглядів: 4666 ]

Додаткові файли:
Безымянный2.jpg
Безымянный2.jpg [ 319.83 КБ | Переглядів: 4664 ]

https://dlyamalyat.com/p1261873363-blok ... ennyj.html


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113656Повідомлення 27 груд 2020, 19:39 
Не в мережі

Дякував (ла) 6 Подякували 1
Доброго., завтра ще попробую по експерементувати з новим контролером, як ні ставлю старий. Яписав продавців цих контролерів чи мають розпіновку , відписали ні , або не відповідали. Цікавий момент (раніше не звернув увагу) :
"""Контакт на ограничитель скорости под ключ
Контакт на ограничитель скорости под кнопки"""
- припустим перший це запалювання фішка "фішка павер" а друге , що ?
Фішка запалюання бере + з центра плати і подає на плату напис "key". До цього коктакта припаяно 5 проводків синій з червоною смужкою:
Brake Lighte
Power Switch
Indicator
Indicator
на ручку газа показчик заряда акб.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113683Повідомлення 28 груд 2020, 20:28 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Эти отдельные проводки для ограничения скорости отдельным замком.Работать должен и без них.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113760Повідомлення 30 груд 2020, 23:07 
Не в мережі

Дякував (ла) 6 Подякували 1
Доброго.
Щиро вітаю всіх з прийдешніми св'ятами, всім здійснення мрій, проектів надійного контанта і ні якого "КЗ".
По мому питанню все благополучно закінчилося , по вище наданим ссилкам перетелефонував до Сашка він сказав то що в останньому повідомленню написано (за ті дротики). Після того знову почав перепровіряти фішки . ... був дуже здивований на фішці зарядка оранж. з чорним мають полярність на оборот , як контролер не згорів не знаю, поправив все за пряцювало.
Щиро вдячний за допомогу{!_!}


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 8 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: Majestic-12 [Bot] і гості: 2


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group