Поточний час: 28 бер 2024, 11:14

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 62 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5  Наступ.
Автор Повідомлення
#113789Повідомлення 02 січ 2021, 19:38 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла) 5 Подякували 47
Наверное раз попробовал самосбор с разнобоя, поэтому теперь такой категоричный :mrgreen:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113797Повідомлення 03 січ 2021, 00:51 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Файне місто
Дякував (ла) 28 Подякували 30
Мій електротранспорт: Eleek(Ekross)72V QS 3000W V3T4 Kelly7218S -------- Bafang cst 48V 500w (26) 11T
Andriyko писав(ла):
Наверное раз попробовал самосбор с разнобоя, поэтому теперь такой категоричный :mrgreen:


Достатньо напробувався бушного гумна щоб більше не брати його ніколи))))

з пакетів ліфа, славекових акумів, бушних батарей з електротранспорта європейського і ще всякого добра) добре що не пробував з ноутбучних батарей колупати і з айфонівських батарей як електрик-схемотехнік :lol:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113799Повідомлення 03 січ 2021, 04:28 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
faynuy, меня радует что людей таких как вы много, так как из за малого спроса таких товарищей как вы (а их как раз большинство, одни не разбираются, вторые как вы переляканi), я могу выбирать из так наpываемых Б.У. , и гонять на годных аккумах менее чем за пол цены. Причем я уверен что мои батареи отходят больше чем тот китай что люди тянут с алиэкспресса. Так что все правильно делаете, не берите с вторичного рынка и другим советуйте не брать {!_!} .

З.ы. У славека наверно самую дешевку брали? а то я на евойные VTS5А прям не нарадуюсь, тьфу тьфу тьфу шоб не сглазить. И ноутбучные от доктора прям как не пользованные никогда... и с таобао тянул бостоны и А123 с разборок, ноу проблем.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113801Повідомлення 03 січ 2021, 08:18 
Не в мережі

Звідки: Кременчук
Дякував (ла) 18 Подякували 5
Мій електротранспорт: електровел
DARG писав(ла):
Донор: рама з вилкою із мопеда Рига 7. (Це на перший час. Потім заміню на іншу). Мотор-колесо (заднє) із Sparta Ion. Контролер універсальний 36V-48V на 18А. Є зарядка Delta ESR-48/30D. Бажаний пробіг: кілометрів 80-90 із швидкістю 30-40 км/год.


не зрозуміло навіщо ставити раму з мопеда :? , як дешевий і доступний варіант з України ...

були у мене акуми на 20-21А\г брав у Лича Сергія , то при максимальних 10-15А проїжав я мінімум 80км , а при економній їзді 5-7А до 120км .

один елемент важив бл 600грм , я їх продав , бо мені не потрібен такий пробіг , а вага велика.

взяв у Маршала б\у лижі , там десь 13-15А\г , вага 400грм , брав по 8долл , бігають нормально.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113805Повідомлення 03 січ 2021, 10:59 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
-=TRO=- писав(ла):
faynuy, меня радует что людей таких как вы много, так как из за малого спроса таких товарищей как вы (а их как раз большинство, одни не разбираются, вторые как вы переляканi), я могу выбирать из так наpываемых Б.У. , и гонять на годных аккумах менее чем за пол цены. Причем я уверен что мои батареи отходят больше чем тот китай что люди тянут с алиэкспресса. Так что все правильно делаете, не берите с вторичного рынка и другим советуйте не брать {!_!} .

З.ы. У славека наверно самую дешевку брали? а то я на евойные VTS5А прям не нарадуюсь, тьфу тьфу тьфу шоб не сглазить. И ноутбучные от доктора прям как не пользованные никогда... и с таобао тянул бостоны и А123 с разборок, ноу проблем.

По БУ сразу нужно понимать что тьі берешь "кота в мешке" и нужно уметь определить состояние "кота". Єлементьі могуть бьіть с хранения (по качеству просто отличньіе - фактически єто новьіе єлементьі класса А), с битков (качество разное), и живьіе ячейки с умерших АКБ (редкое гуано если не за копейки для тестов, то брать не стоит). Поєтому для новичка (а если заочно то и для опьітньіх не просто)сложно определить качество БУ єлементов.
Пс поєтому если есть возможность потестить перед покупкой, есть провереньій продавец и главное есть опьіт работьі то можно брать и БУ. Но проблема Украиньі в том что тут БУ чаще всего попадается с 50-90% износом за 80-60% от ценьі нового.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113807Повідомлення 03 січ 2021, 11:51 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла) 5 Подякували 47
IG_ttt писав(ла):
если не за копейки для тестов, то брать не стоит

Именно поэтому и не беру уже еврохлам. Чистая лотерея, возьму только даром разве что или "за пиво":) Цены за него хотят как за новый (кто за 1000 продает убогую батарейку, а кто и трёшку просит), а получается там как лотерея. Заказать у проверенного продавца батарейку подороже получается в длинной переспективе даже дешевле. Не экономьте на качестве!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113810Повідомлення 03 січ 2021, 12:42 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 7 Подякували 34
На елементах Boston Swing рекомендую збирати. Згідно характеристик виробника температуру -40 витримують. При -5 їздив, батареї в мене в алюмінієвому корпусі без утеплення, чудово працює акумулятор


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113820Повідомлення 03 січ 2021, 13:57 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
Ioan85 писав(ла):
На елементах Boston Swing рекомендую збирати. Згідно характеристик виробника температуру -40 витримують. При -5 їздив, батареї в мене в алюмінієвому корпусі без утеплення, чудово працює акумулятор

При сборке из Boston рекомендую собирать АКБ на холдерах - с временем єти ячейки "дуются" и обрьівают ленту + для их долгой и безпроблемной жизни не грузить их больше 1С в пике и 0,5 С постоянки.
Пс хотя Boston swing уже довольно давно прекратили вьіпускать.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113828Повідомлення 03 січ 2021, 17:08 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 7 Подякували 34
lu4 писав(ла):
Пс хотя Boston swing уже довольно давно прекратили вьіпускать.
Звідки ця інфа пішла? Ще літом як ці елементи купував то в одному з магазинів казали, що їх вже не продають, але досі можна на prom.ua придбати нові не паяні. Шкода якщо дійсно виробництво припинили, цей формфактор бостонівських елементів здається ідеальний, мінімум паралельних з'єднань


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113831Повідомлення 03 січ 2021, 17:40 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Чернигов
Дякував (ла) 3 Подякували 4
Мій електротранспорт: На бумаге
Хочу електротранспорт: Самый лучший и свой
Підкажіть, хто знає... Хтось із перевірених збирає акб на тесловских 21700?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113836Повідомлення 03 січ 2021, 19:20 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Черкаси, Д.
Дякував (ла) 562 Подякували 269
Мій електротранспорт: Evel EndurA, 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear 3Kw(GTS3000)...
DA90S писав(ла):
Підкажіть, хто знає... Хтось із перевірених збирає акб на тесловских 21700?

На данный момент на Тесловских 21700 с разборки оригинальных авто батарей - никто не делает(с гарантией ), проблема в "пайке" Алю пятака на + выводе элемента, так что тут на шару не получится, китайцы продают 21700 типа как от МОдел 3 с наваренным лазером Пятаком никелевым, но где гарантия что это именно 21700 с МОдел 3 баток.... :pfeif:

_________________
Evel EndurО 18", 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear GT3000 + Votol EM-50S...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113840Повідомлення 03 січ 2021, 20:34 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Саша Маршал, если попросить, наваривает точечной сваркой медный многожильный проводочек. Но цена возрастает.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113843Повідомлення 03 січ 2021, 20:56 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла) 5 Подякували 47
Kapral88 писав(ла):
Но цена возрастает.

И вся выгода по стравнению с другими элементами пропадает :?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113845Повідомлення 03 січ 2021, 21:48 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Чернигов
Дякував (ла) 3 Подякували 4
Мій електротранспорт: На бумаге
Хочу електротранспорт: Самый лучший и свой
https://qe.net.ua/product/48v-24%d0%b0% ... panasonic/ а як вам цей варіант, спілкувався дають гарантію рік...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#113846Повідомлення 03 січ 2021, 21:54 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
За такую цену можно и пять лет гарантии дать!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 62 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 12


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group