Поточний час: 28 бер 2024, 13:25

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 59 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118690Повідомлення 23 трав 2021, 10:15 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Kozak писав(ла):
ні деталі контроллера, ні навіть 35А запобіжник в батареї не постражда

а где та граница количества , которой вы определяете что КЗ не страшны ?Вы только один раз это сделали .
Сделайте 10 раз , 100, раз , а на 101 у вас может все погореть.
А под видео можете это сделать , ведь вы уверены что БМС или контроллер отработает и ничего не случится . :D :D
Kozak писав(ла):
Тикається ХТ-60 постійно вже третій рік, батарея зє

Батарея у вас чахлая , вот это и спасает хт60 от выгорания .

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118691Повідомлення 23 трав 2021, 10:23 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Олександрія
Дякував (ла) 31 Подякували 41
Мій електротранспорт: електровелосипед, повний привід
irde писав(ла):
а где та граница количества , которой вы определяете что КЗ не страшны ?Вы только один раз это сделали .
Тобто ви хочете сказати, що всі оті кола захисту на перевищення струму, наліпили туди просто для галочки?
Перегляньте відео роботи точкових зварок: на іоністорах, низькоімпедансних батареях, конденсаторах та інш.
Де тіж самі збірки з ключів, перемикаються тисячами раз, і КЗ там саме натуральне з товстими кабелями та інш.
irde писав(ла):
Сделайте 10 раз , 100, раз , а на 101 у вас может все погореть.
Це я пропоную зробити саме тим, хто тут заливав що ключі в БМС-ці неодмінно повигорають.
irde писав(ла):
А под видео можете это сделать , ведь вы уверены что БМС или контроллер отработает и ничего не случится .
Ну от зробіть і продемонструйте, як ото вилітають ключі в БМС-ці від КЗ чи пускового струму зарядки,
а заливати байки, бажаючих завжди вистачає.
Тим більше що тест на пусковий струм проводжу регулярно, кожен раз при підключенні батареї. :)

Тести БМС на КЗ з мережі:




Повернемось до основної теми.
Питання по тим-же BMS-кам, щодо їх класифікацію по струму.
Ось три різні BMS-ки але зі схожими заявленними параметрами верхня на 25а, інші на 30А.
Всі симетричні на 36В, але габарити та кількість ключів доволі різна.
В найбільшій по 5шт. на плече в інших всього по 2-ва.
В чому може бути підвох, чи в двох випадках регламентується мах струм,
а в останньому довготривалий номінальний, при цьому струм відсічки значно більший?


Додаткові файли:
IMG_4437.JPG
IMG_4437.JPG [ 879.97 КБ | Переглядів: 3879 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118696Повідомлення 23 трав 2021, 14:10 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
Козак, ви як дитина мала, їй богу... Відео тесту бмс на 3S з б/у-шними акумуляторами від ноутбука? Ви серйозно? Та там і без БМС можна замкнути на кілька секунд і нічого не станеться. Аналогічно як і батарею на 36В з теслапальчиків. Опір акумулятор позволяє утилізувати тепло в масі самих акумуляторів + іонообмінна реакція там заповільнить наростання струму, бо є фізичний бар'єр іонів через сепаратор. Не рівняйте свою дрищаву батарею і дрищавий контролер з двома нещасними конденсаторами загального застосування з дорослим 300-амперним келлі з низкоімпедансними конденсаторами і справді високострумовою батареєю. Ми говоримо про різні речі.

Знаєте, якщо зайти на будову без каски, то це не означає, що вам через секунду відірве голову. Це означає, що якщо якийсь довбень випустить з рук молоток, то ви все ще зможете посміхатись деякий час.
Хто хотів почути - почув. А з впертим сперечатись - як зі шмаркатим їсти. Доказувати нічого не збираюсь. Моя мета - показати двері. А зайти в них чи ні - питання кожного особисто.
Краще б послухали людей, які не один рік з цим щодня працюють. Наприклад, Олександра (voraks), який не одну батарею зібрав/обслужив/зремонтував.
А ще навчитись слухати (читати). Мова не про вигорання ключів БМС, а про можливу шкоду для чутливої електроніки. Принцип роботи трансформатора знаєте? За що відповідає швидкість наростання струму в індуктивності? В мікроконтролерах діодна вилка витримує до 50-60мА реально (20мА по даташиту). В імпульсі десь ампер/мікросекунду. І діоди там не шустрі. А для захисту від статики. А щоби пробити затвор КМОП, достатньо долей наносекунд, зайвий електрон влетів в затвор і привіт пробій діелектрика товщиною в пару атомів.

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118732Повідомлення 25 трав 2021, 06:01 
Правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 309 Подякували 237
Мій електротранспорт: Е-КРОСС 72В30Ач 3кВт
Хочу електротранспорт: электромобиль на каждый день
Коzak, если бы случай с пробоем полевых транзисторов в симметричной БМС был единичным, я бы тут это и не озвучивал. Но это произошло с одним моим клиентом, при этом несколько раз, пока не разобрался в чем причина выхода из строя БМС не без помощи Ярослава (Dream).
Потом просто настоятельно рекомендовал своим заказчикам ставить предзарядный резистор при использовании аккумуляторов собранных из элементов с низким внутренним сопротивлением. В ином случае - ремонт за их счёт.
Кто не внимал рекомендациям - платил и при этом не жаловался, а признавал свою ошибку либо невнимательность при эксплуатации аккумулятора.

_________________
Кто ищет - тот всегда найдет. Кто хочет - тот всего добъется.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118739Повідомлення 25 трав 2021, 09:36 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Kozak писав(ла):
Тести БМС на КЗ з мережі:

Метать бисер перед вами ? нет уж , увольте.
Плохо только то , что вы и подобные вам ютубные гореэксперты , дают очень вредные советы.
Хотя с другой стороны , такие как вы , мастерам работу обеспечивают.
Воракс и Дрим , сложа руки никогда сидеть не будут. :lol:
Главное что бы в гарантийках все правильно было написано , тогда эта работа будет еще и оплачиваемой.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118747Повідомлення 25 трав 2021, 18:45 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Олександрія
Дякував (ла) 31 Подякували 41
Мій електротранспорт: електровелосипед, повний привід
irde ябы прежде всего порекомендовал-бы приубавить свой пыл, и поаккуратнее выбирать выражения.
А тем более навешивать ярлыки незнакомым людям.
irde писав(ла):
Дуракам закон не писан ....... :D
irde писав(ла):
Метать бисер перед вами ? нет уж , увольте. ...
Плохо только то , что вы и подобные вам ютубные гореэксперты
Или здесь так принято выражаться? :?

Культурные и технически образованные люди, спокойно выше ответили на мои вполне резонные вопросы и замечания, хотя и не на все.
И батарея у меня собранна на элементах: lcz lu9.8 ; 10 Ач, внутреннее сопротивление 0.8mΩ;
https://xebike.com/product/akkumulyator-lg-10ah-3-7v/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118751Повідомлення 25 трав 2021, 21:25 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Если я вас чем то обидел простите не хотел.
Сами спровоцировали.
Вам практики объясняют что не просто так в инструкциях на Келли , Кертис .... пишут о необходимости предзаряда красным шрифтом.
Но у вас же свое мнение , :D

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118752Повідомлення 25 трав 2021, 22:08 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
А можно подробнее что за "предзарядный резистор", где его взять, как поставить?
Раньше об этом не слышал, и в обычных конфигах которые почти везде используются на электровелосипедах нигде такого не видел, наверное от того, что они собираются в основном на 18650, как вы и писали? Я следующий конфиг планирую собирать из более емких батарей, 30 или 50Ач, чтоб 1p батарея была, как мне кажется - так безопаснее так как бмс следит за паралелями, а если внутри паралели одна из ячеек умирает то никакие смарт бмс этого же не покажут, я правильно понимаю, там же напряжение всей параллели? Ну и нужен ли этот "предзарядный резистор" в таком случае, если батарея около 1.5-2кВт/ч?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118753Повідомлення 25 трав 2021, 22:11 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Черкаси, Д.
Дякував (ла) 562 Подякували 269
Мій електротранспорт: Evel EndurA, 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear 3Kw(GTS3000)...
Резистор на 1Ком 5-10 Ватт параллельно Автомату силовому через Кнопку любую, Нажали на 3Сек кнопку потом Автомат включили, Вся хитрость :ugly:

_________________
Evel EndurО 18", 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear GT3000 + Votol EM-50S...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118756Повідомлення 25 трав 2021, 22:59 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Я на 500ватном конфиге использовал обычный ключ зажигания на силовом плюсе, нормально он держал, но как я понял он вообще для слаботочки предназначен, потом я просто тыкал разьемы туда сюда, а потом чтоб не тыкать разьемы то вставлял/вынимал автомобильные предохранители 30А, конечно эти искры очень напрягали. Теперь хочу без колхоза нормально и правильно все сделать, автомат, как я понимаю, типа такого как в квартирах стоят? Или есть что-то более компактное? Он обычно на + провод идет?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118914Повідомлення 30 трав 2021, 05:57 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Олександрія
Дякував (ла) 31 Подякували 41
Мій електротранспорт: електровелосипед, повний привід
dlutskov писав(ла):
Я на 500ватном конфиге использовал обычный ключ зажигания на силовом плюсе, нормально он держал
В багатьох імпортних електровелосипедах, зробленно аналогічним чином, живлення батареї комутується через замок,
і працюють вони роками без всяких зарядних резисторів та інш.
Kozak писав(ла):
батарея у меня на элементах: lcz lu9.8 ; 10 Ач,
https://xebike.com/product/akkumulyator-lg-10ah-3-7v/
Я так і не зрозумів, опору моїх елементів в батареї достатньо щоб спалити БМС-ку?
АТО тут шановне панство стверджувало що неодмінно згорить БМС чи контроллер.
Бо я не здогадувався, і вже мабуть штук 50 різних контроллерів і двигунів
тестував за допомогою неї, перед встановленням та інш.
Але ще ні один контроллер чи БМС-ка не постраждали, чи я щось не правильно роблю?
Контроллери підключав напряму за допомогою ХТ-60, завжди іскрить,
та на деяких контролерах, в БМС спрацьовує захист на струм.
Тоді приходиться "передьорнути живлення" щоб запустити БМС.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#118942Повідомлення 31 трав 2021, 06:05 
Правління клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Киев, Украина
Дякував (ла) 309 Подякували 237
Мій електротранспорт: Е-КРОСС 72В30Ач 3кВт
Хочу електротранспорт: электромобиль на каждый день
Не равняйте дрыщавые электровелосипеды из Европы, которые рассчитаны только на езду в режиме: мотор только помогает, с электровелосипедами с мощными аккумуляторами (от 1,5-2Втч) из элементов с низким внутренним сопротивлением и контроллерами для 1,5-2кВт моторов и выше.
Вам ранее все разжевали. Если у вас полное отсутствие причинно-следственных связей в конкретной проблеме - мне вас жаль.
Учитесь воспринимать информацию от опытных коллег, анализировать ее и делать соответствующие выводы.

_________________
Кто ищет - тот всегда найдет. Кто хочет - тот всего добъется.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#121106Повідомлення 17 серп 2021, 21:10 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Черкассы
Дякував (ла) 2 Подякували 23
Мій електротранспорт: Велоракета 500Вт Sport
Прочитал весь этот спор, который можно было сразу закончить одной фразой где есть конкретные цифры. Опыт у меня небольшой но я правильно понял что имея батку на 1кВт и контроллер для мотора до 1 кВт можно не обращать внимание на искрение в разьеме ХТ-60 при постоянном отключении и подключении батареи. Или задейсвовать этот резистор и при такой мощности?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#121113Повідомлення 18 серп 2021, 07:29 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 565 Подякували 251
Мій електротранспорт: Таврия
Не обращать можно, но постоянное втыкание-вытыкание не предусмотрено конструкцией и ни к чему хорошему не приведет, ставьте предзарядный резистор в автомат защиты, и будет вам счастье.

_________________
автопробег на электричестве 39000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Правильный выбор BMS
#121115Повідомлення 18 серп 2021, 08:17 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Красноармейск
Дякував (ла) 11 Подякували 3
Grey_che писав(ла):
Прочитал весь этот спор, который можно было сразу закончить одной фразой где есть конкретные цифры. Опыт у меня небольшой но я правильно понял что имея батку на 1кВт и контроллер для мотора до 1 кВт можно не обращать внимание на искрение в разьеме ХТ-60 при постоянном отключении и подключении батареи. Или задейсвовать этот резистор и при такой мощности?

У меня батарея чуть больше 1кВтч и контроллер 800 Вт. Когда вставлял разъём шарахало так что коты разбегались как ошпаренные. Поставил автомат с предзарядом и забыл. Да и у котов нервная система в порядке. :D


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 59 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: zloitapok і гості: 12


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group