Поточний час: 28 бер 2024, 15:47

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 37 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
#122406Повідомлення 05 жовт 2021, 12:51 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Беловодск
Дякував (ла) 1 Подякували 27
Не надо бежать впереди паровоза и делать поспешных выводов при токе в 7 ампер при заполнении 50% - это детский мультфильм.
Где рисунок с заполнением например 90%? А это уже не двухтакт, а однотакт.
Сделайте ка в обычном полумосте заполнение не 50% а 60% и посмотри на каком полупериоде "сдохнет" один из транзисторов из за "сквозняка", если у вас не однотакт.

В вашем полумосте или еще какую там схему вы предлагали, перезалив энергии (повышайка) происходит за счет накачки дросселя в однотактном режиме, а это как известно происходит при пятикратном пиковом токе транзистора от постоянного.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122408Повідомлення 05 жовт 2021, 14:37 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
Ток писав(ла):
..при токе в 7 ампер при заполнении 50% - это детский мультфильм....
Походу эти мультики кроме тебя никто не видит, у меня на скрине ток выше 200А и сважность далеко не 50% (если бы схемы читать умел то увидел бы почему).
Ток писав(ла):
...Где рисунок с заполнением например 90%? ...Сделайте ка в обычном полумосте заполнение не 50% а 60% и посмотри на каком полупериоде "сдохнет" один из транзисторов из за "сквозняка", если у вас не однотакт.
Это из разряда "выстрели себе в ногу и посмотри какая дырка там будет"... Тебе надо, ты и делай, я глупостями не занимаюсь. Это как в контроллере мотора выкоротить шунт и давать скважность от балды, а потом предъявлять разработчику что у него плохой контроллер. Обратная связь по току не даст скважности превысить ток токоограничения , цепи токоограничения я не рисовал (там нужен операционник и пару компараторов), так как задача стояла не родить готовую схему, а продемонстрировать работоспособность схемного решения в принципе, поэтому вместо обратной связи по току скважность была подобрана руками смещением пилы резистором R10 относительно напряжения компарации.
Ток писав(ла):
...В вашем полумосте ....как известно происходит при пятикратном пиковом токе транзистора от постоянного.
Чегой то сразу вспомнилась песня "ФантазЁр..., ты меня назывАААла......"

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122412Повідомлення 05 жовт 2021, 15:03 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Беловодск
Дякував (ла) 1 Подякували 27
200 ампер на твоем рисунке мне напомнило о рассказе студента про работу автотрансформатора, где входной ток 10 ампер, выходной - 9 ампер, а в общей обмотке - аж.......1 ампер. Так и у тебя - пиковый ток накачки дросселя 200 ампер с обоех сторон (через транзисторы), так как работают попеременно, а наполнение ячейки энергией до полной зарядки равно нулю. Это из этой оперы. Называется хоть работай хоть сачкуй.............ну.....дальше ты сам знаешь.

Про шунты, компараторы, операционники - ну кому это интересно? Это и так все знают.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122414Повідомлення 05 жовт 2021, 17:32 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Вариант, который нашёл Маэстро. Не совсем то, но тоже можно применить, если поставить 2шт друг за другом. Ещё и сеть переменного тока можно будет подпитывать
Двухнаправленный сетевой преобразователь 2,2кВт BIC-2200 MEAN WELL
копия статьи
Компанія MEAN WELL розробила новий двонаправлений конвертер з функціями рециркуляції енергії і синхронізацією з мережею живлення змінного струму, призначений для AC/DC- та DC/AC-перетворення в широкому спектрі застосувань.

Перетворювач BIC-2200 працює як в режимі перетворення електроживлення 180…264 В змінного струму (47..63 Гц) на живлення шини постійного струму 12, 24, 48 або 96 В, так і в зворотному напрямку з передачею енергії від шини постійного струму в мережу з синхронізацією по частоті і напрузі з мережею змінного струму. Номінальна потужність BIC-2200 складає в режимі AC/DC-конвертера 2160 Вт, в режимі DC/AC-інвертора – 1800 Вт. Для збільшення потужності установки аж до 11 кВт перетворювачі мають вбудовану систему розподілу струмів (current sharing), що дозволяє синхронізувати каскадну роботу до 5 пристроїв (4 + 1), підключених паралельно, з максимальним вихідним струмом 95% від сумарного номінального струму підключених перетворювачів.

Вихідна напруга в режимі AC/DC-перетворення електроживлення може, в залежності від моделі перетворювача, підлаштовуватися в діапазонах 12..15, 24..28, 48..65 або 96..112 В постійного струму, номінальний струм становить, відповідно, 180, 90, 45 або 22.5 А. ККД перетворення становить 90-93%, коефіцієнт потужності (при повному навантаженні при живленні від мережі 230 В змінного струму) – не менше 0.98. При цьому струм від мережі становить 11 А (тип.), в режимі холодного старту пускові струми можуть сягати 35 А.

В режимі рециркуляції (рекуперації), вихідний струм від пристрою в мережу становить 7.5 А (при мережевій напрузі 230 В). ККД зворотного перетворення становить 90.5-93%, коефіцієнт потужності (при повному навантаженні при живленні від мережі 230 В змінного струму) – не менше 0.99. Коефіцієнт гармонійних спотворень (THD, коефіцієнт спотворення синусоїдальної форми вихідної напруги) не перевищує 3%.

Перемикання між режимами здійснюється практично миттєво – не довше 1 мс. Тригером перемикання служить вихід напруги на шині постійного струму за межі уставок, вгору або вниз. Можливо примусове керування перемиканням між режимами зарядки/розрядки (при підключенні в якості навантаження акумуляторів) по протоколу CAN. Типовиконання з терміналами для підключення шини CAN – опційне за запитом.

Функціональний набір BIC-2200 включає вбудовані захисти від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву, аномальної частоти в мережі змінного струму і активний захист від втрати ізоляції на стороні постійного струму. Є допоміжний вихід 12 В / 500 мА постійного струму, релейний вихід сигналізації, клеми дистанційного керування включенням, світлодіодна індикація тощо.

Перетворювачі BIC-2200 виконано у [відносно] компактних корпусах 330×140×41 мм (висота до 1U для монтажу в стандартні 19″-стійки) і важать до 3 кг. Температурний діапазон експлуатації приладів – від -40 до +70 ˚C (зі зниженням навантаження від +45 ˚C, для моделі з виходом 12 В – від +40 ˚C). Пристрої вимагають застосування вхідного фільтра з боку мережі змінного струму. Виробник рекомендує застосування фільтра 30DPGS5C від Delta Electronics або подібних. Схемотехніка пристрою відповідає рекомендаціям IEC 62477, безпеку сертифіковано на відповідність CB/UL/TUV CB/TUV/UL 62368-1. Гарантійний термін від виробника – 5 років.

Новий перетворювач призначений для використання в комплексних “зелених” рішеннях в системах зарядки (а також тестування та формації) акумуляторів, зарядних станціях (з функцією V2G Vehicle-to-grid) електромобілів, електроскутерів, малорозмірних суден та інших транспортних засобів з електроживленням, лазерних і електролізних системах, системах рекуперації кінетичної енергії двигунів, при комбінованому підключенні поновлюваних джерел і систем накопичення енергії до мережі.

Цікаве рішення!

Основні особливості Mean Well BIC-2200:

Двонаправлений AC/DC- та DC/AC-перетворювач живлення з функціями рециркуляції енергії і синхронізацією з мережею живлення змінного струму
Перетворення енергії з високою ефективністю (ККД до 93%, КМ до 0.99, THD не більше 3%)
Компактні розміри, висота профілю до 1U, для установки в стандартну 19″-стійку або на панель
Повністю цифрове управління
Підтримка цифрового протоколу CANBus (опційно)
Можливість каскадування: до 5 паралельно підключених пристроїв, загальна потужність до 11 кВт
Широкий діапазон вихідних напруг в режимі постійної потужності
Швидке перемикання між режимами (менше 1 мс), можливість примусового перемикання між режимами зарядки/розрядки (по протоколу CANBus)
Вбудовані захисти від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву, аномальної частоти в мережі змінного струму і активний захист від зниження ізоляції
Сертифіковано CB/UL/TUV CB/TUV/UL 62368, конструкція відповідає стандарту IEC 62477
Гарантія від виробника 5 років


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122426Повідомлення 05 жовт 2021, 22:41 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 239 Подякували 116
Мій електротранспорт: Пежо Боксер
Хочу електротранспорт: уже имею
1300 баксов за пару.
Смысл?

_________________
не говорите, что мне делать - я не скажу куда вам идти


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122434Повідомлення 06 жовт 2021, 10:05 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
Ток писав(ла):
....у тебя - пиковый ток накачки дросселя 200 ампер с обоех сторон ....

Ток, ты врун короче, вот доказательсво:
Додаткові файли:
ametr.JPG
ametr.JPG [ 73.46 КБ | Переглядів: 4473 ]

Амперметр в симуляторе правильный, измеряет постоянку корректно отфильтровывая переменку.
Так что 200А+ в симуляторе именно действующий постоянный ток.

А будешь дальше писать подобную чушь, буду сносить твои больные фантазии сразу в мусорник.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122438Повідомлення 06 жовт 2021, 10:26 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Дякував (ла) 131 Подякували 208
Мій електротранспорт: Электра 2
Видел у Захара на видео, что тесла может ехать на встроенном свицовом аккумуляторе и офигел. Это что, правда ? Как это получается ?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122460Повідомлення 07 жовт 2021, 20:46 
Творець електромобіля, засновник клубу
Не в мережі

Звідки: г. Киев , Турьи Реметы Закарпатье .
Дякував (ла) 344 Подякували 686
Мій електротранспорт: Славута Электро АС привод VW T5 комби привод Dong Feng электро
Мне больше нравится следующая комбинация . Когда напряжение донора выше , чем у рецепиента , обычная ШИМ . Когда меньше - вольтодобавка от отдельного блока ампер на 100 , с регулировкой напряжения 0-15 В .
Вопрос : можно ли применить обычный ШИМ регулятор для сериесных моторов .

_________________
Мы не настолько богаты , чтобы ездить на бензине .
Мы не настолько здоровы , чтобы дышать выхлопными газами .
Поэтому мы ездим на электричестве .
больше 200 000 км на асинхронном электро приводе Славянка .


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122461Повідомлення 07 жовт 2021, 21:41 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
Вячеслав М писав(ла):
с регулировкой напряжения 0-15 В .
Так вами же задекларирована вилка в 25в
Вячеслав М писав(ла):
можно ли применить обычный ШИМ регулятор для сериесных моторов .
"обычный" слишком расплывчато, поэтому ответ "обычно да", дроссель опять таки нужен.
Если частота у обычного регулятора маленькая, то дроссель будет большой.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122467Повідомлення 08 жовт 2021, 10:07 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
В таких випадках доцільно використовувати перетворювач топології SEPIC. Економічно доцільніше, ніж два перетворювачі. Гарно працює при невеликій відносній різниці напруг. Тільки на 100А номінали мають бути відповідні.
Поки писав, прийшла ідея гібридизвувати вольтдобавку + sepic, але поки в голові каша.

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122471Повідомлення 08 жовт 2021, 13:29 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина Киев
Дякував (ла) 7 Подякували 114
Мій електротранспорт: 2WD планетарный полный привод е-велосипед
Хочу електротранспорт: Tesla M3 4WD
sokol писав(ла):
Видел у Захара на видео, что тесла может ехать на встроенном свицовом аккумуляторе и офигел. Это что, правда ? Как это получается ?

Запросто! Я на ДВС так ездил. Выкручиваешь свечи чтоб компрессии не было и центральный провод с катушки снимаешь. Передачу включил,ключ повернул и стартер тебя вывозит. Это если кончился бенз и тебе надо убрать свое корыто с перекрестка,а сам ты его не дотолкаешь. {zzz}


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122476Повідомлення 08 жовт 2021, 18:49 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Луцьк, Україна
Дякував (ла) 6 Подякували 33
Мій електротранспорт: ЛуАЗ-969М електро, Fiat 500 EV w400
Добрий вечір.
Зверну увагу на можливий варіант реалізації "переливу".
Струми 100А не потягне, але 25-35А реально зможуть переливати блоки із сімейства "Елкон" блоків зарядних, типу такого:
https://evlithium.com/LiFePO4-Charger/341.html
В Григорія, в Ковелі, пробували старішу модель блоку (на авто моєї дружини) запускати - від 83 В DC завівся і "переливав" в батарею (120 Вольтову) 750-800 Вт.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122479Повідомлення 08 жовт 2021, 21:41 
Творець електромобіля, засновник клубу
Не в мережі

Звідки: г. Киев , Турьи Реметы Закарпатье .
Дякував (ла) 344 Подякували 686
Мій електротранспорт: Славута Электро АС привод VW T5 комби привод Dong Feng электро
mr.Dream писав(ла):
В таких випадках доцільно використовувати перетворювач топології SEPIC. Економічно доцільніше, ніж два перетворювачі. Гарно працює при невеликій відносній різниці напруг. Тільки на 100А номінали мають бути відповідні.
Поки писав, прийшла ідея гібридизвувати вольтдобавку + sepic, але поки в голові каша.

Цікавий варіант. Як він буде виглядати в «залізі» ?

_________________
Мы не настолько богаты , чтобы ездить на бензине .
Мы не настолько здоровы , чтобы дышать выхлопными газами .
Поэтому мы ездим на электричестве .
больше 200 000 км на асинхронном электро приводе Славянка .


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122487Повідомлення 09 жовт 2021, 13:37 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 285 Подякували 1001
Мій електротранспорт: >
У сепиков есть коварное место, это конденсатор который должен перекачивать через себя по ВЧ переменке все эти киловатты, поэтому какой нибудь туда не поставишь, надо будет скорее всего собирать батарею из дорогих кондеров, да еще и дуть на них на всяк пожарный. Специализированных микросхем для сепиков (которые умеют еще одним сигналом на мосфет синхронно выкорачивать выходной диод, для уменьшения потерь) я на высокие напряжения не знаю, и чёто такие решения на вскидку даже не гуглятся.
Додаткові файли:
sepic.JPG
sepic.JPG [ 98.63 КБ | Переглядів: 4246 ]
Моё же мнение по сепику, так плюс у него только один, это простота управления. А касаемо силовой части, то это симбиоз повышайки и понижайки, где от каждой осталось по дросселю и добавился еще один элемент потерь в виде конденсатора.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#122518Повідомлення 11 жовт 2021, 20:21 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Полтава
Дякував (ла) 6 Подякували 34
Сама задача перелива энергии из одной батареи в другую - интересная. Из предложенных вариантов мне больше всего нравится тот, который вы, Вячеслав, сами вкатце описали несколькими постами выше. От себя добавил бы следуещее. В данном варианте без вольтодобавки не обойтись (когда напруга батареи-источника просела ниже напруги батареи-приемника). Чтобы не городить огород с преобразователем-вольтодобавкой, как вариант в качестве вольтодобавки использовать дополнительную батарейку вольт на 15-25 и емкостью в амперчасах желательно не меньшую, нежели основные батареи (если, конечно, такой вариант устраивает). КПД преобразования будет высокий, а дополнительная батарейка даст дополнительную энергию.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 37 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 16


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group