Поточний час: 19 квіт 2024, 03:19

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 173 ]  На сторінку Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#125075Повідомлення 27 січ 2022, 14:12 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Ну не знаю, у меня на этих цилиндрах сити кет 2 ездит уже две зимы, тоже стоят вертикально. Брал из за желания попробовать железофосфат. Я правда перед сборкой соединил все ячейки паралельно и двое суток заряжал аймаксом током 1а.сейчас хочу ещё две ячейки добавить до 18s. Батарея без корпуса. Тоесть корпус как бы есть но, собраная батарея, обмотаная армоскотчем, снизу и сверху пластины из 2мм стеклотекстолита, и всё это помещено в баклажку из под воды 10л, и задуто термофеном. Получился довольно таки прочный одноразовый корпус.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126350Повідомлення 21 квіт 2022, 20:14 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 0 Подякували 6
Проект жив или мертв или заморожен?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126355Повідомлення 21 квіт 2022, 23:44 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
nexusnn10 писав(ла):
Проект жив или мертв или заморожен?

В процессе, очень медленном, но процессе) Перепаковывал батарейку раза 3-4, каких только модификаций не было, в итоге решил отказаться от идее красивой сьоемной батарейки, в правльной форме - и в произвольной форме запакую все в треугольник. Так же приварено крепление для мотора, уже делал выезд на педалях вместе с мотором, на моторе еще не ездил - в процессе сбора батареи еще.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126364Повідомлення 24 квіт 2022, 08:43 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 0 Подякували 6
Да кстати что там с Вашей батареей,что получилось снять по емкости,как чувствуют себя ячейки с глубоким разрядом?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126365Повідомлення 24 квіт 2022, 12:31 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
nexusnn10 писав(ла):
Да кстати что там с Вашей батареей,что получилось снять по емкости,как чувствуют себя ячейки с глубоким разрядом?
Разряжал батарею 2 утюгами, ток получался 5 ампер, до конца не разряжал, снял где-то 17ач, потом снова зарядил, вроде как всё хорошо с ячейками, посмотрим как поведет себя батарея с более большими токами, думаю на следующей неделе смогу выехать проехаться на моторе


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126372Повідомлення 25 квіт 2022, 14:43 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Места хоть и много для батареи в треугольнике, но из за того что ячейки достаточно большие то удачно и целостно их упаковать не получается, так же миллион проблем из-за желания сохранить стандартные каретки и q фактор: минимальные зазоры, узкая ширина, всего 2 ячейки в ширину влазит, можно 3, но надо подумать выше от звёзды и там опять же будут миллиметры до педалей, вряд ли у меня выйдет так ровно, в общем все проблемы из-за педалей)) может если срезать резьбу то получилось бы упаковать в 2 ряда верхнюю часть батареи, а не в 4, но не хочу убирать резьбу так как очень удобно что батарея легко перебирается, раз 5 точно этим занимался


Додаткові файли:
PXL_20220424_150249748.jpg
PXL_20220424_150249748.jpg [ 392.32 КБ | Переглядів: 2146 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126374Повідомлення 25 квіт 2022, 19:39 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
Дам пораду. Підсилюйте рульовий стакан, бо відламає з часом по зварці. По принципу ферми.

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126375Повідомлення 25 квіт 2022, 19:59 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
mr.Dream писав(ла):
Дам пораду. Підсилюйте рульовий стакан, бо відламає з часом по зварці. По принципу ферми.
Дякую, думав класично підсилити його трубкою зверху до нижньої частини стакану, у вас в проекті наче так само зроблено було


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126376Повідомлення 25 квіт 2022, 20:04 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
А в цілому нарешті зробив перший пробний виїзд на моторі, зєднав все по швидкому аби поїхати. Але ще до того як поїхати - бмс іноді переходила в захист по високій напрузі, в додатку було видно що на 3 елементу напруга падає, на 4му росте, і цей ефект часто відстворювався коли чіпав батарею чи хитав десь, певно балансирні контакти десь відходять. Але незважаючи на це все ж вирішив виїхати, їхав з телефоном в руках, з включеним додатком, було цікаво дивитись струм, але бмс почала вимикатись тепер по низькій напрузі. 2ий елемент дуже просідав в напрузі, так 3.3в, а при 5-6а вже просідав до 2.8-2.9, але це інформація з додатку, ось і думаю чи це вже з шось з балансироми, чи на жаль 2ий елемент просто здох, тому піду спробую його якось потестити. Знов прийдеться весь той скотч розбирати)


Додаткові файли:
photo_2022-04-25_21-04-36.jpg
photo_2022-04-25_21-04-36.jpg [ 210.57 КБ | Переглядів: 2125 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126377Повідомлення 25 квіт 2022, 21:00 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Мій якійсь аймакс дозволяє лише 2А розряджати, якби хоча б 5, але думаю проблеми з елементом немає, оскільки не були зятягнуті болти на елементах, відповідно не було нормального контакту, тому думаю завтра спробую білш кращий виїзд щоб спробувати ампер 20 взяти

До речі придбав навіть резистор для того щоб спочатку подавати живлення на контроллер через нього (читав тут що краще зробити такий предзаряд, оскільки можна спалити контроллер), але забув за нього і підйеднував через просто кнопку. І в принципі всі зєднання були на полускрутці чи просто аби шоб був контакт (я випадку з кнопкою, не припаювався). І наче нічого не трапилось з контроллером, чи потрібно тоді мені робити предзаряд через резистор, чи можна вже не боятись?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126379Повідомлення 26 квіт 2022, 04:35 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Дивлюсь на фото байка і думаю вам треба таке сідло
Додаткові файли:
IMG_20220425_115143_425.jpg
IMG_20220425_115143_425.jpg [ 312.98 КБ | Переглядів: 2105 ]


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126380Повідомлення 26 квіт 2022, 09:47 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Вадим писав(ла):
Дивлюсь на фото байка і думаю вам треба таке сідло
Додаткові файли:
IMG_20220425_115143_425.jpg

Якраз зараз у роздумах, хочеться щоб була можливість повноцінно крутити педалі але й з можливістью більш класичної посадки достаючи до землі ногами, тому ще не визначив


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126382Повідомлення 26 квіт 2022, 20:59 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Сегодня выехал снова - без проблем снимал более высокие токи, при 25А напряжение проседало с 53в до 52в, не знаю много ли это, актуально ли на это ориентироваться дли лифера, но на старых лиионных батареях при токе в 20а просадка была порядком выше. Правда у меня еще перед выездам отпаялся провод от хт60, я его просто поправил немного что контакт был, так же к кнопке я вообще не припаивался, просто провод загнул об контакт и все, то есть качество контактов на высоте, не думал что оно вообще поедет с такими токами) В общем батарея рабочая, схема с мотором рабочая, едет неплохо, цепь не шумит, по крайней мере мотор слышно больше. Уже когда сделаю седло, приведу все в более рабочий вид - уже поиграюсь с передаточными отношениями, посмотрю на динамику, на токи и тд. А то при полной ручке газа мотор издавал временно странный звук и выключался, надо будет еще посмотреть что это такое


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126386Повідомлення 26 квіт 2022, 23:28 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Зачем педали так низко расположили , вы будете носком или пяткой цеплять землю при вращении.
А особенно по лесным дорожкам и кочкам.
Да и заднюю амоподвеску надо было устанавливать .

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126387Повідомлення 27 квіт 2022, 00:01 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
irde писав(ла):
Зачем педали так низко расположили , вы будете носком или пяткой цеплять землю при вращении.
А особенно по лесным дорожкам и кочкам.
Да и заднюю амоподвеску надо было устанавливать .

Изначально проект был с подвеской, но пока не осилил, решил уже хоть что-то сделать, какой-то получить опыт, да и планируется педалить, привык на хардейлах ездить, а учитывая педалирование и цепной привод - точно были бы косяки в работе подвески которые бы создавали проблемы, да явно получилось бы хуже чем с ней, думаю)) Возможно кажется, что педали низко, ось каретки на высоте 32см от земли, у меня на найнере 33, делал так же, немного ниже сделал, с учетом что планируется больше асфальник, резина дорожная, + база длинная.
У жены вообще 29см растояние от оси каретки до земли, то там конечно можно и зацепить педалью при повороте, но в целом я и на нем по дорогам, улицам, без проблем ездил


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 173 ]              На сторінку Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 16


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group