Поточний час: 29 бер 2024, 11:15

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 173 ]  На сторінку Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126412Повідомлення 28 квіт 2022, 19:07 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков-České Budějovice
Дякував (ла) 723 Подякували 662
Мій електротранспорт: Citroen C-zero, Citroen Berlingo 24kWh
Вадим писав(ла):
Дивлюсь на фото байка і думаю вам треба таке сідло
Додаткові файли:
Додатковий файл IMG_20220425_115143_425.jpg більше недоступно


Я недавно узнал, что эти голландские сёдла бывают мужские и женские.

Додаткові файли:
IMG_20220428_171728.jpg
IMG_20220428_171728.jpg [ 321.81 КБ | Переглядів: 2765 ]


Тут на фото коричневое-это мужское, а чёрное- женское. Женское заметно короче и чуть другой формы. Для городской езды очень удобные сёдла, я на прошлой неделе для супруги подбирал седло, устроили тест-драйвы шести разных сёдел и гелевые были и с подкачкой, а больше всего ей понравилось это кожаное!

_________________
Наши конверсии- http://www.evlab.com.ua/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126419Повідомлення 29 квіт 2022, 04:49 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Olaff писав(ла):
Вадим писав(ла):
Дивлюсь на фото байка і думаю вам треба таке сідло
Додаткові файли:
Додатковий файл IMG_20220425_115143_425.jpg більше недоступно


Я недавно узнал, что эти голландские сёдла бывают мужские и женские.

Додаткові файли:
Додатковий файл IMG_20220425_115143_425.jpg більше недоступно


Тут на фото коричневое-это мужское, а чёрное- женское. Женское заметно короче и чуть другой формы. Для городской езды очень удобные сёдла, я на прошлой неделе для супруги подбирал седло, устроили тест-драйвы шести разных сёдел и гелевые были и с подкачкой, а больше всего ей понравилось это кожаное!

А Вам понравилось коричневое ? Амортизационные пружины на сжатие и растягивание должно быть работают не хуже новомодных амортизационных паралелограмных подсиделов, особенно в случае необходимостью низкой посадки типа боббер
Додаткові файли:
rayvolt3.jpg
rayvolt3.jpg [ 99.84 КБ | Переглядів: 2745 ]


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126421Повідомлення 29 квіт 2022, 07:55 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Харьков-České Budějovice
Дякував (ла) 723 Подякували 662
Мій електротранспорт: Citroen C-zero, Citroen Berlingo 24kWh
Да, мне тоже очень понравилось, но оно достаточно тяжёлое и громоздкое. У меня самый используемый складной электровелосипед - на нём оно как взрослое седло на детском велике :lol: А ещё я иногда езжу на обычном треккинговом велике и там оно тоже не очень подходит по стилю. Да и на обоих у меня в подседелах есть амортизатор. В общем я пришел к выводу, что хочу (опять) соорудить какой нибудь стильный электрокруизер , тем более что и седло для него есть!

_________________
Наши конверсии- http://www.evlab.com.ua/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#126463Повідомлення 01 трав 2022, 07:29 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 0 Подякували 6
О,проект продвигается.Ждем выезда.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#127081Повідомлення 04 черв 2022, 21:23 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Прихопили трубу для підсидільного штиря, познімав все з рами - віддав на проварку, зачистку і тд, також були приварені труби для багажнику, 20х20х1.2, доволі легкі труби, якби всю раму варити з 1.2 а не 2.0 труб то думаю її вага була б значно краще, але аби ще це не розвалилось) Вже остаточно раму зважу пізніше, але точно 10+ там, велику вагу ще додали пластини для кріалення пром валу, мотору, труба для штиря теж нелегка, і так набігає.
Також не перший раз вже стикаюсь з тим що всі ручки газу не дуже зручно стоять поряд з перемикачами, їх треба розташовувати на відстані, щоб кнопки перемекачи не впирались в ручку газу, через це користуватись перемикачем не дуже зручно і посувати його треба сильно вправо, на коротких рулях взагалі не вистачає місця. Тому буду міняти свій перемикач на інший, де перемикання в обидві сторони здійснюється великим пальцем, так ручку газу можна максимально посунути до перемикача


Додаткові файли:
photo_2022-06-04_22-08-30.jpg
photo_2022-06-04_22-08-30.jpg [ 342.94 КБ | Переглядів: 2550 ]
photo_2022-06-04_22-08-24.jpg
photo_2022-06-04_22-08-24.jpg [ 269.53 КБ | Переглядів: 2550 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#127194Повідомлення 08 черв 2022, 21:17 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Зробив більш менш повноцінний виїзд, вже з сідлом, але поки тільки педалями. В цілому накат дуже непоганий, з горок взагалі чудово їде, певно все завдяки резині, але в цілому немає відчуття що раму десь не туди веде, або щось подібне, оскільки зварено все відносно на око. Трохи відчувається що кут вилки менше, спецально робив трохи менше ніж на мтб, трохи гірше маневрування (ще й довжина також впливає) але його мета все ж більше асфальт, тому з цим все ок. Посадка для педалювання далекувата, якщо зсунути сідло максимально вперед (наскільки дозволяють подільки на трубі) то стає краще, але для близького до звичного я б ще посунув вперед, думаю чи можливо просто розвернути підсидільний штирь на 180? Тоді виносна частина буде попереду якраз, чи можуть бути якісь ньюанси? Звісно коли опустити сідло низько то посадка классична і в принципі зручна, але тут вже не вистачає амортизації позаду)))

А так в цілому педалюється теж непогано, в гору теж добре їде, незважаючи на вагу (але це поки без мотору і батарейки). Вага рами вийшла 11.5, та й думаю що буде ще трохи більше якшо потім десь підсилити, додати і тд


Додаткові файли:
photo_2022-06-08_22-06-41.jpg
photo_2022-06-08_22-06-41.jpg [ 276.49 КБ | Переглядів: 2496 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#127247Повідомлення 11 черв 2022, 22:47 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Під'єднав сьогодні батарею, зробив виїзд по невеличким підйомам, тяга подобається, у порівнянні з переднім то тягне краще (+ ще редукція через кпп).Але поки об'єктивно мало що можу сказати, треба кріплення для телефона на руль щоб моніторити показники з бмс, періодами брав телефон в одну руку і дивився на показники, то максимальний струм бачив 27А, просадка по напрузі були в районі 1-2В, точно подивлюсь пізніше коли буде можливість, але мені подобаєтсья оскільки на стариї літійіонах в мене при 20А просідало вольт на 5))) Їздив на 4ій зірці - редукція була десь 0.7 - 0.8, точно не памятаю скільли зубів на 4ій зірці, вже коли дороблю короб та закріплю нормально батарею тоді потестую на різних зірках при різних редукціях. Оскільки вирішив не тягнути зайві дроти, не використовути монітор ант бмс, то якщо комусь він треба - можу подарувати, пишіть)

Також треба все ж хоч трохи буде зрізати вісь МК оскільки відстань до педалей там просто міліметрова


Додаткові файли:
photo_2022-06-11_23-33-57.jpg
photo_2022-06-11_23-33-57.jpg [ 242.01 КБ | Переглядів: 2436 ]
photo_2022-06-11_23-35-21.jpg
photo_2022-06-11_23-35-21.jpg [ 210.97 КБ | Переглядів: 2436 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#127248Повідомлення 12 черв 2022, 05:20 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 0 Подякували 6
Проект продвигается,и это хорошо.Жаль что счас довольно трудно "старые" пятисотки на переднее колесо найти ,вам оно подошло бы больше изза меньшего OLD на 35-45 мм.Удачи с выездом и обкатом.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#127251Повідомлення 12 черв 2022, 16:20 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
nexusnn10 писав(ла):
Проект продвигается,и это хорошо.Жаль что счас довольно трудно "старые" пятисотки на переднее колесо найти ,вам оно подошло бы больше изза меньшего OLD на 35-45 мм.Удачи с выездом и обкатом.

Спасибо! Я брал заднее так как точно не знал еще какой будет привод и думал использовать резьбу для трещетки тоже, а на крайний случай был вариант просто заспицевать)
А вообще зашел на вольта байкс и офигел от новых цен 8O


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#128601Повідомлення 10 вер 2022, 23:16 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Більше року пройшло як я писав що вже все готово, лишилось тільки раму зварити) Тепер розумію чого різні проекти так затягуються. Рама по факту майже закінчена, лишилось кріплення акб і покраска, але все це конструювання, ще й перший досвід, забирають багато уваги і часу і на певні періоди це все просто відкладається, поки знов не з'явиться натхнення.
Одна з причин (окрім отримання досвіду) робити самовар - було те, щоб не колхозити мтб раму всякими коробками, але по факту весь цей проект вийшов на колінках і теж є колхозом)) Вага вийшла доволі велика просто через зайву кількість непотрібних наварів і т.д.
Також я хотів щось велосипедно-мопедне, але все ж вирішив для себе що в пріорітеті в мене педалювання і посадка велосипедна. Отже поки відкладаю цю раму, можливо повернусь до неї та зроблю щось більш мопедне з мото-сідлом.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#128602Повідомлення 10 вер 2022, 23:35 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Але поки в мене знов хвиля натхнення, та оскільки всі компоненти в мене давно вже є, більше року просто лежать, потрібна тільки рама, вирішив піти іншим шляхом - і просто замовити десь, щоб мені зварили раму, оскільки в мене ні інструменту, ні вмінь, нічого немає. Досвід вже є, я вже знаю що мені потрібно і можу це описати, нехай цим займаються люди з проф обладнанням та навичками, я вже достатньо витратив часу, вже дешевше буде переплатити ніж просто сидіти без нічого))) Концепт в принципі не змінився, просто на цей раз планую використовувати круглі труби та максимально замінити зварку трубогибом. Геометрія стандартна, з простором між колесом та підсидільним штирем, в багатьох серійних велосипедах там знаходиться батарейка, я планую туди засунути мотор, або якщо відмовлюсь від цих міддрайвів, то теж буде батарейка. Але виявилось майже нерально найти того, хто б зробив, здавалось б, просто річ, як велосипедна рама. Більшість підрпиємств на олх яким я писав - мене просто ігнорували, або переставали відповідати після уточнення деталей. Тих хто відмовився, було значно менше, більшість ігнорувало. Тому я вирішив все ж розбити процес на підзадачі:
- нарізати та нагнути труби
- замовити рульовий стакан (каретка в мене є)
- замовити дропаути на лазерній різці (треба тільки креслення з дисковим тормозом та півнем)
- зварити все в купу

Отже спочатку просто зформувати труби - просто зінути трубу по мому кресленню - і навіть це вияволось ще тою задачею, всі тільки рушникосушарки гнуть, щось інше - відмовляються))) Розмова до ціни навіть не доходила, всі відмовлялись, але все ж знайшов я якесь підприємство, яке спеціалізується на роботі з металом, навіть у себе в місті, представник якого був максимально налаштований щоб задовільнити мої вимоги. Домовився з ним про те що вони мені зігнуть труби, але виявилось що не так легко знайти труби круглі з тонкими стінками. Планую нижні труби 25х2.0 а верхні 20х1.5...непогано було б і нижні 1.5 товщиною, але якось надійніше 2.0 думаю.


Додаткові файли:
hardtail_e.jpg
hardtail_e.jpg [ 31.55 КБ | Переглядів: 2052 ]
збоку.jpg
збоку.jpg [ 54.15 КБ | Переглядів: 2052 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#128698Повідомлення 20 вер 2022, 23:26 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Так і не домовився я з попереднім підприємством, у них з'явились термінові замовлення та їм стало не до "одиничного" клієнта, отже весь цей час я продовжував писати на різні повідомлення та шукати того, хто зішне мені труби. Врешті домовився з людиною з Дніпра, який погодився взятись за роботу. Концепція трохи змінилась та весь "трикутник" рами вирішив зробити з однієї труби, яку необхіодно загнути, та в результаті буде 2 труби зварені між собою. Накидав невеликий приклад у 3д. З програмою мало знайомий тому не дуже знаю як там робити згладжування та все інше, але суті це не міняє. Правда у всіх кому я писав, були проблеми з трубами зі стінкою 2.0, я вже не кажу за 1.5, тому вже погодився на труби з нержавійки, що, зробило роботу значно дорожче. Але по властивостям наче точно не гірше ніж зварна труба, хоча можу помилятись, якось не зміг знайти конкретних відповідей по цим круглим трубам. Да й думаю головне правильно зварити найбілш критичні вузлові місця та підсилити не необхідно, вага тут ролі не дуже граю, тому не проблема, у звичайних велосипедах взагалі 1мм товщина використовується.


Додаткові файли:
frame.jpg
frame.jpg [ 24.89 КБ | Переглядів: 1963 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#128706Повідомлення 21 вер 2022, 15:50 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 7 Подякували 34
У вас та рама пропелером гнутись буде. Без перемички де підседільна труба кріпиться жосткості не буде. Найкращий і дешевший варіант купити готову простору раму.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#128707Повідомлення 21 вер 2022, 15:59 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Ioan85 писав(ла):
У вас та рама пропелером гнутись буде. Без перемички де підседільна труба кріпиться жосткості не буде. Найкращий і дешевший варіант купити готову простору раму.

Так це ж не остаточний варіант, це тільки основні труби. Просторові рами не для педалювання, не для підвісного мотору да і в принципі вони мені не подобаються. І ціна у них також немаленька)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Самоварный миддрайв 27.5
#128712Повідомлення 21 вер 2022, 23:29 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: г. Токмак Запорожская область
Дякував (ла) 20 Подякували 51
Хочу електротранспорт: Трайк с легкой кабинкой
Надійно зварити нерж в гаражних умовах неможливо.

_________________
Все беды в электричестве от поганого контакта!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 173 ]              На сторінку Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 29


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group