Поточний час: 28 бер 2024, 10:48

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Ця тема закрита, Ви не можете редагувати і залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 37 ]  На сторінку 1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Viber-чат продажи
#128008Повідомлення 04 серп 2022, 22:33 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: м.Львів
Дякував (ла) 9 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електровелосипед і електроавтомобіль Puli 2E
Увага!ЧП у Львівському відділені клубу.
Пять років тому я створив вайбергрупу" Електротрансорт.ПродамКуплю" для обміну і торгівлі комплектуючими електротранспотру. До вчорашнього дня група успішно розвивалась і виросла до 800 учасникі. В ній всі охочі продавали-купували комлектуючі до електротранспотру. Адміном групи я зробив Володимира Кожушко ,тут він під ніком vova319...
Вчора до мене звернувся за допомогою учасник чату ,який поскаржився мені що його обяви безпідставно видаляються,і після повтору публікації обяви, його як учасника видалено з чату,це до речі вже не перша скарга до мене. Я пояснив що це не я видаляю обяви і учасників і попросив щоб звернулись до адміна групи. Адмін групи Володимир Кожушко (нік на форумі vova319) дав ось таке пояснення "Ви виставила товар,яким торгую я ,ціни у вас меньші чим у мене, тому ,я видаляю усіх своїх конкурентів". Я зателефонував своєму адміну і він дійно повторив мені те саме. Я рекомендував такого більше не чинити,мене не вислухали і вимкнули телефон...За кілька годин адмін видалив з групи всіх 800 учасників і створив свою нову вайбергрупу ,куди і запросив всіх учасників групи яку адміністрував я.
Прошу керівництво клубу здійнити дії які унеможливлять повторення подібних ситуацій.


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Руководитель львовского отделения
#128009Повідомлення 05 серп 2022, 06:21 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Володимир писав(ла):
Увага!ЧП у Львівському відділені клубу.
Пять років тому я створив вайбергрупу" Електротрансорт.ПродамКуплю" для обміну і торгівлі комплектуючими електротранспотру. До вчорашнього дня група успішно розвивалась і виросла до 800 учасникі. В ній всі охочі продавали-купували комлектуючі до електротранспотру. Адміном групи я зробив Володимира Кожушко ,тут він під ніком vova319...
Вчора до мене звернувся за допомогою учасник чату ,який поскаржився мені що його обяви безпідставно видаляються,і після повтору публікації обяви, його як учасника видалено з чату,це до речі вже не перша скарга до мене. Я пояснив що це не я видаляю обяви і учасників і попросив щоб звернулись до адміна групи. Адмін групи Володимир Кожушко (нік на форумі vova319) дав ось таке пояснення "Ви виставила товар,яким торгую я ,ціни у вас меньші чим у мене, тому ,я видаляю усіх своїх конкурентів". Я зателефонував своєму адміну і він дійно повторив мені те саме. Я рекомендував такого більше не чинити,мене не вислухали і вимкнули телефон...За кілька годин адмін видалив з групи всіх 800 учасників і створив свою нову вайбергрупу ,куди і запросив всіх учасників групи яку адміністрував я.
Прошу керівництво клубу здійнити дії які унеможливлять повторення подібних ситуацій.

Запросіть усіх бувших учасників вайбера до торгівельної платформи на телеграмі


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128012Повідомлення 05 серп 2022, 10:59 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Розмовляв з обидвома сторонами. І ще з незалежними експертами.

На даний час в старій групі 67 учасників. У новій 220 учасників. Обидві групи мають однакові аватарки і майже однакові назви. Що вже є негарною ознакою, як на мою особисту думку.

Чекаю, щоб друга сторона висловилась. Я вже її чув, але краще пряма мова.


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128013Повідомлення 05 серп 2022, 11:11 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Прінскріни обох чатів


Додаткові файли:
Old.png
Old.png [ 462.54 КБ | Переглядів: 5199 ]
New.png
New.png [ 399.02 КБ | Переглядів: 5199 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128016Повідомлення 05 серп 2022, 13:47 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Кожушко забанить, всех участников групп из вайбера в телеграм насильно переместить :mrgreen:


Востаннє редагувалось Вадим 05 серп 2022, 21:09, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128017Повідомлення 05 серп 2022, 15:17 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Володимир писав(ла):
поскаржився мені що його обяви безпідставно видаляються,і після повтору публікації обяви, його як учасника видалено з чату,це до речі вже не перша скарга до мене
отобрали бы у него админство , да и дело сконцом.
А теперь уже поздно что то делать.
ЗЫ
Это естественная реакция продавца- убрать конкурента со своей площадки , особенно если тот демпингует.

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128018Повідомлення 05 серп 2022, 17:00 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Файне місто
Дякував (ла) 28 Подякували 30
Мій електротранспорт: Eleek(Ekross)72V QS 3000W V3T4 Kelly7218S -------- Bafang cst 48V 500w (26) 11T
Мої обяви з модулями від Славека також видаляв, я постив декілька раз, декілька раз і видаляв хтось з адмінів. Як ше раз така хня буде, будем боротися з спекулянтами :evil:


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128027Повідомлення 05 серп 2022, 21:48 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 239 Подякували 116
Мій електротранспорт: Пежо Боксер
Хочу електротранспорт: уже имею
Удалять участников вайбер группы ТС начал значительно раньше чем их количество упало до примерно 60 человек.
Напрямую нарушая закон в плане общения на русском языке - об этом писалось в чате. Откуда я был по этой причине удален. Многие другие пользователи оттуда также удалились. Кто-то тихо, кто-то нет. Этот чат должен был приплыть и он приплыл.
И да я сегодня зарегился в новой группе - и уже купил 2шт необходимых мне блока питания Дельты. Оба продавца общались со мной на украинском языке и проблем небыло. Предыдущие мои объявления о поиске Дельт удалялись Володимиром из-за того что написаны были на русском языке. Что считают как минимум не толерантно.

_________________
не говорите, что мне делать - я не скажу куда вам идти


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128072Повідомлення 07 серп 2022, 22:10 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 56 Подякували 76
Хочу електротранспорт: Tesla
Renegate писав(ла):
Удалять участников вайбер группы ТС начал значительно раньше чем их количество упало до примерно 60 человек.
Напрямую нарушая закон в плане общения на русском языке - об этом писалось в чате. Откуда я был по этой причине удален. Многие другие пользователи оттуда также удалились. Кто-то тихо, кто-то нет. Этот чат должен был приплыть и он приплыл.
И да я сегодня зарегился в новой группе - и уже купил 2шт необходимых мне блока питания Дельты. Оба продавца общались со мной на украинском языке и проблем небыло. Предыдущие мои объявления о поиске Дельт удалялись Володимиром из-за того что написаны были на русском языке. Что считают как минимум не толерантно.


та вы уже достали со своим руснявым говно-языком и ущемлением!
Розмовляй державною Українською мовою і проблем не буде!


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128073Повідомлення 07 серп 2022, 22:10 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Суми
Дякував (ла) 249 Подякували 194
Мій електротранспорт: Leopard 3000W.
Марія Бурмака: Українська культура має бути українською, тому що російський балет і російські танки – це одне й те саме.
До останнього часу я був російськомовним і підтримував двомовну країну, так як вірив що це мало що міняє. І всі мої теми були на російські мові. Після звірств рашистів в містах країни, а також пережитої блокади рідного міста, коли на нас падали бомби, ракети і стріляли із танків, світогляд змінився. Тепер опановую українську мову і вважаю, що на території України мова повинна бути українська. Це може бути тяжко усвідомити і прийняти деяким громадянам, але я згодний із Марією. Балет, танки, мова, культура це все ланки однієї історії яку хочеться забути як поганий сон. Тому вашу толерантність засуньте собі самі знаєте куди. Не розумієте українську мову і бажаєте спілкуватись на форумі, перекладач вам в руки. Я не бажаю своїм дітям нашої долі.

_________________
Цю штуку я завжди беру в подорожі


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128078Повідомлення 08 серп 2022, 08:22 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1055 Подякували 1067
Это всё эмоциональные всплески. И они имеют на то причины. Не обьективные на сто процентов,но всё же имеют...
Сейчас всё очень обострено и больно. Но время немного притупит и сгладит это. Не стоит радикально ставить вопрос "или-или".
Лично я знаю и владею украинскою мовою получше многих. Люблю,ценю и уважаю язык моей страны. Да,моей страны! Она такая же моя,как и каждого живущего здесь!
Но заставить меня (да и любого другого) насильно чему нибудь - это тупик! Нет никакого барьера между языками! Нет!
И быть не может...
Это самая малая из проблем,если вообще проблема...


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128083Повідомлення 08 серп 2022, 11:17 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1055 Подякували 1067
umanskiy писав(ла):
Говорю как Днепрянин Днепрянину - вы за*бали своим русским языком бл*ть!

...ты,дружок,выражения подбирай! В таком тоне мне похер на твоё ЧАСТНОЕ мнение. И я сам решу,на каком языке,как и с кем говорить. Днепрянин б... нашёлся...
Тут ещё надо посмотреть,кто бОльший патриот и настоящий гражданин - я,говорящий по руски, или рвущие тельняшку личности!
(...ой чую раскол намечается в форуме...ну то такое...) :lol:


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128085Повідомлення 08 серп 2022, 11:43 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 56 Подякували 76
Хочу електротранспорт: Tesla
Инженер писав(ла):
umanskiy писав(ла):
Говорю как Днепрянин Днепрянину - вы за*бали своим русским языком бл*ть!

...ты,дружок,выражения подбирай! В таком тоне мне похер на твоё ЧАСТНОЕ мнение. И я сам решу,на каком языке,как и с кем говорить. Днепрянин б... нашёлся...
Тут ещё надо посмотреть,кто бОльший патриот и настоящий гражданин - я,говорящий по руски, или рвущие тельняшку личности!
(...ой чую раскол намечается в форуме...ну то такое...) :lol:


Ніякого розколу нема!
Є недощімльонні хіхлята з руснявою чєлюстю :(


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128086Повідомлення 08 серп 2022, 12:20 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1055 Подякували 1067
...не смеши людей...а лучше прими успокоительного,щемитель великий... :lol: :lol:


Повернутися до початку
 Профіль  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Viber-чат продажи
#128088Повідомлення 08 серп 2022, 12:57 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 56 Подякували 76
Хочу електротранспорт: Tesla
Инженер писав(ла):
...не смеши людей...а лучше прими успокоительного,щемитель великий... :lol: :lol:


Сміх - найпримітивніша із захисних реакцій.
Зроби хоч щось зі своєю руснявою щелепою, бо колись зловиш прильот за рускій язик


Повернутися до початку
 Профіль  
 
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Ця тема закрита, Ви не можете редагувати і залишати повідомлення в ній.  [ Повідомлень: 37 ]              На сторінку 1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 0


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group