Поточний час: 27 квіт 2024, 21:17

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 114 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступ.
Автор Повідомлення
#130149Повідомлення 21 лист 2022, 22:46 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
Dream Tractor писав(ла):
прагматик писав(ла):
то треба встановлювати його десь стаціонарно та мабуть піролізний газогенератор до нього збирати тоді буде більш-менш доцільно- й електрику виробляє й хату опалює.

Так, це саме про "малолитражку" (бензинову) був комент. Якщо взяти дизельок 1.9 з прямим вприском, та навантажити його кіловат на 40-50 в зоні 197г/кВтгод, то якщо брати соляру дешевше стели з АЗС, то ще більш-менш терпимо вийде. А якщо прикрутити вприск пропану, то ще краще. 8)
в мене на городi на довiчну парковку таза припарковано.на пропанi працював. Вже рахував я шо до чого, геть недоречно його на пропанi використовувати. А про пiролiзне обладнання купа вiдео на тубi навiть на автiвки встановлюють та якось пересуються на них. То якшо не двигун Стiрлiнга ставити так якiйсь такий шо або на брухт вiдвезти або хоч шось з нього злiпити.
Den Tumanov писав(ла):

У меня есть видео,в нем я взял новую панель 100 Вт и вынес на снег 21 декабря в полдень. Небо было затянуто сплошной свинцовой облачностью. Итог измерений: я получил около 3 Вт мощности. Ее хватало на поздарядку 1 банки 18650 в зарядном устройстве. Такая мощность в 3 Ватта держалась бы не более часа,пока полдень. Потом мощность катастрофически падает и в 15.00 панель можно убирать - на улице сумерки и она уже ничего не дает..
плохо если так :cry: я купил 2 по 400 вт думал ну хоч шото ну хоч как то дадут и к ним в аннотаци вроде написано шо в пасмурный день тоже вырабатывают шото но шоб 3% от номинала это печалька :? то шо ещё и ветряк городить ?
vpa писав(ла):
Так что, солнечные панели, помимо основных функций, ещё и защитили крышу.
хотца верить шо неприйдёцца использовать панели как защиту крыши... да и накрыто у меня профнастилом который какбэ подешовле черепицы и особенно панелей... другой вопрос шо заказать его ща абсолютно негде цеха где его катали стоят...

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130151Повідомлення 21 лист 2022, 23:33 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 1565 Подякували 309
Мій електротранспорт: а ти чого, пацан, інтєрєсуєшся?
прагматик писав(ла):
в мене на городi на довiчну парковку таза припарковано.на пропанi працював. Вже рахував я шо до чого, геть недоречно його на пропанi використовувати. А про пiролiзне обладнання купа вiдео на тубi навiть на автiвки встановлюють та якось пересуються на них. То якшо не двигун Стiрлiнга ставити так якiйсь такий шо або на брухт вiдвезти або хоч шось з нього злiпити.

Таз на пропані це не те.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130160Повідомлення 22 лист 2022, 10:17 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1058 Подякували 1071
vpa писав(ла):
Так что, солнечные панели, помимо основных функций, ещё и защитили крышу.

...а где Вы сейчас?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130163Повідомлення 22 лист 2022, 11:16 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина Киев
Дякував (ла) 7 Подякували 114
Мій електротранспорт: 2WD планетарный полный привод е-велосипед
Хочу електротранспорт: Tesla M3 4WD
прагматик писав(ла):
плохо если так :cry: я купил 2 по 400 вт думал ну хоч шото ну хоч как то дадут и к ним в аннотаци вроде написано шо в пасмурный день тоже вырабатывают шото но шоб 3% от номинала это печалька :? то шо ещё и ветряк городить ?
vpa писав(ла):
Так что, солнечные панели, помимо основных функций, ещё и защитили крышу.
хотца верить шо неприйдёцца использовать панели как защиту крыши... да и накрыто у меня профнастилом который какбэ подешовле черепицы и особенно панелей... другой вопрос шо заказать его ща абсолютно негде цеха где его катали стоят...

Сложно оценить насколько падает мощность при пасмурной погоде. В 100 раз падение это нормально. Характеристика тока у СП нелинейная. Поэтому с 1000 Вт номинальной мощности получить настоящие 10 Вт для подзарядки гаджетов - отличный результат.
Утром мой ваттметр показал ток 0.4 А при 18,6 В на литиевом аккуме. Это 7,4 Вт. Панелей х 150 Вт (реально летом они дают 80 Вт каждая,т.е половину от этикетки :))
Если пересчитать с реальной мощности летом в реальную зимой,то 3*80=240 Вт летом, а зимой 7,4 Вт. зима 7,4Вт /лето 240 Вт=0.0308,т.е 3%
Сходится :D
С 1кВт установленных панелей летом реально собрать половину мощности,500 Вт с МППТ. А зимой получается 3% от 500 Вт летом - 15Вт. Смартфону хватит. И только :?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130164Повідомлення 22 лист 2022, 12:39 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Луцьк, Україна
Дякував (ла) 6 Подякували 33
Мій електротранспорт: ЛуАЗ-969М електро, Fiat 500 EV w400
Про запуск частотника і роботу його без екзотичних, малодоступних елементів обвязки.
Не запускається частотник без індуктивних навантажень в мене, в дослідах - пробував.
Трансформаторів 1:1 та стабілізаторів ферорезонансних ( типу Україна-2) теж не у всіх знайдеться.
Перевірено і працює такий спосіб запуску:
На вихід плати включаю подовжувач ( типу компютерного - де є 3,5,7 розеток).
В одну із розеток включаю блок живлення маленький трансформаторний по типу від Nokia 3310, радеотелефонів типу Рanasonic KX і таке інше.
Це ніби 'файерстартер' для частотника
( розтопка) і частотник запускається спокійно на цю індуктивну обманку.
В паралельну розетку того ж подовжувача включав лампу розжарювання на 100Вт і все чудово працює.
Таеож в ході дослідів подавав на оптопару 50В без питань і наслідків для роботи плати.
При подачі на вхід плати напруги з 2 АКБ іскріння слабе і не дратує.
При подачі з 3 іскрить інтенсивно , чи ще більш 'бахкає' при включенні без попереднього заряду конденсаторів, га платі, вхідних.
Тому бажано пробігтись послідовно по контактах АКБ при включенні, на 2, потім три банки стати і тільки в кінці на всі 4 АКБ.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130165Повідомлення 22 лист 2022, 13:55 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Мариуполь
Дякував (ла) 403 Подякували 230
Мій електротранспорт: Selena EC-4, Eva-5
Инженер писав(ла):
vpa писав(ла):
Так что, солнечные панели, помимо основных функций, ещё и защитили крышу.

...а где Вы сейчас?

Дома, в Мариуполе. С самого начала войны решили с женой, что пока дом цел, уезжать не будем - некуда, ещё и пять кошек, собака - немецкая овчарка...

С МППТ контроллером, в прохладную и солнечную погоду, панели легко выдают мощность превышающую номинальную процентов на 10-15. Мои 3 кВт генерируют до 17 кВт*час за световой день. Летом некуда девать энергию, приходится отключать до половины полей, чтобы не держалось длительно максимальное напряжение на батарее.

_________________
Ищу владельцев электроавто Eva-5 Bio Auto для обмена опытом.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130190Повідомлення 23 лист 2022, 21:39 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
Agere а взагалі шо крім бойлера праски та електроплити можна враховувати за активне навантаження? Хібашо ще пральну машинку та фєн. Лампи вже хтознаколи драйверні світлодіодні, блоки живлення та зарядні пристрої компів мобілок та смартів теж начебто реактивне навантаження, про двигуни й мови нема. Може хай йому грець той транс зі стабілізатора бо він на х/х половину ємності батареї зжере? :)

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130193Повідомлення 23 лист 2022, 23:51 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
Замовив у Ion1 3 пакета на 60Аг, з'єднав послідовно, котел працює, добре хоч з газом проблем немає. Єдине що немає бмс, але наскільки я розумію не так критично без неї на розряд, головне не перезарядити. Зарядки немає, але я якийсь iMax, там наче є можна заряджати зборки. До речі заміряв напругу на комірках при робочому котлі, то вона чомусь більше, в звичайному режимі 4.1, при роботі котла 4.3, з чим це пов'язано? Я думав напруга має просідати


Додаткові файли:
PXL_20221123_214237844.jpg
PXL_20221123_214237844.jpg [ 445.81 КБ | Переглядів: 2965 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130195Повідомлення 24 лист 2022, 10:47 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
dlutskov писав(ла):
.... Єдине що немає бмс, але наскільки я розумію не так критично без неї на розряд....
І хто ж той розумник що довів вас до такого "розуміння" ?
Хоча, як що багато зайвих грошей на нові пакети, то мабудь дійсно не критично.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130197Повідомлення 24 лист 2022, 11:47 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Вінниця
Дякував (ла) 78 Подякували 47
-=TRO=- писав(ла):
dlutskov писав(ла):
.... Єдине що немає бмс, але наскільки я розумію не так критично без неї на розряд....
І хто ж той розумник що довів вас до такого "розуміння" ?
Хоча, як що багато зайвих грошей на нові пакети, то мабудь дійсно не критично.

Поправте, якщо я щось не так розумію, але наскільки я розумію то основні функція бмс це недопускати перерозряд, перезаряд як сборки в цілому, так і кожної комірки. Як тільки одна з комірок вийшла за межі норми - бмс вимикає роботу батареї, також бмс балансує, але наскільки я зрозумів, прості бмс роблять це дуже маленькими токама. Використовувати цю сборку планую для світлодіодного освітлення, тому швидко вона не розрядиться, тим більше тестер завжди поряд, щоб перевірити напругу на кожній комірці


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130201Повідомлення 24 лист 2022, 15:29 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Суми
Дякував (ла) 252 Подякували 194
Мій електротранспорт: Leopard 3000W.
якщо треба тільки освітити кімнату, то простіше за все купити лампочку діодну із вмонтованим акумулятором. вона працює від мережі, якщо є напруга, а при її відсутності від акумулятора. ніякого гемора із бмс і зарядкою акумулятора. із недорогих можно подивитись наприклад таку https://alli.pub/6j7z22

_________________
Цю штуку я завжди беру в подорожі


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130202Повідомлення 24 лист 2022, 16:09 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
horobey писав(ла):
якщо треба тільки освітити кімнату, то простіше за все купити лампочку діодну із вмонтованим акумулятором. вона працює від мережі, якщо є напруга, а при її відсутності від акумулятора. ніякого гемора із бмс і зарядкою акумулятора. із недорогих можно подивитись наприклад таку https://alli.pub/6j7z22

Втому то й справа шо світло то добра річ але не головназаради чого усі розтанцьовки. Головна то циркуляційні насоси у системі опалювання. Ну й ще мабуть холодильник.
В мене бмс теж покишо нема :( контролюю
мультиметром покишо ніхто нікуди не лізе але звісно ж колись почне лізти то й треба буде балансувати яким небудь навантаженням. Або вже зараз бмс шукати та шось для 180Аг небагато їх.

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130204Повідомлення 24 лист 2022, 19:58 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
dlutskov писав(ла):
Зарядки немає, але я якийсь iMax, там наче є можна заряджати зборки.
Якийсь iMax балансує краще за балансир. Збоку роз'єми для балансування і режим балансування.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130298Повідомлення 28 лист 2022, 00:21 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла) 154 Подякували 103
Мій електротранспорт: электроскутер AIMA 2кВт
Хочу електротранспорт: Tesla 3
Как пережили модное слово "блэкаут"? ))) {---}
Моя система показала на не то чтобы полную, но все-таки несостоятельность. 6кВтч это хорошо для веерных 4 часов со снижением потребления и ничто для 48 часов без электроэнергии. Пришлось докручивать бензогенератором а он у меня очень маленький(.

Выводов много и все они печальные.
1. Никакого АКБ не хватит надолго. Насколько долго никто не знает.

2. Нужно переосмыслить подход к аварийному резервированию. Переделать всю проводку в доме. Как минимум три линии:
.....1) Низковольтная для освещения напрямую от батареи (питать 3 лампочки по 7Ватт от инвертора с собственным потреблением 50Ватт просто глупо)
.....2) Розетки "средних" критически важных потребителей (насосы отопления, холодильник, компьютеры, микроволновка, кофемолка) ). Работа от инвертора. При неиспользовании отключать инвертор для сбережения энергии батареи.
.....3) Розетки "крупных" потребителей которые не подключены к ИБП. (бойлер, электрокотел, электрочайники, стиральная машина). Печально но их ничем не потянешь.

3. Генератор и запас топлива обязательно.

4. Если нет газа и отопление электрическое то обязательна также и резервная система теплоснабжения.

В общем нужно все опять переделывать. :mrgreen:

_________________
14 000 км
"Чем совершеннее средства контроля, тем сильнее эксплуатация." Не только в электротехнике


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#130303Повідомлення 28 лист 2022, 09:07 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: под Полтавой, Украина
Дякував (ла) 12 Подякували 20
Кстати, генератор можно питать от газа. Переделка не сложная.

_________________
«Совершенство — это не тогда, когда уже нечего больше добавить, а тогда, когда уже нечего отнять.»
/Эйнштейн/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 114 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 19


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group