Поточний час: 27 квіт 2024, 10:20

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 126 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступ.

По мові форуму:
Опитування закінчилося 28 січ 2023, 10:45
Примусово переключити мову інтерфейсу з мови Russian на Ukrainian з можливістю повернення 34%  34%  [ 11 ]
Видалити мову Russian повністю 41%  41%  [ 13 ]
Нічого не чіпати 25%  25%  [ 8 ]
Всього голосів : 32
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131558Повідомлення 25 лют 2023, 16:10 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1057 Подякували 1071
Так вроде не о языке общения речь, а в оформлении тем и разделов форума. Разве нет ?!
А уж кто на каком языке будет вести свои сообщения - дело и выбор каждого


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131559Повідомлення 25 лют 2023, 16:25 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Перечітав закон про мову. З 16 липня 2022 року мова вебресурсів і користувацьких інтерфейсів - українська.
Цитата:
усі інтернет-ресурси (вебсайти, сторінки в соцмережах, ютюб-, вайбер-, телеграм-канали, мобільні застосунки тощо), які використовуються як інтернет-представництва суб'єктів господарювання, зареєстрованих в Україні, у тому числі інформаційні інтернет-ресурси, повинні мати основну версію українською мовою, яка має завантажуватися для користувачів в Україні за замовчуванням.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131560Повідомлення 25 лют 2023, 16:45 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
ДядяВася, краще коли розуміння "нашо переходити на Україньску" приходить до того як до вас прийдуть "ваші асвабадітєлі", і не факт що ви той прихід переживете. Як на мене, то вже рік назад стало все доволі очевидно. Погано що той прихід можуть не пережить і більш свідомі сусіди "рускогаварящих". Тому краще вже не вимахуйтесь, а подумайте і усвідомте необхідність переходу на солов"їну.

До речі, про закони, нічого протизаконного тут ніхто не робить, і навіть не збирається, то вас біс попутав.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131561Повідомлення 25 лют 2023, 17:36 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1122
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Главный закон государства - Конституция! (внимательно читаем ст. 10). Законы, которые ей противоречат - недействительны, и если такие есть, то писали их наши враги.

Форум не является гос. учреждением, это общественная, я бы даже сказал - международная организация. Но не это главное. Уже сам факт того, что тут поднимается языковый вопрос - дурной знак.

Я так думаю. Почему?
Как технарь, я с детства не любил гуманитарные дисциплины. Но с некоторых пор начал интересоваться историей, политикой, философией, экономикой... оказалось - очень интересно и полезно...
благодаря этому несложно распознать, кто есть ху...

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131563Повідомлення 25 лют 2023, 21:08 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
ДядяВася писав(ла):
Конституция! (внимательно читаем ст. 10). ....Уже сам факт того, что тут поднимается языковый вопрос - дурной знак......начал интересоваться историей, политикой, философией, экономикой.....благодаря этому несложно распознать, кто есть ху...

Йдіть лисом з такими посилами читати, розводьте так бабок на базарі, або давайте конкретні цитати з конституцій порушення якої вам тут примарилося.
Ви з вашими бажанням посперичатися заради суперечки вже свою голу дупу звісили не по той бік барикад, схаменіться, бо вже дуже в вас підгорає як на початкового знатка отих ваших новітніх інтересів (хоча таке підгорання мене не дивує, бо ви мабудь оте все ковтаєте тією ж мовою що і пишите, з усіма супутніми наративами)

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131564Повідомлення 25 лют 2023, 21:54 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1122
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Ху из ху (who is who) = кто есть кто.
Кто есть ху - это цитата известного политика времен перестройки с ускорением. Ее даже иностранцы знают, поэтому не думал, что тут надо что-то разжёвывать.

"Конституція України - Розділ I
...Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.
Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом..."

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131565Повідомлення 25 лют 2023, 22:08 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Так, їдеться мова тільки про язик інтерфейсу. ДядяВася, я знаю вас як дуже розсудливу людину - ніхто ніколи не буде вас примушувати писати тут на форумі конкретною мовою. Ми ж з поляків не потребуємо гугл-транслейту. Навпаки, говоримо їм, щоб писали польською - так їх простіше зрозуміти.

ДядяВася писав(ла):
Конституція України - Розділ I ...Стаття 10
Почитав. Нічого не знайшов, що заперечую встановити мову інтерфейсу українською для всіх користувачів.

Мало того, зараз клуб, як офіційно зареєстроване ГО, порушує той самий закон, т.як основний сайт-візітка в нього досі російською https://electroavtosam.com.ua Там тільки устав українською.



Оффтоп
Мене особисто війна дістала вже 2 рази - під Донецьком у 2014, і в Ірпені 2022. Тепер принаймні усі тексти я пишу українською, бо мовою ворога неприємно. До мене ця проста істина тоді 9 років назад теж с першого разу не дійшла.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131566Повідомлення 25 лют 2023, 22:21 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1122
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Если внимательно почитать статью 10, то уже сам факт поднятия языкового вопроса противозаконен.



Оффтоп
Можно не только к языку придраться, есть и другие варианты.
Недавно, вполне реальный человек, вырвался ненадолго с передовой, поехал в тыл (на Лифе), а там ему "некие" машину изуродовали (стране помогали, как могли), потому что в гос. номере увидели букву Z.

Как думаете, что он, реально бывавший под пулями/снарядами, рассказывает об "этих" своим друзьям/знакомым?
Наверное, считает их патриотами?
Или "патриотами"?
И сколько еще таких в стране (на форуме), реально "помогающих" стране?


Тему предлагаю удалить.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131568Повідомлення 25 лют 2023, 23:08 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
ДядяВася писав(ла):
Ху из ху (who is who) = кто есть кто.....не думал, что тут надо что-то разжёвывать.

Натякаєте на матюки? Так я навіть і не думав поки ви про розжовувать не написали, поганенько вы все ж таки ще розрізняєте хто є хто.
А про
ДядяВася писав(ла):
...В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської....
То як на мене, зараз кращий захист для російської, це подалі її заховати щоб меньше відсвічувала, а для вас це неоглядно її проштовхувати, а для кремля - геноцидіти Україну. То краще б того запису б там не було, бо в очевидь зїявився він там або ще за мирні часи, або під тиском, або обідва варіанта одразу, і ми ще не знали яким боком воно нам вилізе.
Ящірка відкидує хвоста аби вижити, вважаю українцям треба теж відкинути хвоста (назва йому "Советское наследие"), за який Украйну тримає кремль, тому краще не зволікайте і переходьте на україньську, бо то питання виживання (погано що не для всіх очевидне).
ДядяВася писав(ла):
Если внимательно почитать статью 10, то уже сам факт поднятия языкового вопроса противозаконен.
Ви так дотрактуєтеся, що скоро захочете всіх україномовних в росход, бо їх існування не сприяє конституційному захисту російської... Завїязуйте вже той російськомовний контент поглинати, воно на вас погано впливає.
Додаткові файли:
мова.JPG
мова.JPG [ 57.09 КБ | Переглядів: 1858 ]
ДядяВася писав(ла):
Я до сих пор считал, что у нас есть государство Украина, и в котором работают законы.
Закон походу для всіх, але не для вас. Судячи з того, що ви, як адміністратор цього форуму (публічного заходу нашої громадьської організації), активно пручаєтеся спілкуватися державною мовою, то порушник закону тут перш за все ви.
ДядяВася писав(ла):
Тему предлагаю удалить.
Тему хочете видалити щоб ніхто не знав про ваші беззаконня? Ви точно не засланий казачок? Може пароль від "ДядяВася" - зломали хакери кремлеботи? Ви взагалі державною мовою володієте?
Цитата:
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ГРОМАДЯНСТВО УКРАЇНИ
Стаття 6. Обов’язок громадянина України володіти державною мовою
1. Кожний громадянин України зобов’язаний володіти державною мовою.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131571Повідомлення 26 лют 2023, 11:53 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Стосовно "советского наследия", так згадують тільки маразматики а нормальні люди розуміють що усе навколо то є бувше рядяньське, то ж якщо повирубувати лише русские берёзки, щоб москаль не прийшов і не сказав "родина моя!", то цього замало... то ж не несіть пургу


Додаткові файли:
прощеноевоскресенье.jpg
прощеноевоскресенье.jpg [ 61.23 КБ | Переглядів: 1801 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131572Повідомлення 26 лют 2023, 12:08 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Бачу, що питання так і зосталось болючим. Добре, продовжуємо "м'яку" мовну політику. Додав по замовчуванню мову реєстрації нових користувачів українською. Але вони мають можливість перемкнутись на іншу мову прямо у процесі реєстрації.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131573Повідомлення 26 лют 2023, 12:09 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1122
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
-=TRO=- писав(ла):
... Ви так дотрактуєтеся, що скоро захочете всіх україномовних в росход, бо їх існування не сприяє конституційному захисту російської... Завїязуйте вже той російськомовний контент поглинати, воно на вас погано впливає...

О других каждый судит исключительно в меру своей испорченности… и по тому, как он судит, легко представить, что он собой представляет.

Статья 29… Да уж... подловил!.. а сколько лайков поймал!!!

Почему же не написал, что это не конституция, а закон, который ей противоречит? Постеснялся?
Или может я виноват, что такие законы никогда не работали и не будут работать? А вот раздор в стране приносят…

Примитивные люди и рассуждают примитивно – если кто говорит на русском, значит он за москалей… а если исключительно на украинском, то он за Украину. В реальности часто с точностью до наоборот.

Немного о себе. Я с западной Украины, учился в украинской школе (хорошо учился), и, когда в 7-м классе отказался вступать в комсомол, мне хором говорили, что я дурак, и не понимаю всей прелести (избавиться от пионерского галстука). Правда, в комсомол вступил… уговорили не портить статистику.
Позже, когда предлагали вступить в партию, я наглым образом отказался. Мне объяснили (без репрессий), что так нельзя, а нужно говорить, что пока не достоин…
Но не это самое интересное. Самое интересное в том, что те люди, что аж бегом бежали в КПСС, и о религии рассуждали в духе КПСС, потом с таким же энтузиазмом бежали оттуда. И вот (вспомните телепередачи) они уже учат меня христианству, любви к демократии и ненависти к коммунистам (а в этом они разбирались примерно так же, как большинство разбирается в электромобилях). Как им можно верить? А многие до сих пор верят… и продолжают меня учить… тому, в чем ничего не понимают.

Парадокс?
Нет, это наша реальность.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131574Повідомлення 26 лют 2023, 12:47 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
ДядяВася писав(ла):
...Почему же не написал, что это не конституция, а закон, который ей противоречит?...
Юридично всі закони це розширене тлумачення конституції, інакше вони не можуть бути прийняті. А те що вам здається що в законі є протиріччя з конституцією, то є ваші персональні проблеми,... (доки юридично від влади не отримаете паперове підтврдження протиріччя - ви брешете). В моєму розумінні, "порушення законодавства і підбиття на порушення закону іньшими", є вагомий привід щоб ви автозабанились і більше так не робили, бо саме ви тут волали
ДядяВася писав(ла):
...у нас есть государство Украина, и в котором работают законы...
то спершу дотримуйтесь, а вже потім оскаржуйте, бо те що ви не згодні не позбаляє вас відповідальності.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131575Повідомлення 26 лют 2023, 12:52 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: с,Малютянка
Дякував (ла) 289 Подякували 100
Мій електротранспорт: вело
Хочу електротранспорт: електро вел
ДядяВася писав(ла):
-=TRO=- писав(ла):
... Ви так дотрактуєтеся, що скоро захочете всіх україномовних в росход, бо їх існування не сприяє конституційному захисту російської... Завїязуйте вже той російськомовний контент поглинати, воно на вас погано впливає...

О других каждый судит исключительно в меру своей испорченности…

Статья 29… Да уж... подловил!.. а сколько лайков поймал!!!

Почему же не написал, что это не конституция, а закон, который ей противоречит? Постеснялся?
Или может я виноват, что такие законы никогда не работали и не будут работать? А вот раздор в стране приносят…

Примитивные люди и рассуждают примитивно – если кто говорит на русском, значит он за москалей… а если исключительно на украинском, то он за Украину. В реальности часто с точностью до наоборот.

Немного о себе. Я с западной Украины, учился в украинской школе (хорошо учился), и, когда в 7-м классе отказался вступать в комсомол, мне хором говорили, что я дурак, и не понимаю всей прелести (избавиться от пионерского галстука). Правда, в комсомол вступил… уговорили не портить статистику.
Позже, когда предлагали вступить в партию, я наглым образом отказался. Мне объяснили (без репрессий), что так нельзя, а нужно говорить, что пока не достоин…
Но не это самое интересное. Самое интересное в том, что те люди, что аж бегом бежали в КПСС, и о религии рассуждали в духе КПСС, потом с таким же энтузиазмом бежали оттуда. И вот (вспомните телепередачи) они уже учат меня христианству, любви к демократии и ненависти к коммунистам (а в этом они разбирались примерно так же, как большинство разбирается в электромобилях). Как им можно верить? А многие до сих пор верят… и продолжают меня учить… тому, в чем ничего не понимают.

Парадокс?
Нет, это наша реальность.
:x :x :slow:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Язык форума
#131576Повідомлення 26 лют 2023, 13:33 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1122
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
-=TRO=- писав(ла):
... Юридично всі закони це розширене тлумачення конституції, інакше вони не можуть бути прийняті...

Еще как могут!
Все зависит от того, какая конечная цель ставится - укреплять и развивать государство, или наоборот.

Это уже неоднократно проходили. Просто поинтересуйтесь, как это было в европейских странах, Франции, Германии, Испании, Италии..., например.
Уверен, у большинства очень примитивное представление о языковой ситуации в этих странах.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 126 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 10


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group