Поточний час: 27 квіт 2024, 12:44

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 39 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131722Повідомлення 03 бер 2023, 18:23 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Dnepr
Дякував (ла) 1 Подякували 22
В протоколе указано, что контролёры подключали нагрузку в гараже и счетчик не регистрировал потребление, и это было продемонстрировано потребителю и даже снято фото/видео на телефон Xiaomi Mi 10T.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131723Повідомлення 03 бер 2023, 19:02 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Dnepr
Дякував (ла) 1 Подякували 22
ну и дальше предлагается вынести счетчик на фасад, что бы избежать краж эл.энергии в будущем. Может в этом была причина проверки? Вы наверно отказывали им когда они приходили для выноса счетчика на фасад.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131724Повідомлення 03 бер 2023, 19:49 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Полтавская обл.Зеньковский р-н
Дякував (ла) 154 Подякували 8
Мій електротранспорт: электровелосипед ЗАРЯ ВСЕСИЛЬНЫЙ
Хочу електротранспорт: EVA-5
Сьогодні їздив до директора Зіньківського РЕСу. Не застав,відвідування переноситься на вівторок середу бо я на роботі.

Так в протоколі написано що продемонстровано не облік.
НАОБОРОТ Я ЇМ ДЕМОНСТРУВАВ . Я вчився на електромонтера і працював електриком в 90х ,10 років у колгоспі. СТАРАВСЯ ЩОБ ЗРОЗУМІЛИ вони ( воно) . Що в такому підключенні завжди буде облік. Так як котушка напруги і токова котушка лічильника завжди в колі струму за будь якої комутації автоматів на щитку. ВСЕ МАРНО .хлопці молоді років 23-25 самовпенені ,накручені з кантори ,з посвідченнями ...
ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ .Буду тримати в курсі епопеї ...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131725Повідомлення 03 бер 2023, 22:17 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
Треба було в тому ж протоколі написати що брехня, і фільмувати всі йх дії і лічиьник паралельно з ними.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131726Повідомлення 03 бер 2023, 22:47 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
Шановний я б на вашему місці тримав напоготові гаджет з можливістю запису відео без перерви на годину-дві. Бо молодих та прагнущих своєї правди дуже чекають у військових частинах... А шоб ховати кабель від стовбура до підрахуйника то є не дуже добра ідея алеж якщо це прийняли та пломбу встромили мабуть тепер треба наполягати на своєму

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131727Повідомлення 03 бер 2023, 23:04 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
Треба написати звернення на ім'я директора того обленерго в 2 примірниках, вимагати щоб зареєстрували ( якщо відмовляють то визвати поліцію, вони тоді точно зареєструють).
В зверненні вказати що лічильник з цілими пломбами без втручань. І можливість безкоблікового використання відсутня.
І наголошуйте що в тій філії працюють некваліфіковані працівники раз таку розводку опломбували.
Якщо при ввімкненні споживачів в тій споруді лічильник працює ( в протоколі написано що облік не відбувається) то так і вкажіть що контролери вписали неправдиву інформацію і Ви будете звертатись в правоохоронні органи. Вимагайте провести перевірку на чолі з більш кваліфікованими працівниками.
Тай лічильник нехай винесуть на фасад , менше буде головної болі.
В мене влітку зірвали пломбу на ввідному автоматі АП 25 , бо ліньки було лізти на стовб щоб перевірити наявність напруги ( не було контактна на стовбі на одній фазі).
А потім не хотіли опломбовувати бо зараз типу можна лише 5 А, а не 25.
Звернувся письмово до них типу як буде в них рішення суду про заміну на 5 А автомат , тоді і поміняю. Самовільно змінювати те що прописано в тех умовах не буду .
Місяць автомат був не опломбований, двічі приїздили , склоняли на 5 А. Питаю де рішення суду?
потім таки опломбували 25 А.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131734Повідомлення 04 бер 2023, 17:46 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: с,Малютянка
Дякував (ла) 289 Подякували 100
Мій електротранспорт: вело
Хочу електротранспорт: електро вел
Я простий пенсіонер і ніякого відношення до РЕС чи газ немаю взагалі але знаю якщо лічильник на вулиці і ніякої самодіяльності до лічильника немає то ніхто нікому і нічого писати небуде. Після лічильника їм нічого нецікаво.Був випадок коли знайомий купив будинок в бувшого електрика і при ремонті знайшов декілька розеток що працювали мимо лічильника.То він подав заявку в РЕС на винос лічильника на вулицю все пройшло успішно і ніхто йому ніяких притензій немає. Жоден тверезий електрик (майстер)незапломбує лічильник якщо є розгалуження проводів до лічильника.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131740Повідомлення 05 бер 2023, 06:49 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Полтавская обл.Зеньковский р-н
Дякував (ла) 154 Подякували 8
Мій електротранспорт: электровелосипед ЗАРЯ ВСЕСИЛЬНЫЙ
Хочу електротранспорт: EVA-5
Спасибі за коментар . Розгалудження, але не проводів , тоді йде неучет . А нульового провода , цей же провід перед лічильником іде окремо на заземлення (занулення) споживачів ел.енерії . Тобто він розгалуджується ОФІЦІАЛЬНО . Нічого з нього без провода Фази зняти НЕ МОЖЛИВО ! Справжні електрики це бачили . З сторони наглядачів на мою думку булоб простіше приїхати, зробити винос лічильника на вулицю , так як у вас неправильний ввод , і ніяких пробле ні вних, ні в мене .


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131741Повідомлення 05 бер 2023, 08:41 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: с,Малютянка
Дякував (ла) 289 Подякували 100
Мій електротранспорт: вело
Хочу електротранспорт: електро вел
Київ обл. енерго ще на початку нового століття за свій рахунок у всих приватних домогосподарствах встановило на фасаді кожного будинку новий лічильник в пластиковому ящику ,провод від стовпа до лічильника теж замінили на ізольований.Більше того коли ці лічильники почали виходити з ладу то вони безкоштовно встановили інші і нікому ніяких претензій. А за третій провід у нас скоріш за все відріжуть домомогподарство від електрики і ніяких претензій предявляти небудуть то вже не їх проблеми а господаря.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Проізвол обленерго
#131746Повідомлення 05 бер 2023, 11:36 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Elektroman не хвилюйтесь, це липовий акт з купою порушень. Головне не погоджуйтесь. Почитайте як я вам радив правила складання таких актів і ви самі зрозумієте. До тогож у вас будуть аргументи при розмові з керівником РЕМ. Працівникам дають план написання актів порушення, от вони і пишуть всякий бред. Інколи потрібно винести лічильник, а щоб його винести потрібен акт порушення хоч якийсь. Бувають не добросовісні працівники і пишуть на ксерокопії щоб ви з ними "вирішили" проблему.
Будуть лякати судом, такий акт де лише два працівники і без вашого підпису не дійсний. Суддя одразу вирішить на вашу користь. В суд потрібно платити мито і вони це знають.
Думаю все вирішиться на рівні РЕМ, вони вибачаться і запропонують безкоштовно винести лічильник. Якщо ні, то лякайте їх скаргами в НКРЕЕ, держенергонагляд, прокуратуру, суд. Ці контори люблять робити шашлики із обленерго.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131768Повідомлення 05 бер 2023, 22:20 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Був в ліхі 90' спосіб заставити старі лічильники крутитись навпаки за допомогою заземлення і трансформатору. Вхідна обмотка підключись між нейтралю і гарним заземленням ( там є 5-10 вольт). А вихідна, яка підвищувала до 230В у розетку. Тобто трансформатор генерував електроенергію в мережу за рахунок струму нейтралі на заземлення. От с тих часів у контролерів особлива нелюбов до заземлень і трансформаторів у домах.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131770Повідомлення 06 бер 2023, 07:22 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Stalker_W писав(ла):
Тобто трансформатор генерував електроенергію в мережу за рахунок струму нейтралі на заземлення. От с тих часів у контролерів особлива нелюбов до заземлень і трансформаторів у домах.
Але для цього потрібно змінити фазування на лічильнику і це проходило на індукційних лічильниках.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131775Повідомлення 06 бер 2023, 12:54 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Нічого не треба було змінювати. Лічильник крутився навпаки і все. Але це спрацьовувало тільки з старими радянськими лічильниками.

P.S. І мабуть зараз спрацює з лічильниками для генерування. Але там, мабуть, окремо можна подивитись скільки саме згенерували, а скільки витратили. І відповідно, якщо в тебе нема електростанції, а на лічильникові генерація не дорівнює нулю, то мабуть :maul:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131789Повідомлення 08 бер 2023, 16:51 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Полтавская обл.Зеньковский р-н
Дякував (ла) 154 Подякували 8
Мій електротранспорт: электровелосипед ЗАРЯ ВСЕСИЛЬНЫЙ
Хочу електротранспорт: EVA-5
їздив до Зіньківського РЕМу. сказали що раз протокол складений ,буде штраф і будуть робити винос лічильника ,все рішиться 27 березня як написано в протоколі. Прийдецься тепер їхати щей в Полтаву в енергонагляд чи НКРЕЕ так як в Зінькові нема таких організацій .А це 100 км в одну сторону ,час ... .СПАСИБІ ЗА ПОРАДИ ! ПІДТРИМКУ !


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: СВАВІЛЛЯ обленерго.
#131790Повідомлення 08 бер 2023, 17:12 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Схему підключенні від стовба до виходу з лічильника намалювати можете хоча б олівцем? По першому посту виходить що ви маєте доступ до нульового проводу поміж лічильника, так?

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 39 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 30


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group