Поточний час: 27 квіт 2024, 13:23

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Тільки проекти, у які вкладено гроші. Решту просимо публікувати у"Концепції та ідеї"


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 35 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Электро заз 968м на дс 3.6
#131931Повідомлення 19 бер 2023, 11:09 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
yuri писав(ла):
Такую болванку весом 88кг надо еще постараться перегреть.
Якщо покумекати з дивану, але з цифрами, то для нагрівання на +100 градусів сталеввої болванки вагою 88кг треба ~ 1,1 кВт*год. Беручи до уваги ефективність цього двигуна, це повинно бути досить просто. У міді теплоємність (не плутати з теплопередачею) навіть менша ніж у сталі, тому в реалі енергії для такого нагрівання треба навіть менше. І якщо врахувати, що ротор з колектором має вагу набагато менший за двигуна, а нагрівання більше ніж статора через різні втрати на активному опорі обмоток, і тепло відводиться лише через підшипники, випромінювання на статор, та продувкою , то без належної продувки - перегріти ротор зовсім легко навіть невеликою кількістю енергії.

Vini007 писав(ла):
на дороге с горками плохо держит скорость,на акб 140в перегревался за полтора часа до 70 градусов ,он сделан для напряжения 72в,максимум 96
Що стосується напруги батареї, то як що контроллер в реальній експлуатації тримає оберти приблизно в рамках штатних, то не дуже важливо наскільки висока напруга батареї. Хоча як що контроллер поганий в плані ККД, то можуть бути варіанти. Тут до речі є тема на форумі де в розрив мотора ставився дроссель який забирав на себе вч гармоніки, бо обмотки мотора їх не дуже то фільтрують, а індуктивно гріють ними своє залізо.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Электро заз 968м на дс 3.6
#131932Повідомлення 19 бер 2023, 14:30 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 128 Подякували 629
Мій електротранспорт: Ел-Пежо 205 ........ Ел-FAW 6371
Vini007 писав(ла):
мотор 3.6 не совсем подходит,на дороге с горками плохо держит скорость,на акб 140в перегревался за полтора часа до 70 градусов ,он сделан для напряжения 72в,максимум 96,но скорость будет 45 максимум.вообще этот мотор мало оборотистый,а поднимаем напряжение-греется. :ua:

Неправда :nein: - ізжу на ДС 3,6 вже більш за 8 років(3 на Пежо та 5 на ФАВі) на Пежо напруга була 125в, на ФАВі 165в мах швидкість і там і тут 90км/г,бюджетна 70км/г... як що фефорі не давати, то мотор не гріеться (літом у жару іздили у м Бар (50км в один бік), дорога з викрутасами - мотор більш за 55 градусів не нагрівався... і на мій погляд ДС 3,6 більш "придатливий" ніж ДС 6,3 :ja:
Ось знайшов ролік, де як раз розмова про температуру ДС (час 3,15)



_________________
Пробіг на Эл-Пежо 30 000км
Пробіг на єл-FAW 6371 60 000км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Электро заз 968м на дс 3.6
#131963Повідомлення 22 бер 2023, 11:11 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Dніпропетровськ
Дякував (ла) 377 Подякували 470
Мій електротранспорт: ЗАЗ-968А, 3-кол скутер, эл.вел., подвесной "ВЕТЕРОК" -3квт.
На ДС3.6 ,который без КПП установлен на SUZUKI Carri, езжу шестой год.. Напряжение 168 вольт (40S). Мах скорость 90 км\ч. Охлаждение штатным вентилятором... ....Пробег на полном заряде 130-150 км. Частые поездки летом Днепр-Каменское (110 км по кругу). До этого год ездил на ЗАЗ966 с ДС3.6 ...полёт нормальный. 8)
Для авто до тонны ДС3.6 есть не плохой вариант. Но в связи с его подорожанием не такой уже и бюджетнывй. Мотор с ЛИФа стоит сегодня таких же денег... :?

_________________
"...я мзду не беру, мне за державу обидно..."


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Электро заз 968м на дс 3.6
#131996Повідомлення 24 бер 2023, 14:43 
Не в мережі

Звідки: Київська область
Дякував (ла) 8 Подякували 14
Мій електротранспорт: Электровелосипед
Хочу електротранспорт: Электромобиль
Александр.TUZ писав(ла):
Но в связи с его подорожанием не такой уже и бюджетнывй.:?


Ще взнавав про контроллер "Романтика"
Просить 21000 за саму слабку версію (9 ключів) :? Буду їздити на контакторі :mrgreen:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Электро заз 968м на дс 3.6
#132883Повідомлення 28 трав 2023, 09:41 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Подивиться на схеми старовинних тролейбусів на контакторах. ККД ніяке, але грошей таке рішення потребує небагато.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 35 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 49


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
cron
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group