Поточний час: 27 квіт 2024, 21:37

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 39 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Клубная СТОЭ
#132566Повідомлення 02 трав 2023, 16:35 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1058 Подякували 1071
Если Вы впевнені, то лично мне разубеждать Вас смысла нет. Мои умозаключения основаны на личном,жизненном опыте (в плане коммерции или предпринимательства)
Разные видения и разные убеждения - вполне естественное явление :


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Клубная СТОЭ
#132568Повідомлення 02 трав 2023, 18:57 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Инженер писав(ла):
Если Вы впевнені, то лично мне разубеждать Вас смысла нет. Мои умозаключения основаны на личном,жизненном опыте (в плане коммерции или предпринимательства)

Вибачте, власний підприємницький досвід, це ще далеко не все, хоча і суттєвий фактор.

Бо як підприємець з досвідом, добре розумієтесь на маркетингу, ви маєте знати, що це не завжди проста річ, що там є купа нюансів, які можуть міняти конверсію, більше ніж в десять разів.

Тобто, в випадку малого бізнесу, є висока ймовірність, що в його якась дрібниця зроблена не так, і все, клієнтів він ніколи не побачить, хоч вони і є.

- Великий бізнес (чи навіть велика организація), має перевагу хоча б у тому, що може залучати справді великі ресурси в захоплення ринку, і може довго продовжувати працювати, довбати цю скелю, не зважаючі на те що швидкого результату нема.

Які там можуть бути дрібниці - якесь зайве слово на сайті, незвичний колір, менеджер не сподобався, не там роздавали рекламні матеріали, неправильний час, тощо.

Великий бізнес усі ці речі може нівелювати - зробити багато різних тестових сайтів з різними координатами, спробувати різні конверсійні тексти, перепробувати різні кольори, спробувати різних менеджерів, спробувати різні адреси роздачі реклами і різні рекламні канали, ітд.

І це питання не до мене, а це питання до членів клубу, чи вони задовільняться теорією що все погано і усі помруть, так навіщо ворушитись, або спробують об"єднати вільні ресурси і зробити перевірку усіх доступних гіпотез, і таки знайти свій шлях до клієнта, який очевидно є, судячи з більше 2 тисяч на місяць стабільно закупованих електромашин, під час війни.

PS до речі, мій власний досвід, участь у Книжковому арсеналі в Києві, до 2014 року, і там цифри відвідувачів кожного року стрибали в рази, так що десь до 2005 року взагалі ринку української культури не було, вона була цікава хіба що академічним дослідникам, а десь після 2013, трошки так з"явилося бажаючих, хоча й хотілося б більше, але моїм колегам для якихось речей тоді вистачило, а для інших було зовсім пусто, і все це змінюється просто на очах.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Клубная СТОЭ
#132572Повідомлення 02 трав 2023, 20:18 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1058 Подякували 1071
Это всё тонкости…
Вкладываться «в долгую»…точнее «в бесконечно долгую» :D ни малый, ни средний …та и не всегда крупный, не станут. Пока есть ниши более прогнозируемые и востребованные…
То что мы обсуждаем относится скорее к сфере «кастом мастерских», которые даже «у них» имеют невысокую отдачу. И вкладывают в такое скорее «излишки финансов» от которых не ждут чего-то сверхъестественного. Даже если деятельность в ноль - уже норм. :D

П.С. Тут даже не обязательно проводить сложные экономические расчеты и прогнозы. Но повторюсь - это частное мнение и видение вопроса….


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Клубная СТОЭ
#132576Повідомлення 02 трав 2023, 23:03 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Инженер писав(ла):
То что мы обсуждаем относится скорее к сфере «кастом мастерских», которые даже «у них» имеют невысокую отдачу. И вкладывают в такое скорее «излишки финансов» от которых не ждут чего-то сверхъестественного. Даже если деятельность в ноль - уже норм. :D

Ви взагалі читаєте, чи тільки пишете?

Я вас не закликаю інвестувати гроші у надії на море прибутку. Якщо ви так вирішили, будь ласка проходьте мимо, не заважайте працювати.

Я кажу про те, що люди бояться електромобілів, бо не знають де їх будуть обслуговувати-заряджати, і скільки це їм коштуватиме, і це обмежує популяризацію.

А все інше що я написав, це не нюанси, а диверсифікація способів заробітку, щоб підвищити вирогідність що весь цей рух САМОзабеспечуватиметься, що він зможе створити РЕАЛЬНИЙ ВСЕукраїнський сервіс, а не тільки в найбільших містах, де все і так є.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Клубная СТОЭ
#132579Повідомлення 03 трав 2023, 08:16 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1058 Подякували 1071
SergeS писав(ла):
Ви взагалі читаєте, чи тільки пишете?

Конечно не читаю...не умею....да и пишу с ошибками...
Ладно, я вас понял...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Клубная СТОЭ
#132580Повідомлення 03 трав 2023, 08:18 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1058 Подякували 1071
SergeS писав(ла):
будь ласка проходьте мимо, не заважайте працювати.

....да да,уже прохожу... :lachtot:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Клубная СТОЭ
#132584Повідомлення 03 трав 2023, 11:13 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Сервісів по електромобілям вже немало. В телеграм-чаті сервісників після жорсткої чистки зараз 61 учасник. Це приблизно 40-50 сервісів по Україні. Для тих 50тис. чистих і 80тис. гібрідів це більш-менш досить.

А по переобладнанню в клуб частенько звертаються з питанням "Можете мені Ланос переобладнати за 500$ щоб проїжджав 200км. ?". Кому перенаправляти такі питання? :DX:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Клубная СТОЭ
#132589Повідомлення 03 трав 2023, 15:01 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Stalker_W писав(ла):
Сервісів по електромобілям вже немало. В телеграм-чаті сервісників після жорсткої чистки зараз 61 учасник. Це приблизно 40-50 сервісів по Україні. Для тих 50тис. чистих і 80тис. гібрідів це більш-менш досить.


А принцип відстані до зарядки не більше 100км із ними діє?
Чи це як скрізь по країні, що 80% бізнесів зареєстровані в Києві і місцями величезні площі де нічого нема?

Stalker_W писав(ла):
А по переобладнанню в клуб частенько звертаються з питанням "Можете мені Ланос переобладнати за 500$ щоб проїжджав 200км. ?". Кому перенаправляти такі питання? :DX:

На цьому можна заробити?
Якщо ні, то це питання до благодійників, дивитись кожен конкретний випадок, може хтось за його заплатить.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Клубная СТОЭ
#132592Повідомлення 03 трав 2023, 16:30 
Не в мережі

Звідки: Kiyiv
Дякував (ла) 1 Подякували 4
Stalker_W писав(ла):
Сервісів по електромобілям вже немало. В телеграм-чаті сервісників після жорсткої чистки зараз 61 учасник. Це приблизно 40-50 сервісів по Україні. Для тих 50тис. чистих і 80тис. гібрідів це більш-менш досить.

А по переобладнанню в клуб частенько звертаються з питанням "Можете мені Ланос переобладнати за 500$ щоб проїжджав 200км. ?". Кому перенаправляти такі питання? :DX:

До речі, ще є благодійно-іміджеві ініціативи заради популяризації.

- Кока-кола ще під час Другої світової об"явила, що кожен американський військовий на службі, де б він не знаходився, зможе отримати пляшку Кока-коли за 5 центів, і з тих пір возять Колу і в Ірак, і в Афганістан возили, і навіть в Антарктиду.
Це дуже потужно для популяризації.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 39 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 51


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group