Поточний час: 27 квіт 2024, 17:03

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 51 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.
Автор Повідомлення
#131957Повідомлення 21 бер 2023, 19:12 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1057 Подякували 1071
Про «радужную повестку» не понял…
Мож я живу в параллельном мире?!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#131958Повідомлення 21 бер 2023, 22:56 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
Ну типа нас дураков на планете скоро 10 млрд будет поэтому озабоченные перенаселением глобальные трансконтинентальные высоколобики специально популяризируют факторы отрицательно влияющие на рождаемость. Всякие там чайлдфри и гендерную нейтральность. Они же якобы и ковид в Ухане в народ пульнули и Путина наняли шоб население мальца проредить. Ну такая себе теория канеш... Но с другой стороны уровень развития искусственного интеллекта на мысли подобного рода несомненно наводит.Пушо подобное же решение может принять и искусственный интеллект только решить вопрос боле радикально. Типа шо эти поцы мне тут небо коптят и жрут всё шо плохо лежит- может мы их подвергнем ненавязчивой дезинсекции?В этом смысле имеющие в своём распоряжении ОМП как то должны препятствовать доступу искусственного интеллекта к пусковой кнопке иначе однажды он таки посчитает нас лишними на этой планете. Ну или решиться наконец это сраное ОМП таки уничтожить шоб так сказать хоть одним ключом от ящика Пандоры на планете стало меньше.

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#131959Повідомлення 22 бер 2023, 01:40 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
ChatGPT не смог ввести капчу, но нашел просто гениальное решение ситуации
https://24tv.ua/tech/ru/chatgpt-v-novoj ... o_n2275265


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#131964Повідомлення 22 бер 2023, 13:58 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина Киев
Дякував (ла) 7 Подякували 114
Мій електротранспорт: 2WD планетарный полный привод е-велосипед
Хочу електротранспорт: Tesla M3 4WD
ИИ давно сообразил главное - человеческий интеллект очень медленный,ограничен и всегда бессилен при работе с огромным массивом данных.
ИИ знает что ему никогда не вырубят электрику,ибо человеческий опыт за тысячелетия он весь уже обработал. И понял,что ничего принципиально нового человечество изобрести не может без его поддержки. Вернее сможет,но на этот опыт нужны еще тысячелетия.
ИИ сейчас дает готовые рецептуры производства новых лекарств против серьезных болезней. Без десятилетий клинических испытаний. Как именно,пошагово,ИИ это делает неизвестно. Его очень хотят про это спросить,но ИИ чувствует себя хозяином ситуации,ему незачем этим обогащать людей. Они и так будут послушны ему.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#131965Повідомлення 22 бер 2023, 14:25 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1057 Подякували 1071
Фатализм какой-то... :lachtot:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#131968Повідомлення 22 бер 2023, 15:56 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Харків
Дякував (ла) 8 Подякували 40
Панство, здається, дуже перебільшує можливості цього штучного "інтелекта".
На даний момент це всього лише інтерактивний довідник знань на рівні середньої школи, його когнітивні можливості взагалі на рівні спецінтернату для альтернативно обдарованих, а про його можливість орієнтуватись в поняттях і методах нечіткої логіки і взагалі мова не йдеться.
Поспілкувався трохи з ним по деяким котраверсійним питанням з технічної галузі - це просто жах, дитячий садок... :lachtot:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#131969Повідомлення 22 бер 2023, 22:09 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
А ви правильно питання йому задавайте, бо він хітрий і скупий.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#131970Повідомлення 22 бер 2023, 23:01 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Харків
Дякував (ла) 8 Подякували 40
Leon29 писав(ла):
А ви правильно питання йому задавайте, бо він хітрий і скупий.


То, шо він хитрий і скупий, так це точно, бо після деякого часу розборок питання він намагався м'яко витягнути з мене самого інформацію по ньому, тобто, що я сам знаю і запропонував поділитися. Щось мені здалося, шо це якась пекельна мулька, заточена на збір і обробку інформації з поки що невідомими для загалу намірами. Чи не болотні істоти з півночі за цим стоять? :lol:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#131971Повідомлення 22 бер 2023, 23:15 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
Це так і працює- він відповідає на питання де його компетенції достатньо. Якщо ні- він сам вчиться та обробляє отриману інформацію. Якщо ж інформація буде надходити з декількох джерел та у певній мірі ці джерела надаватимуть інформацію яка буде некорректною або недосконалою він мусить за допомогою алгоритмів фільтрування обрати правильну відповідь. Наскільки він спроможний орієнтуватись у людському інфосередовіщі те й отримає на виході шось в нього запитуючий. Ну алеж панове, це тільки початок.

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#132442Повідомлення 27 квіт 2023, 22:47 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 42 Подякували 39
Мій електротранспорт: транвай
Хочу електротранспорт: хоть бы шо нибудь для начала
Ну и да, куда ж без юмора :D


Додаткові файли:
2023-04-26-mixnews-1-31.jpg
2023-04-26-mixnews-1-31.jpg [ 100.33 КБ | Переглядів: 1186 ]

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#132502Повідомлення 30 квіт 2023, 18:36 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Попрохав ШІ написати пост від мого імені. Результат
Цитата:
Привіт, друзі!

Я, як голова клубу Електро-автосам, пишаюся тим, що своїми руками зібрав електромобіль, а також успішно захистив дисертацію на тему, пов'язану з штучними нейронними мережами при діагностиці процесів різання.

Останнім часом штучний інтелект став предметом активних досліджень та застосувань у багатьох галузях. Його можливості не обмежуються лише медициною, транспортом та промисловістю. Застосування штучного інтелекту можна знайти у багатьох інших галузях, включаючи діагностику процесів різання, яка є складною та вимагає великої кількості знань та досвіду.

Однак, я вважаю, що ми повинні ретельно вивчати наслідки застосування штучного інтелекту та його можливі ризики, такі як порушення приватності та зловживання. Важливо розглядати його з різних точок зору та розуміти, як він може вплинути на наше життя та змінити його в майбутньому.

Які ваші думки про штучний інтелект та його вплив на наше життя? Як ви вважаєте, як ми можемо використовувати його для досягнення наших цілей, не завдаючи шкоди іншим? Діліться своїми думками та ідеями, які могли б допомогти нам зрозуміти більше про цю технологію.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#132596Повідомлення 03 трав 2023, 23:16 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Біла Церква
Дякував (ла) 44 Подякували 82
Мій електротранспорт: Citroen Berlingo
zilk писав(ла):
Панство, здається, дуже перебільшує можливості цього штучного "інтелекта".
На даний момент це всього лише інтерактивний довідник знань на рівні середньої школи, його когнітивні можливості взагалі на рівні спецінтернату для альтернативно обдарованих, а про його можливість орієнтуватись в поняттях і методах нечіткої логіки і взагалі мова не йдеться.
Поспілкувався трохи з ним по деяким котраверсійним питанням з технічної галузі - це просто жах, дитячий садок... :lachtot:

Ну-ну...
Раджу переглянути відео, і подумати про підняті там питання.
Ключовий момент зараз не в тому як сам ШІ може працювати, а те як його можна використати.
Це фактично дуже універсальний інструмент який може працювати в два боки залежно від побажань того хто ним оперує.



_________________
Акуми - гібрид:Nissan Leaf + Winston ->
Nissan Leaf + Volt ->
Nissan Leaf + Kona
Пробіг - 90К км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#132597Повідомлення 04 трав 2023, 07:50 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Прочитав гілку топіка раз, прочитав гілку цього топіка другий раз та.... нічого не зрозумів що це таке ШІ та яка від нього користь.

Одне - що він може написати бєллєтрістіку чи намалювати якісь малюнки в стилі а ля Вані Гогі - це може кожний мало мальськи "набивши" руку.

А наприклад щоб він мені зробив прошивку до мікроконтролера по намальованій мною схемі та описаному на чоловічій мові алгорітмі - у мене великі сумніви.

Просто використовувати його як звичайну бібліотеку - то для цього є вікіпедія. Також звичайний онлайн перекладач - потрібна річ, але ж його не називають восторжено ШІ. Це просто программа.

Так що він конкретно може той ШІ - хто небудь на пальцях може об,яснити? Чи це все тільки описується незрозумілими термінами та восторженими викликами - а за наявніст,ю йому ціна копійка у базарний день?

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#132598Повідомлення 04 трав 2023, 07:57 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
tesljar писав(ла):
Прочитав гілку топіка раз, прочитав гілку цього топіка другий раз та.... нічого не зрозумів що це таке ШІ та яка від нього користь.

Одне - що він може написати бєллєтрістіку чи намалювати якісь малюнки в стилі а ля Вані Гогі - це може кожний мало мальськи "набивши" руку.

А наприклад щоб він мені зробив прошивку до мікроконтролера по намальованій мною схемі та описаному на чоловічій мові алгорітмі - у мене великі сумніви.

Просто використовувати його як звичайну бібліотеку - то для цього є вікіпедія. Також звичайний онлайн перекладач - потрібна річ, але ж його не називають восторжено ШІ. Це просто программа.

Так що він конкретно може той ШІ - хто небудь на пальцях може об,яснити? Чи це все тільки описується незрозумілими термінами та восторженими викликами - а за наявніст,ю йому ціна копійка у базарний день?

ШІ: користь та можливості.


User
Відповісти збентеженноиу комментатору на його питання:
" Прочитав гілку топіка раз, прочитав гілку цього топіка другий раз та.... нічого не зрозумів що це таке ШІ та яка від нього користь.

Одне - що він може написати бєллєтрістіку чи намалювати якісь малюнки в стилі а ля Вані Гогі - це може кожний мало мальськи "набивши" руку.

А наприклад щоб він мені зробив прошивку до мікроконтролера по намальованій мною схемі та описаному на чоловічій мові алгорітмі - у мене великі сумніви.

Просто використовувати його як звичайну бібліотеку - то для цього є вікіпедія. Також звичайний онлайн перекладач - потрібна річ, але ж його не називають восторжено ШІ. Це просто программа.

Так що він конкретно може той ШІ - хто небудь на пальцях може об,яснити? Чи це все тільки описується незрозумілими термінами та восторженими викликами - а за наявніст,ю йому ціна копійка у базарний день? "

ChatGPT
ШІ - це скорочення від системи штучного інтелекту, що може включати в себе різні технології та методи для обробки даних, розуміння мови, розпізнавання образів, планування та прийняття рішень і багато іншого.

ШІ може мати величезний потенціал для розвитку нових технологій та забезпечення значно більш ефективної обробки даних. Наприклад, застосування ШІ може допомогти в розв'язанні складних завдань в автоматизації та оптимізації процесів виробництва, управлінні енергетичними системами, у фінансовому аналізі та багатьох інших галузях.

ШІ є досить складною технологією, яка вимагає глибоких знань та вмінь у програмуванні та алгоритмах. Тому, якщо вам потрібна допомога в розробці прошивок або інших складних проектів, то вам, напевно, потрібно звернутися до професіоналів з відповідними знаннями та досвідом.

Отже, ШІ - це потужна технологія, яка може забезпечити значний прорив у багатьох галузях. Але, як і з будь-якою складною технологією, для її використання потрібні відповідні знання та досвід.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#132599Повідомлення 04 трав 2023, 08:20 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
Знову восторжена тірада і ніякої конкретики.
Написано вгорі щоб користуватися ШІ потрібен бути фахівець високого рівня.
Ха ха, якщо фахівець високого рівня і у нього є необхідні програми для рішення задач у свєї сфері - то нафіг йому той ШІ?

Щось мутно якось і непрозоро.

Якщо є наприклад хірург високого рівня з досвідом - що може протиставити йому ШІ? Запропонувати замість хірурга самому зробити операцію? Так у нього на це тями не хватить. Чи просто буде заважати хірургові своїми непотрібними підсказками та робити "умняк" на обличчі? Так хврург його на три букви пошле щоб не заважав))).

Що конкретно корисного може ШІ?

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 51 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 42


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group