Поточний час: 27 квіт 2024, 21:50

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 33 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Cherokee CAR1848TN
#135198Повідомлення 06 груд 2023, 17:49 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Хтось колись бачив блок керування до Cherokee? Вставляється в ту ж плату роз'ємів рядом з блоками. Ну дуже треба.


Додаткові файли:
CAR1848TN загальне керування 1.png
CAR1848TN загальне керування 1.png [ 237.79 КБ | Переглядів: 849 ]
CAR1848TN загальне керування 2.jpg
CAR1848TN загальне керування 2.jpg [ 129.5 КБ | Переглядів: 849 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Cherokee CAR1848TN
#135732Повідомлення 14 лют 2024, 21:04 
Не в мережі

Звідки: Рівне
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Maestro писав(ла):
Щось якісь неправильні схеми ви використовуєте.
В мене все без проблем регулюється по струму.
І ніякого форс-мажора немає при посадці нижче певної напруги.
Струм я налаштовую навантажуючи його конкретно.
Шматком зварювальної пружини. І відповідно і напруга нормально просідає.
Але струм регулюється коректно.

Тема про цифрові резистори цікава, слідкуватиму за розвитком.
Яка їх ціна, і чи є в наявності в Україні.


привіт. хочу розширити діапазон регулювання стокового блоку. підкажіть, що змвінити, дякую.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Cherokee CAR1848TN
#135835Повідомлення 28 лют 2024, 18:41 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Ukraine
Дякував (ла) 0 Подякували 1
Мій електротранспорт: Renault Kangoo ED
Stalker_W писав(ла):
Хтось колись бачив блок керування до Cherokee? Вставляється в ту ж плату роз'ємів рядом з блоками. Ну дуже треба.

Ми бачили. Навіть в руках робочу сьогодні потримали. Вона реально рулить блоками живлення, як мінімум вмикати-вимикати БЖ ця плата управління вміє, але і тонкі налаштування, думаю, також вміє. Але там така кількість джамперів на платі, які конфігурують MCU, що без документації про призначення джамперів здогадатись неможливо. Доки немає і надії, що дока буде, якось все менше.

Також в хазяйстві з‘явились два штатних корпуса з платою всередині і виводом шини постійного струма на болти і з клемами на платі L і N. В кожен корпус встає 6 шт. цих БЖ. Hot swap реально працює. Дууууже зручно ;) корпус rack mountable.

Щоб не шукати документацію к платі, вирішили замовити свій кастом мікроконтролер на ардуїні. Замовили. Чекаємо. Якщо мікроконтролер буде працювати, скажу, де замовляли. В ТЗ закладене регулювання БЖ в залежності від температури двох датчиків.

Раніше car1848tn в Україні використовувались на сайтах мобільних операторів. Обслуговуванням цього добра займалась фірма Проелектро (такої фірми вже немає). Власне, заради отримання в руки потрібного нам корпуса я викупив майже всю систему електроживлення сайта мобільного оператора часів 2012-2014 років.

Проелектро розробили свій контролер, який працював поверх штатного контролера. Задача другого контролера була збирати інформацію від блоків живлення і виводити помилки на окрему кастом панель моніторинга. Хто знайде людину, яка робила другий контролер і панель моніторинга, пишіть. По наших контактах ми не знайшли. Ця людина цікава і цінна сама по собі, а не як носій конкретного знання, де і що в чероках потрібно підкрутити, і як резистори на ніжки припаяти.

Коли шукали, чи можна замінити ці блоки живлення, які вже давно не випускають, нам запропонували подібну з розмірами і за потужністю збірку системи електроживлення від Huawei :-) але вона нова і буде коштувати космос. Скоріш за все є і інші аналоги з подібним керуванням, бо задача по живленню обладнання моб.операторів, яку виконували раніше черокі, нікуди не зникла.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 33 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 50


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group