Поточний час: 28 квіт 2024, 06:07

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Продавець повинен у першому ж пості чітко вказати, що продається, повні технічні характеристики, ціну, по можливості фото. У назві теми має бути коротка назва товару. Теми з назвою типу "Продам шикарний варіант" будуть відразу видаляться з попередженням автора. Обговорення бажано проводити у технічному розділі форуму за адресою http://electroavtosam.com.ua/forums/viewforum.php?f=29


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 26 ]  На сторінку Пред.  1, 2
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17200Повідомлення 22 січ 2016, 20:31 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 90 Подякували 249
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Вот это по клубному,по электроавтосамовскому :D .А то дэнги,дэнги..


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17201Повідомлення 22 січ 2016, 21:29 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1123
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Да уж...
а paskalex не понимает, что замечание было сделано в его же интересах, и вместо того, чтоб исправиться, продолжает "лепить горбатого". И чем дольше будет упорствовать, тем меньше шансов получить заветную сотку. Хотя, в связи с наговоренным, шансы уже близки к нулю.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17202Повідомлення 22 січ 2016, 21:59 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ
Дякував (ла) 135 Подякували 384
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt 2014,Chevrolet Bolt 2017
Хочу електротранспорт: Tesla Model S
Никола писав(ла):
doc1972 писав(ла):
народ,вы делите шкуру не убитого медведя.Однажды я нашел Берлинго за 1800 и спросил может ли привезти Мирослав-он ответил что эту машину он уже купил,типа дал задаток.Не исключено что будет и в данном случае аналогичная ситуация.Он жестко мониторит где что появляется и выкупает всё что с электромотором.

Никто ничего не выкупает,если покупает,то то , что не очень дороже 1000 дол.Чтобы привезти и продать за 3500-4000. На риа он 3 авто продает уже с полгода и не видно желающих купить. Вы так уверены,что посредник сказал Вам правду? Заказывать авто нужно у перегонщиков, у которых зароботок в перегоне. А Вы обратились к перегонщику-продавцу. У него навар и с перегона и с перепродажи.

на тот момент времени не было альтернативы.

_________________
загальний пробіг на електротязі більше 200 тис.км км
http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=28&t=184


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17223Повідомлення 23 січ 2016, 10:41 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев.
Дякував (ла) 872 Подякували 1387
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
ДядяВася писав(ла):
paskalex писав(ла):
...Віднесіться до моєї пропозиції як до "платної довідки на залізничному вокзалі": заплатили-спитали, а купувати квиток і чи підходить Вам запропонований потяг - вирішувати Вам.

Лично я не собираюсь пользоваться данной услугой, но потенциальных желающих таким заявлением точно можно отпугнуть. Или вынудит человека самому найти информацию на польских, чешских и т.п. автопродажах.
Смею напомнить, что клуб "электро-автосам" - некоммерческая организация, и торговля воздухом совсем не приветствуется. За такое рвение к нетрудовым доходам можно и бан получить.
А пока - предупреждение.

......Да Я, тоже решил обозначить позицию и .....-задуался :
....С одной стороны, мы энтузиасты- заинтересованы в популяризации и последователях . , но, с другой : - Хорошо быть бескорыстным альтруистом , когда сам сыт. ....Знатоки то, настоящие, свои знания и опыт получили не даром.
....Это и : ночи бессонные и Ячейки убитые и спаленная дорогая электроника, а , бывает и моторы . И всё ЭТО, "нажитое непосильным трудом" Мы, коллегам предлагаем ДАРОМ. Да , благодарят , но и то -не все. Кто то НЕ ПРИМЕТ , но кто и обхамит! (есть и такой).
.....Потому, Я уже не против, платной, ценной информации. Те более , платных услуг посредников. Но, конечно , 100 долл. за , только адрес -ссылку - СЛИШКОМ ПЕРЕБОР !
......Сам то Я, денег за свои советы никогда не спрашивал, но, каюсь , пару раз , вдруг получив, был благодарен.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17224Повідомлення 23 січ 2016, 11:20 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 383
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
Михалыч писав(ла):
ДядяВася писав(ла):
paskalex писав(ла):
...Віднесіться до моєї пропозиції як до "платної довідки на залізничному вокзалі": заплатили-спитали, а купувати квиток і чи підходить Вам запропонований потяг - вирішувати Вам.

Лично я не собираюсь пользоваться данной услугой, но потенциальных желающих таким заявлением точно можно отпугнуть. Или вынудит человека самому найти информацию на польских, чешских и т.п. автопродажах.
Смею напомнить, что клуб "электро-автосам" - некоммерческая организация, и торговля воздухом совсем не приветствуется. За такое рвение к нетрудовым доходам можно и бан получить.
А пока - предупреждение.

......Да Я, тоже решил обозначить позицию и .....-задуался :
....С одной стороны, мы энтузиасты- заинтересованы в популяризации и последователях . , но, с другой : - Хорошо быть бескорыстным альтруистом , когда сам сыт. ....Знатоки то, настоящие, свои знания и опыт получили не даром.
....Это и : ночи бессонные и Ячейки убитые и спаленная дорогая электроника, а , бывает и моторы . И всё ЭТО, "нажитое непосильным трудом" Мы, коллегам предлагаем ДАРОМ. Да , благодарят , но и то -не все. Кто то НЕ ПРИМЕТ , но кто и обхамит! (есть и такой).
.....Потому, Я уже не против, платной, ценной информации. Те более , платных услуг посредников. Но, конечно , 100 долл. за , только адрес -ссылку - СЛИШКОМ ПЕРЕБОР !
......Сам то Я, денег за свои советы никогда не спрашивал, но, каюсь , пару раз , вдруг получив, был благодарен.

Если человек даёт гарантию про то что по координатам можно находиться соответствующий ЭМ нормального качества (он это реально проверил - то сумма адекватная и достаточная) ещё приемлем вариант - оплата после приобретения (думаеться что все мы свою репутацию более чем в 100 уе оцениваем ), вариант платите мне (причём достаточно не маленькую сумму) за то что нашёл ссылку, а дальше трава не рости - не приемлем - сам находил огромное количество "вкусных" ссылок по которым на практике оказывались или уже продано, или не всё так радужно (нет всей комплектации/документации, сложности с доставкой и тд), или там брак о котором начинают говорить в конце (хорошо если до того как ты деньги отправил), так что если хотите получить заветную сотку договоритесь с приобретателем что вам заплатят в случае реальной покупки (и то что приобретатель дальше эту инфу распространять не будет), а лотерея за 100 баков - это не моё.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17230Повідомлення 23 січ 2016, 15:43 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Киев, лесной , КПИ
Дякував (ла) 50 Подякували 15
Мій електротранспорт: ситроен саксо, 144 вольта 122 ампер,
и вообще.., Мирослава не трогать.., я у него наверное первый был.., купил саксо.., очень порядочный человек, на любую просьбу о помощи отвечал реальным делом.., многим нашим форумчанам доставлял авто, так что про Мирослава говорить негативно не следует вообще!!!!
.. с уважением ко всем.., Никсон....

_________________
лень..- двигатель электро..))))

пошла 18 000 км пробега на литии полет нормальный..))))


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17231Повідомлення 23 січ 2016, 16:07 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 206 Подякували 170
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: оч хочу свой ...
Есть интересное и простое решение коммерческой и моральной стороны - ота сотка даётся третьей не заинтересованной , арбитражной стороне . Срослось - деньги получил , нет - вернули претенденту . Третьей стороне копеечка маленькая тоже полагается... и претендентов может быть не один :) .


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17254Повідомлення 23 січ 2016, 23:45 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6750 Подякували 2485
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник


Оффтоп
Тема переросла в нечто большее, чем просто покупка конкретной машины


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17380Повідомлення 27 січ 2016, 09:40 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
Stalker_W писав(ла):


Оффтоп
Тема переросла в нечто большее, чем просто покупка конкретной машины
Так.
Я маю шо сказати:
По-перше, я прошу вибачення у членів клубу за ту $100, яку попросив.
Повірте мені, я не розбагатію від неї, й серйозних планів отримати її не мав.
Вона там мною зазначена лише для експерименту - як би хто з Вас, дійсно зацікавлених придбанням, звернувся до мене - я б надав би контакти за безкоштовно. На жаль, ніхто прямо з таким питанням або в приват до мене не звернувся - про що я, в принципі, й здогадувався.

По-друге, як би хто й заплатив, то, як каже Михалыч, я у такому разі
Михалыч писав(ла):
вдруг получив, был благодарен.
І звісно, якби щось пішло не так зі сторони продавця, то кошти повернув би з вибаченнями у вигляді "рідкої валюти".

По-третє, особливо прошу вибачення у Мирослава!
Одного разу бувши "кинутий" людиною, яка займається аналогічним бізнесом, я тепер до всіх Мирославів, Робертів, Сашків й Василів відносюсь з підозрою й недовірою. Розумію, що то моя проблема, а не Мирослава - тому прошу у нього вибачення.

По-четверте, з огляду на те, що
slonik75 писав(ла):
Я [Мирослав] маючи шістнадцятирічний досвід імпортування авто з Європи ...
Моє питання до Мирослава: У разі придбання автомобіля у юридичної особи, що продає його по "рахунку VAT", чи є можливість повернення ПДВ по такому рахунку на виїзді з митної території Європейського Союзу? Я про "TaxFree". Дякую.

З повагою, до всіх одноклубників.

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17423Повідомлення 28 січ 2016, 09:56 
Член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ/Україна
Дякував (ла) 304 Подякували 199
В звязку з тим, що розмова відхилилась від теми поста, переношу її сюди - http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=54&t=1051. Кому цікаво - пишіть там.


Перенёс ещё один пост у ту тему. Администрация.
-------------------------
Мирослав, дякую. Зображення
Образи на мене більше не має? Друзі? :ups:

_________________
https://www.facebook.com/paskalex
Видумане назад вже не задумаєш.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Продається Citroen Saxo Electric
#17441Повідомлення 28 січ 2016, 21:35 
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (ла) 3 Подякували 18
paskalex писав(ла):
В звязку з тим, що розмова відхилилась від теми поста, переношу її сюди - http://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=54&t=1051. Кому цікаво - пишіть там.
-------------------------
Мирослав, дякую. Зображення
Образи на мене більше не має? Друзі? :ups:


Олексій звичайно друзі!!! Так як Ви думали, думають 90% пересічних українців у межах нашої української ментальності, я до цього звик. Але трішки "порозкладаєш по поличках" відразу з'являється якісно новий рівень спілкування між людьми і це класно, бо Нам Усім необхідно більше спілкуватися. А форум електроавтосам цьому найкраще підтвердження. Дуже толерантна та невимушена обстановка на форумі. Цей форум просто - СУПЕР!!!! Респект всім його учасникам!!! :D


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 26 ]              На сторінку Пред.  1, 2

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 8


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group