Поточний час: 29 бер 2024, 16:09

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 6 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Налог на батарейку
#28751Повідомлення 22 жовт 2016, 12:46 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Украина, Житомир
Дякував (ла) 60 Подякували 91
Хочу електротранспорт: Простой надежный и дешевый)))
В Україні у вартість батарейок хочуть закласти витрати на їх утилізацію http://ecotown.com.ua/news/V-Ukrayini-u ... lizatsiyu/
9 листопада компанії-імпортери всесвітньовідомих брендів батарейок зберуться у Києві для обговорення Меморандуму про партнерство між громадськістю та бізнесом. Про це у Facebook повідомили організатори проекту «Батарейки, здавайтеся!», передає УНН.
За останніх три роки з держбюджету України не виділили жодної копійки на знешкодження та утилізацію небезпечних відходів. Тому головна мета зустрічі – підписати меморандум та вирішити, як вже з весни наступного року закласти вартість утилізації у вартість кожної батарейки.
«Свою участь у заході підтвердили компанії-імпортери наступних брендів: Panasonic, GP, Duracell, Варта, Golden Power, Phillips, Sony, Videx, Kodak, Primax, Hundai, X-Digital та UFO», – наголошують активісти.

Как думаете как это отразится на стоимости электромобилей и батарей к ним?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Налог на батарейку
#28752Повідомлення 22 жовт 2016, 13:04 
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 29 Подякували 193
Хочу електротранспорт: любой
Цитата:
компанії-імпортери

Сначала бы хоть ящики для сбора батареек поставили там,где продают... вечно импортеры бедные..Как что , поднимать цену... А мож доход немного уменьшить?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Налог на батарейку
#28819Повідомлення 23 жовт 2016, 22:58 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Украина, Житомир
Дякував (ла) 60 Подякували 91
Хочу електротранспорт: Простой надежный и дешевый)))
В догонку. Утилизация по Украински http://ecotown.com.ua/news/U-lisi-na-CH ... nykh-lamp/




У лісі на Чернігівщині знайшли 35 тисяч викинутих ртутних ламп


В лісосмузі неподалік села Змітнів, що на Чернігівщині, грибники виявили цілу гору відпрацьованих люмінесцентних ламп. Екологи були вражені масштабом. За попередніми підрахунками, на стихійному звалищі близько 35 тисяч ртутних ламп, повідомляє ТСН.

Надзвичайники та екологи знахідку вже дослідили і взяли на аналіз проби грунту. Зараз шукають тих, хто привіз сюди небезпечні лампи. Сліди свого злочину вони особливо не приховували: деякі лампи загорнуті в мапу України, на деяких є написи «екзамен з алгебри», а на інших навіть зазначається номер школи.

Очевидно, що ці лампи здавали на утилізацію гімназії, школи, дитячі задки. На коробках зафіксовані їхні адреси: БДЮТ «Дивоцвіт, вул. Вербицького, 4Б; СЗШ №266, вул. Вербицького, 14-Г; СШ №302, вул. Декабристів, 8-А; гімназія №237, вул. Вербицьокого, 28-Г тощо. Всі вони знаходяться у Дарницькому районі Києва. Журналістам підтвердили: з усіх навчальних закладів зібрали 24650 ртутних ламп і заплатили за їхню утилізацію понад 99 тисяч гривень.Забирати лампи на утилізацію мало ТОВ «Еко-План-Сервіс». Однак за адресою вказаною в договорі з освітянами (м.Київ, вул. Голосіївська,13А, оф. 581) знаходиться житловий будинок.

У поліції тільки збираються відкривати кримінальне провадження за ст. 239 (забруднення або псування земель), тому слідство ще не розпочали. Жителі Змітніва сподіваються, що винуватців все ж таки розшукають. Адже вивозити ртутні лампи з лісосмуги треба терміново, інакше на утилізацію доведеться витратити сотні тисяч гривень, а поки ці гроші виділятимуть, мине чимало часу.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Налог на батарейку
#43472Повідомлення 07 жовт 2017, 15:25 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Цікавився недавно даною проблемою. Переробки батарейок в Україні не існує (крім свинцевих АКБ). Сказали була переробка у Львові, але давно не працює. Говорив з декількома пунктами прийому, їх зобов"язали приймати, а далі йде просто накопичення в кращому випадку. В гіршрму викидається в сміття або по тихому закопується. Приходили підприємливі особи пропонували за гроші забрати ємності з батарейками. Їх попросили документи на утилізацію, звісно нічого нема. Навели справки, виявилось вони беруть гроші а батарейки просто закопують в лісі в пластикових бутлях. А що стосується податку на переробку, то його вже закладають виробники і залишається він в країні виробника, а ми лапу сосемо і все сміття в нас.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Налог на батарейку
#43585Повідомлення 09 жовт 2017, 07:40 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Dніпропетровськ
Дякував (ла) 376 Подякували 470
Мій електротранспорт: ЗАЗ-968А, 3-кол скутер, эл.вел., подвесной "ВЕТЕРОК" -3квт.
Не знаю доживу ли до момента, когда будут принимать на лом литиевые АКБ, но...не выбрасываю...складываю... :D :winken:

_________________
"...я мзду не беру, мне за державу обидно..."


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Налог на батарейку
#43590Повідомлення 09 жовт 2017, 09:01 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2481
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
В субботу на форуме SSIDD экологи сказали, что сейчас идёт только накапливание батареек. И, вроде, пытаются подписать договор с Польшей по их утилизации.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 6 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 6


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group