Поточний час: 29 бер 2024, 08:17

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 3 ] 
Автор Повідомлення
#41683Повідомлення 05 вер 2017, 06:58 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 140 Подякували 133
Мій електротранспорт: Безлошадный
Хочу електротранспорт: Наш отечественный электромобиль!!!
З 4 по 7 вересня ноу-хау криворізьких транспортників — тролейбус на автономному ходу з дизель-генераторною установкою, здійснить пробіг Кривий Ріг — Житомир. Маршрут проходитиме через Кропивницький, Смілу, Київ.

За результатами пробігу тролейбус-автобус може претендувати на внесення до Книги рекордів України за найдовший пробіг за маршрутом без контактної мережі, повідомляє Відділ преси та інформації апарату Криворізької міської ради і виконкому.

«Те, що наш тролейбус зараз має всі шанси потрапити до Книги рекордів України — визнання нашої тривалої та кропіткої роботи, заслуга всього колективу підприємства та керівництва міста. Адже Кривий Ріг — перше в Україні місто, яке розпочало випускати тролейбуси з дизель-генераторною установкою. Це дозволяє йому продовжувати рух на тих ділянках дороги, де контактну мережу не можна прокласти через технічні умови. До того ж, такий тролейбус, на відміну від традиційного, здатний об'їжджати перешкоди, місця пошкодження мережі, може функціонувати навіть в умовах їх обриву або обмерзання. Це зручно і комфортно, а головне, економно для людей», — наголосив директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько.

За його словами, в Кривому Розі з початку 2017 року на лінію вийшли вже чотири тролейбуси з дизель-генераторною установкою. Вони працюють на маршруті, який поєднав спальні мікрорайони Східний 1-2-3 з центром міста і залізничним вокзалом «Червона». На виході — п'ятий гібридний тролейбус.

«Найближчим часом очікуємо на постачання обладнання ще для чотирьох таких машин. І вже до кінця року плануємо, що вони будуть перевозити пасажирів», — уточнив пан Приходько.
P.S. стырено отсюда ))) http://ukurier.gov.ua/uk/news/krivorizk ... suye-shly/

_________________
http://controllers.emkit.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#41735Повідомлення 06 вер 2017, 10:47 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
Походу я сегодня подобную технику видел в районе одесской площади - по средней полосе 3хполосой дороги бодро двигался тролейбус бело-бежевого цвета с СЛОЖЕННЫМИ рогами. Сразу вспомнились советские гибридные грузовики тролейбусы КТГ (на памяти несколько раз встречал), что развозили продукты по Киеву до 90-х.
ПС действительно тролль такой как на ссылке - посмотрел после того как написал пост.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#45690Повідомлення 14 лист 2017, 21:55 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6736 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Вообще-то уже давно все троллейбусы выпускаются в двух модификациях: с пантографами и с дизель-генератором. Тот что с генератором обычно идёт без пантографов.
Тут же решили соединить две модификации в одну.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 3 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 36


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group