Поточний час: 28 бер 2024, 11:08

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 52 ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Наступ.
Автор Повідомлення
#47614Повідомлення 07 груд 2017, 23:42 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 208 Подякували 22
Хочу електротранспорт: Nissan LEAF
Рада скасувала податок на ввезення електромобілів
http://fakty.ictv.ua/ua/lifestyle/auto/ ... romobiliv/

_________________
С Уважением Владимир. Хмельницкий.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47615Повідомлення 07 груд 2017, 23:50 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина, Кременчуг
Дякував (ла) 2 Подякували 77
Мій електротранспорт: Есть :)
я наверное ослеп, но... в упор не вижу ничего про электротранспорт в законопроэкте с таким номером.

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 887LA.html

"газетчики" пару циферок напутали?.

п.с. хотя врядли, прошелся по новостям интерфакса на который ссылаются - там тоже пусто. придумано?. жаль.


Востаннє редагувалось alexteam 08 груд 2017, 00:15, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47617Повідомлення 08 груд 2017, 00:03 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 208 Подякували 22
Хочу електротранспорт: Nissan LEAF
У мене немає підстав не довіряти цій інформаціі. Будемо чекати інформаціі з інших джерел! Electrocars - кілька депутатів написали про це з залу - видно ручний режим.. https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A925D57

_________________
С Уважением Владимир. Хмельницкий.


Востаннє редагувалось jazzmen 08 груд 2017, 00:35, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47618Повідомлення 08 груд 2017, 00:22 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Днiпро (Украина)
Дякував (ла) 4 Подякували 50
Мій електротранспорт: Ровер электричный
Вот еще источник
https://www.obozrevatel.com/finance/nal ... mobili.htm
Правильной дорогой идете товарищи ! Или как то так !


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47619Повідомлення 08 груд 2017, 00:35 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Украина, Кременчуг
Дякував (ла) 2 Подякували 77
Мій електротранспорт: Есть :)
а если погуглить сам законопроэкт по номеру?.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47620Повідомлення 08 груд 2017, 00:36 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
Голосование было в 21:46

на сайте последний законопроект опубликован в 20:06. По ходу конец рабочего дня)))

Другие источники:

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2017/12/7/631972/

https://www.obozrevatel.com/finance/nal ... mobili.htm

http://autonews.autoua.net/novosti/1787 ... obili.html

Некоторые пишут что последнию версию законопроекта принесли за минуту до голосования... Может тайком пропихнули отмену НДС на ЭМ?)))

С уважением,

Александр.

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47622Повідомлення 08 груд 2017, 00:46 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 208 Подякували 22
Хочу електротранспорт: Nissan LEAF
Неожиданная судьба ждала поправку к только принятым изменениям в бюджетный Кодекс, согласно которой освобождались от налогообложения электромобили, ввезенные в Украину.

Премьер-министр Владимир Гройсман настоял, чтобы Рада все-таки приняла поправку 201, которая предусматривает, что импорт в Украину транспортных средств, оснащенных исключительно электрическими двигателями, освобождается от налогообложения акцизным налогом до 31 декабря 2022 года.

Он также поддержал поправку 183 об освобождении до 31 декабря 2022 года от НДС операций по импорту в Украину электромобилей, по перевозке пассажиров на такси, оснащенных только электрическим двигателем, а также по предоставлению электромобилей в аренду.

Рада согласилась принять эти поправки.

Однако уже спустя несколько минут произошел резкий поворот и в уже проголосованный документ, после вмешательства главы фракции БПП Артура Герасимов, была внесена поправка о том, что электромобили не будут облагаться налогами только до начала 2019 года.

Ранее "Страна" сообщала, что Верховная Рада приняла бюджет 2018.

Также в парламенте приняли изменения в Налоговый кодекс для бюджета 2018.

_________________
С Уважением Владимир. Хмельницкий.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47642Повідомлення 08 груд 2017, 10:41 
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 29 Подякували 193
Хочу електротранспорт: любой
Цитата:
Не спешите, правда, хвататься за телефон и заказывать доставку Tesla из-за границы: законопроект №6776д, принятый в целом с некоторыми правками, которые, собственно, и освобождают электрокары от НДС и акциза, еще должен получить подпись Президента и быть опубликованным в официальном издании. С печатным делом проблем не предвидится, а вот подпись гаранта… Впрочем, давайте пока обойдемся без панических настроений.
Итак, после получения «6776д» подписи и обнародования, до 31 декабря 2018 года операции по ввозу и дальнейших поставках легковых электрических автомобилей освобождаются от налога на добавленную стоимость, также от НДС освобождаются услуги по перевозках на такси с помощью электромобилей и услуги по прокату и лизингу электрических авто. Плюс ко всему, до того же срока при импорте электромобилей не нужно оплачивать акцизный сбор. Что следует делать далее? – все предельно просто: готовьтесь к покупке электромобиля с существенной скидкой,

Подпишет 30.12 .2018 :D


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47651Повідомлення 08 груд 2017, 12:12 
Не в мережі

Звідки: из Киева
Дякував (ла) 16 Подякували 33
Повірте, що це буде явний профіт для тих (і вдячність депутатам від них), хто й зараз тримає великий парк таксі та здає в прокат машини.
А для простих смертних придумають сто довідок, які замкнуть у вічний цикл (у вас відсутня довідка про наявність довідки, яка відсутня) і будемо радісно хлопати вухами далі...

_________________
https://www.behance.net/GGMVDB


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47667Повідомлення 08 груд 2017, 20:04 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Ситуация действительно непростая. Никто, даже сами депутаты, не могут вспомнить точную формулировку по электромобилям, которая в итоге получилась. Есть частичная стенограмма. Записей эфира нигде не могу найти. Канал "Верховная рада" выкладывает записи через 1-2 недели, а 112 канал в тот момент как раз ушёл на гостя в студии :( Где ещё можно поискать аудио или видео-запись? Нужен кусок в 21:30


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47714Повідомлення 09 груд 2017, 12:20 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Хронология рассмотрения 6776-д. Страна должна знать своих героев.

Галасюк предложил отменить НДС на ввоз, продажу электромобилей до конца 2022 года. А так же на электро-такси, электро-каршеринг и лизинг электромобилей. Поправку ставили на голосование, но решение не принято.
Подробности: обсуждение, голосование, текст поправки
Цитата:
ГОЛОВУЮЧИЙ. 183 поправка народного депутата Ляшка і Галасюка. Вона відхилена комітетом. Будь ласка, мікрофон Галасюку. Чи Ляшку? Галасюку, Галасюку.
20:43:02
ГАЛАСЮК В.В. Віктор Галасюк, фракція Радикальної партії.
Шановна Ірина Володимирівна, шановна Ніна Петрівна, ми наполягаємо на врахуванні цієї поправки, якою ми пропонуємо зняти імпортний ПДВ з ввезення в Україну автівок, які обладнані виключно електричним двигуном. Згадайте, два роки тому ми зняли імпортне мито і це дозволило на сьогодні втричі збільшити ринок електротранспорту. Це принципово важливо, тому що це незалежність від пального, яке імпортується з Росії, з Білорусії. Тому що електромобілі – це чисте повітря. Тому що електромобілі – це інновації. Електромобілі – це туди, куди іде світ, бо в Європі за 10 років вже планують критично обмежити виробництво автівок з традиційними двигунами. Тому треба сьогодні надавати стимули для інновацій, звільняти від податків електромобілі, бо жодних втрат для бюджету не буде, аніж потім, через 10 років думати, як ми непотріб з Європи будемо якійсь ввозити і на нього робити знижки. Давайте діяти проактивно на майбутнє, а не наздоганяти потім лідерів. Дякую.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Я ставлю на поправку народних депутатів Ляшка, Галасюка. Залу прошу визначатися. 183-я, щоб було чутно за аплодисментами номер поправки. Прошу голосувати.

За-119
119. Але, да, кажуть, а як же українська, тут запитують колеги. 119 голосів підтримали цю поправку.

Из пояснительной записки к поправке 183:
Цитата:
Пропонується звільнити від оподаткування ПДВ:
- операції із ввезення на митну територію України та з подальшого постачання на митній території України електромобілів;
- операції з постачання послуг з перевезення пасажирів на електромобілях;
- операції з надання в оренду електромобілів.
Через полчаса в зале та же ситуация произошла с отменой акциза до конца 2022года на ввоз электромобилей.
Подробности: обсуждение, голосование, текст поправки
Цитата:
ГОЛОВУЮЧИЙ. 201-а. Відхилена (прим. комитетом). Ляшко, Галасюк. Прошу, будь ласка, Галасюк, мікрофон.
21:06:29 ГАЛАСЮК В.В. Віктор Галасюк, фракція Радикальної партії.
Шановна Ірина Володимирівна, шановна Ірина Петрівна. Ми наполягаємо на врахуванні цієї поправки, оскільки вона передбачає зняття акцизу при імпорті електромобілів в Україну. Ми вважаємо, що це надзвичайно важливо, це треба зробити зараз. Подивіться, будь ласка, в усьому світі надають дотації на купівлю електромобілів, звільняють їх від оподаткування. Чому? Тому що це чисте повітря, це нормальна екологія країни, це незалежність від імпортного палива і дизельного, і бензину, і так далі. Це треба зробити сьогодні. Електромобілі, на жаль, дорожче сьогодні ніж традиційні автівки, але вони в 15 разів дешевше за фракцією в експлуатації. Нам треба зробити для українців електромобілі доступними і дешевшими для того, щоб вони їх могли купувати і робити країну більш сучасною, більш інноваційною і більш екологічною. Давайте знімемо акцизний податок, як ми це зробили зі зняттям імпортного мита два роки тому і побачимо такий самий позитивний результат. Дякую.

ГОЛОВУЮЧИЙ. 201 поправка, яка була відхилена комітетом, ставиться на голосування. Я так розумію, німі запитання, оскільки ми ще рухаємося по законопроектам, по законопроекту. Колеги, моє бачення, хвилин десять, залежить все теж від того, як йдемо по поправкам.
201-а, 201 поправка. Прошу визначатися.
21:08:03
За-96. 96 голосів не набирає достатньої кількості
Из пояснительной записки к поправке 201:
Цитата:
Пропонується звільнити від оподаткування акцизним податком операції з ввезення та постачання на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами
Далее было выступление Ляшко, где он ренту газа прикрыл электромобилями. Парубий отказал.
Подробности: обсуждение, голосование, текст поправки
Цитата:
21:32:43
ЛЯШКО О.В. Олег Ляшко. Я звертаюся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Для нашої команди ключове – це економічний розвиток, енергетична незалежність країни, підвищення добробуту українців.
Я прошу вас як керівника уряду підтримати наші пропозиції, щоб на нові скважини для того, щоб більше видобувати газу глибиною більше 5 тисяч метрів ставка рентної плати була 6 відсотків.
Я прошу вас підтримати нашу пропозицію про скасування імпортного ПДВ та імпортного акцизу на електромобілі для того, щоб українці могли більше купувати дешевших електромобілів. Я звертаюся до вас, пане Прем'єр-міністр, підтримати пропозицію команди Радикальної партії про розстрочку на три роки імпортного ПДВ на нове технологічне обладнання для модернізації, для підвищення продуктивності праці, для зниження енергозатратності, щоб платили більше зарплати і менше платили за енергоносії.
Наше завдання – енергонезалежність, модернізація, нові ринки, робота, зарплата для українців.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ну, це таке було, узагальнюючий виступ. Прем'єр-міністр візьме потім слово і дасть відповідь на ваше запитання.
Вроде уже можно было расходится. Видно было, что электромобилям ничего не светит.
Но далее Гройсман неожиданно предложил поддержать правки Южаниной в законопроект Южаниной 6776д по электромобилям. То есть вернуться к тем правкам, которые буквально час тому назад были отклонены. Правки приняли вместе с законом.
Подробности: обсуждение, голосование
Цитата:
21:42:26
ГРОЙСМАН В.Б.
Я прошу по електромобілям дати мені слово.
ГОЛОВУЮЧИЙ. І прошу, одна хвилина, Прем'єр-міністр, і прошу сісти на робочі місця.
ГРОЙСМАН В.Б. Шановні колеги, народні депутати!
Шановний пане Голово! Дивіться ми внесли ці закони не один місяць назад у парламент, серйозно працювали над тим, щоб знайти правильне рішення, для чого? Для розвитку національної економіки, і в тому контексті я хотів би підкреслити, що ми повністю підтримуємо і аграрний сектор. Ми підтримуємо сьогодні добування українського газу, ви тільки вдумайтесь, ми сьогодні закуповуємо газ за кордоном за валюту, в той час, коли Україна має най… один з найбільших в Європі… одні з найбільших в Європі покладів газу. Кожну зиму український уряд сидів у Москві для того, щоб визначати ціну газу на поточний рік, ми ніколи не маємо більше сидіти і просити в когось ціну на газ, ми маємо добути свій український газ, тому норма 12 і норма 6 є абсолютно прийнятною. Ми маємо стати країною експортером, а це залучить інвестиції.
Окрім того, я би хотів підкреслити, і те, що важливо сьогодні забезпечити модернізацію національної економіки, нам потрібно оновлювати основі фонди підприємств, обладнання, і тому ми вводимо розстрочення на 24 місяці. Це позиція абсолютно всіх фракцій, сьогодні Олег Ляшко про це говорив і вносив неодноразово, такі пропозиції вони можуть бути і правильно, що підтримані.
І ще одна річ, колеги, в чому проблема, ми що виробляємо сьогодні електромобілі в країні? Вони є екологічні, вони є більш безпечні, і тому я пропоную повернутись і додати до того, що сказала Ніна Петрівна, ще 201 і 183 поправку. Давайте голосуємо за її пропозиції (оплески) і те, що я вніс і йдемо далі, ухвалюємо національний бюджет. Економіка буде розвиватися, хто, щоб не казав і не треба шукати штучних причин для того, щоб зірвати цей процес. Дякую і прошу всіх підтримати. Спасибі.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Переходимо до голосування, прошу зайняти робочі місця. Прошу зайняти робочі місця. І я ставлю на голосування пропозицію повернутись до поправок, які були озвучені під стенограму головою комітету Южаніною Ніною Петрівною, а також поправку 183 і 201. Хто підтримує дану пропозицію повернутись до тих поправок, прошу проголосувати, прошу підтримати.
Прошу проголосувати, прошу підтримати. Голосуємо! Прошу підтримати.
21:45:14
За-233. Ми повернулися.
Тепер я ставлю на голосування підтримку всіх поправок, які були названі під стенограму, а також 201-а і 183-я. Прошу проголосувати, прошу підтримати. Голосуємо. Прошу підтримати, прошу проголосуватию Голосуємо.
21:45:39 За-234 Рішення прийнято.
І тепер я ставлю проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році (6776-д) у другому читанні та в цілому з техніко-юридичними правками. Прошу проголосувати, прошу підтримати, колеги! Прошу голосувати, прошу підтримати. Голосуємо! Кожен голос має вагу. Голосуємо!
21:46:14 За-252. Закон прийнятий.

И вроде уже можно было праздновать победу, но после начался обратный ход. Сначала целую "поэму" развёл социал-демократ Каплин.
Подробности: обсуждение
Цитата:
22:42:23 КАПЛІН С.М. ...... Ви сьогодні зробили нуль відсотків ПДВ на імпортні електромобілі! Послухайте, середня вартість імпортного електромобіля складає 20 тисяч доларів. Людина, яка має 20 тисяч доларів на електромобіль, точно має ще 4, щоб заплатити за ПДВ. А чому ви не скасуєте ПДВ на гречку, на цукор, на крупи, на хліб врешті-решт для того, щоб облегшити життя простих українців? Чому ви йдете шляхом обслуговування олігархії? ......
ГОЛОВУЮЧИЙ. Колеги, я прошу тиші в залі! Шановний пане Каплін, це була майже поема. Майже поема, але ми обговорюємо бюджет.
Потом представитель президента И.Луценко попросила поддержать бюджет с правками депутата Герасимова, которых небыло в таблице правок.
Подробности: обсуждение
Цитата:
ГОЛОВУЮЧИЙ. ..... Колеги, тепер у нас залишається ще виступ Представника Президента в парламенті Ірини Луценко.....
23:00:43 ЛУЦЕНКО І.С. ....... Я вдячна всім фракціям, які прийняли в цьому участь. І прошу депутатів з поправкою, яку зараз зачитаю Артур Герасимов, підтримати цей бюджет.
Герасимов из БПП не значился в выступающих, но ему дали слово по просьбе И.Луценко. Он устно предложил ограничить срок льгот по электромобилям одним годом.
Подробности: обсуждение
Цитата:
23:03:05 ГЕРАСИМОВ А.В. .... Прошу підтримати цей бюджет з врахуванням наступної технічної правки. "Прикінцеві положення" проекту Закону про бюджет доповнити пунктом такого змісту: "Установити, що норми і положення пункту номер 13 підрозділу 2 та пункту 15 підрозділу 5 розділу ХХ "Прикінцевих положень" Податкового кодексу щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість та акцизним збором операцій з ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених електричними двигунами, діють до 01 січня 2019 року". Дякую за увагу.
Гройсман тоже подтвердил, что ошибся, прося отмену НДС на 5 лет
Подробности: обсуждение
Цитата:
23:18:50 ГРОЙСМАН В.Б. ......
Шановні колеги, я хочу підкреслити, що та поправку, яку сказав Артур Герасимов, ми дійсно її не зрозуміли при голосуванні і тому у нас вийшло некоректне голосування, але зараз ми її врегулюємо, що стосується електроавтомобілів.....
С этим и проголосовали. Занавес!
Подробности: обсуждение, голосование
Цитата:
ГОЛОВУЮЧИЙ. .... Переходимо до прийняття рішення.

І я, відповідно до статті 158 Регламенту Верховної Ради України, ставлю на голосування для прийняття в другому читанні проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (№ 7000) з поправками, які озвучив під стенограму представник комітету Сергій Іванович Мельник, а також які озвучив представник Комітету з питань безпеки Пашинський і Вінник, з поправками, які озвучив Співаковський під стенограму, і ми всі їх підтримуємо, з поправками, які озвучив Герасимов і з поправками, які озвучив Курячий для впорядкування всіх поправок і також Дубневич, які були озвучені, і зарплата… (Шум у залі) 4200 зарплата після першого кварталу. (Шум у залі) Що ми розглянемо можливість 4200 з першого кварталу.
І я прошу проголосувати за друге читання бюджету – бюджету безпеки, бюджету оборони, бюджету воюючої країни. Прошу проголосувати. Прошу підтримати. (Шум у залі)
Це два голосування. Спочатку друге читання. Потім в цілому.
Перше - друге читання. Прошу підтримати. Прошу голосувати. Прошу підтримати, прошу голосувати. Голосуєм.
23:23:34
За-267 Рішення прийняте.
Фактически за 3-4 час обсуждения электромобили 2 раза отклоняли, потом неожиданно приняли отклонённые решения, потом резко ужесточили принятые решения. Наши законодатели явно неравнодушны к этой теме, т.к. с другими вопросами процедура была попроще.


Полный текст стенограммы http://iportal.rada.gov.ua/meeting/sten ... /6672.html
Спасибо Михаилу Плужникову за помощь в анализе.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47716Повідомлення 09 груд 2017, 12:52 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
Цитата:
22:42:23 КАПЛІН С.М. ...... Ви сьогодні зробили нуль відсотків ПДВ на імпортні електромобілі! Послухайте, середня вартість імпортного електромобіля складає 20 тисяч доларів. Людина, яка має 20 тисяч доларів на електромобіль, точно має ще 4, щоб заплатити за ПДВ. А чому ви не скасуєте ПДВ на гречку, на цукор, на крупи, на хліб врешті-решт для того, щоб облегшити життя простих українців? Чому ви йдете шляхом обслуговування олігархії?


Не нужно быть экономистом, что бы понять какой бред несет этот Каплин. Производства ЭТС в стране нет, автоиндустрия вообще еле дышит, все что можно привезти из-за границы стоит приличных денег, а если вспомнить ЛТ тему, так вообще можно часами говорить о справедливости. Так может лучше это будет экостранспорт? И причем тут обслуживание олигархии к электротранспорту, если значительную роль для олигархов играет именно нефть и газ? А вот если так хочется отменить НДС на гречку, сахар, хлеб, то для начала можно применить (не нужно ничего выдумывать) европейский опыт, с очень низким НДС на товары первой необходимости, таким образом ослабить налоговое давление на сектор производства самых необходимых продуктов питания! И будет всем хорошо, и гражданам, и бюджет не столь много потеряет!

Земляки, искренно вас поздравляю!!!

С уважением,

Александр.

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47721Повідомлення 09 груд 2017, 14:08 
Член клубу
Не в мережі

Звідки: Бровары
Дякував (ла) 7 Подякували 6
Мій електротранспорт: Nissan Leaf 2015 40 кВтч
Ок, насколько теперь подешевеет Лиф из штатов? :)
Надеюсь, это на б\у авто тоже распространяется?
Какие налоги еще осталось отменить на электромобили?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47722Повідомлення 09 груд 2017, 14:28 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
Rage писав(ла):
Ок, насколько теперь подешевеет Лиф из штатов? :)
Надеюсь, это на б\у авто тоже распространяется?
Какие налоги еще осталось отменить на электромобили?
Акциз вже був скасований
Отже реально скасували тільки ПДВ . таким чином
Те що в США коштує - 7000 доларів+2000 доларів пересилка- в нас буде коштувати 9000 , до цього коштувало приблизно 11000.

Висновок реально виграш 1500-3000 доларів з 01-01-2018 , в порівнянні з 31-12-2017

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#47753Повідомлення 10 груд 2017, 08:42 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 6733 Подякували 2480
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Теперь "растоможка" будет полностью нулевая. Ну может таможенники придумают 50грн взять за стоянку на их дорогущем терминале + 50грн за оценку. Но это уже совсем другие деньги. Остаётся только сертификация. Но там, если своими силами, то Лиф обходится в 200-400$.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 52 ]              На сторінку 1, 2, 3, 4  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 10


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group