Поточний час: 28 бер 2024, 13:42

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 269 ]  На сторінку Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#49710Повідомлення 12 січ 2018, 04:09 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 20 Подякували 22
Класні тези - ніхто не буде їздити 50км/г, бо це повільно, зашибісь.
Речник поліції в Хмельницькому викладав кілька відповідей на ці запитання.
В разі ДТП буде проведена експертиза, яка покаже, з якою швидкістю рухалось авто, порушника, який перевищив - покарають.
Друге - при наїзді автомобіля на пішохода зі швидкістю 60км/г шансів вижити в останнього практично нема, при 50км/г - 80% на виживання. Є різниця? А ті, хто вважають, що людські життя нічого не варті, і продовжують їздити як завжди - такі самовпевнені лише до першої пригоди з рідними/близькими. Треба поважати чужі життя, а не думати лише про себе. А починати зміни треба якраз з себе, а не пиняти на інших.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#49715Повідомлення 12 січ 2018, 10:27 
Не в мережі

Звідки: Киев, украина
Дякував (ла) 2 Подякували 12
Хочу електротранспорт: Chevrolet Suburban в электроварианте
Я считаю, что предшествовать всем вышеописанным изменениям должно неотвратимость наказания.
А что мы имеем сейчас? Сынок какого-то председателя ЖЭКа в доме на печерске. Ездит по городу 100-130км\ч. Ментов и полицаев не боится - папа всё решает. Хотя при грузинке пару штрафов таки получил, сейчас опять по беспределу катает.
Тёлка с оболони, ездить не умеет(правил не знает от слова совсем), но гоняет 100+, все вопросы решает бойфренд, из блатных.
Хирург, работает в медгородке. Гоняет 100+, трезвым бывает редко, постоянно возвращается с работы подвыпившим.
Это уже не говоря о таксистах(особенно на еврономерах - это совсем ужас-ужас).
Получается, блатным и приблатненным можно ездить как угодно, а остальным нет?
Как-то это неправильно, вот и кипит говно у законопослушных граждан...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#49726Повідомлення 12 січ 2018, 18:57 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 20 Подякували 22
Якщо поліція виконує свою частину зобов'язань, пише постанови, та посилає в суд, то суди - частіше за все куплені, і блатні собі мають свободу творити беззаконня. Але хіба поліція повинна за судами спостерігати?
Ну і знову починається, блатні не слідкують за правилами, то і я не буду... не треба так.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50359Повідомлення 21 січ 2018, 16:10 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1115
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Оказалось, не все мозги высохли, бывает исключение (наверное, погода сырая сказалась): https://pronews.com.ua/news/6733
В украинской столице планируют изменить ограничение скорости в сторону увеличения.
Уже с 1 апреля по отдельным улицам столицы можно будет ездить со скоростью 80 км/ч...

...Пока перечень улиц не разглашают, но известно, что их будет не менее 20. Скорее всего, речь идет о Кольцевой дороге и широких многополосных проспектах с минимальным количеством наземных пешеходных переходов.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50451Повідомлення 23 січ 2018, 08:53 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1115
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
А вот как меняют правила на загнивающем западе...
http://autodriving.net/%d1%97zditi-zana ... aboronoyu/
У Неваді заборонили занадто повільну їзду. У штаті з’явився штраф за рух в крайній лівій смузі зі швидкістю, яка набагато менше максимально дозволеної. Представники дорожньої поліції пояснили, що повільні водії, що займають швидкісний ряд, заважають іншим автомобілям і провокують випадки «розборок» на дорогах. Крім того, це ускладнює рух і може привести до заторів.

При цьому не уточнюється, яке допустиме відхилення від обмеження швидкості і передбачено воно взагалі. Один з поліцейських повідомив лише, що нове правило зобов’язує водіїв рухатися в лівій смузі хоча б відповідно до дозволеної швидкості ». У той же час воно не дозволяє автомобілістам перевищувати.

Перше порушення обходиться водіям у 50 доларів, а за повторне передбачений штраф в двократному розмірі. У разі третього порушення штраф складе 250 доларів.

...загнивают, что с них возьмешь.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50453Повідомлення 23 січ 2018, 09:05 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 126 Подякували 626
Мій електротранспорт: Пежо 205
ДядяВася - вот я не могу понять,толи вы вообще не ездите за рулем,толи вы с нового года двигаетесь в городе с скоростью не более 50км/ч(естественно на авто),а до этого не превышали 60 ???? - Лучше бы ВСЕХ!!! обязали соблюдать действующие правила,вместо того,что бы городить новые-невыполнимые(особенно мажерами)??? и что плохого,что на определенных участков города установят "увеличеную максималку"???? при СССР это тоже было???

_________________
Пробіг на Эл-Пежо 30 000км
Пробіг на єл-FAW 6371 45 000км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50484Повідомлення 23 січ 2018, 17:38 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1115
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Как я езжу и что думаю по поводу новшеств - описано выше.
Что касается установки знаков, то согласен, они ни к чему. Достаточно того, что дорога уже сама о себе говорит многое. Если три и более полос в каждом направлении, а тем более, если еще с разделительной полосой - нафиг там дополнительные знаки, и так понятно, как ехать.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50589Повідомлення 25 січ 2018, 02:18 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 20 Подякували 22
"Загниваючі" США заборонили повільні автомобілі на шосе де є мінімум 3 смуги в одному напрямі, а не в містах. Навіщо розбиратись в подробицях, якшо можна робити вигідні собі висновки, правда? Ви б ще написали, що в Німеччині взагалі обмежень нема, їздять як хочуть!!*

*-на відрізках автобанів, де є знак, який знімає швидкісні обмеження.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50599Повідомлення 25 січ 2018, 10:23 
Site Admin
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: город Киев
Дякував (ла) 417 Подякували 1115
Мій електротранспорт: Nissan Leaf
Я привел пример, как люди адекватно реагируют на ситуацию на дорогах.

И пример, как поступают неадекваты. Вместо того, чтоб по умолчанию разрешить нормально ездить по проспектам, и изредка ставить знаки там, где нужно ехать медленней (или можно быстрее) - эти умники наставят тысячи знаков на всех проспектах.
Правда, "гениально"?
А ведь установка одного дорожного знака ой как не дешева. И все это за счет налогоплатедльщика. Правда те, что налоги никогда не платили и не собираются платить - не сильно переживают по этому поводу.

_________________
Чем скуднее знания, тем категоричней суждения.

"Глупцы все, кто глупцами кажутся и половина тех, что не кажется". (Бальтасар Грасиан)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50615Повідомлення 25 січ 2018, 16:34 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 20 Подякували 22
Ага, що простіше, виставити знаки на всіх проспектах, чи на всіх інших вулицях, я прямо не знаю(сарказм)...
В США ліміт в міських зонах - 56км/г, без можливості перевищення на 10-20 як в нас. От же загниваючі!
А ще в них отаке є:
Зображення
Я вже бачу коментарі окремих "загнивальщиків", аля, понаставили тут шкіл, поїздити нормально не дають!)))


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50617Повідомлення 25 січ 2018, 17:31 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1055 Подякували 1067
AdeptusOne писав(ла):
Я вже бачу коментарі окремих "загнивальщиків"

...та ну то уже Вы перегибаете! Тот же Дядя Вася,как я понимаю,ратует за более адекватную организацию движения . Это все-таки целая наука ,причем для разных стран,народов и континентов уместны свои тонкости (в пределах здравого смысла,конечно). А то,шо у нас предлагается зачастую "сырой,не всегда разумный полуфабрикат", который потом сто раз перекраивается. Одни законы не подкреплены разьяснениями ,другие противоречат первым и т.п. каша. В итоге от "благих намерений" ничего не остается. И это относится не только к дорожному движению, я бы описал "чехарду" с экономико-бухг. нормативами, но лень буквы нажимать :lol: ,да и многие и так все это знают... Но шо поделаешь, двигаться-то дальше надо - что-то подкорректируется,что-то исключится... и всё будет хорошо! :D

Кстати,в тех же штатах масса законов об одном и том же,различающихся радикально. А то и вообще абсурдных по современным меркам. Так шо они тоже не эталон.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50618Повідомлення 25 січ 2018, 17:36 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 20 Подякували 22
Якщо ви переглянете коменти Дяді Васі, то побачите, що всі зміни, які йому не вигідні - фарбуються фарбою загнивання.
Я вам більше навіть скажу, ніхто не еталон, тому, що в межах країни і різноманіття явищ всього не передбачиш, завжди знайдетсья якась падлюка, яка буде шукати лазійки. Всі зміни будуються в кілька етапів, а починається все з фундаменту. Прийти і зробити ідеальну систему одразу можна лише на основі чужого досвіду, якшо ідеальна система вже існує(але нє) :)
Ну і на кожне "треба" знайдеться "мені пофіг", як от з обмеженням 50км/г. Завжди буде загнивальщик з шилом в задниці.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50621Повідомлення 25 січ 2018, 17:48 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1055 Подякували 1067
AdeptusOne писав(ла):
а починається все з фундаменту.

...вот как раз фундаментом и были существующие правила - вот их и надо было "вылизывать, шлифовать, совершенствовать"!!! Фиксировать ВСЁ и ВЕЗДЕ!!! Доводить наказание до ЛЮБОГО нарушителя!!! Ну и дальше по списку...работы - непочатый край!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50623Повідомлення 25 січ 2018, 18:03 
Не в мережі

Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла) 20 Подякували 22
Були спроби фіксувати все і всюди, але було місце для корупції.
І опять двадцітьпять, я вже тут не раз, здається, писав, що невідворотність покарання, це не лише правила, але й суди. Можна хоч сто разів фіксувати на камеру порушення мажора, але його сто разів буде випускати суд. Це не справа поліції чи правил.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Изменения ПДД Украины.
#50634Повідомлення 25 січ 2018, 20:11 
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 1055 Подякували 1067
AdeptusOne писав(ла):
І опять двадцітьпять, я вже тут не раз, здається, писав, що невідворотність покарання, це не лише правила, але й суди

Если правила (законы) и подробные разъяснения к ним прописаны ТАК!!! что разночтения и иные трактовки невозможны!!! то никакой триждыкоррупционный судья не сможет принять другого (кроме правильного) решения. Почему "коммерция" может (и делает) прописывать в договорах,допсоглашениях, спецификациях и др. документах всё по максимуму,чтобы избежать все риски и недоразумения, а наш долбанный законодатель нет?! :wallbash: Вопрос риторический и ответ тоже - нужны: ум! знания! желание!
И порядочность! Добавьте если чего забыл...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 269 ]              На сторінку Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group