Поточний час: 19 квіт 2024, 23:27

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 27 ]  На сторінку Пред.  1, 2
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53131Повідомлення 27 лют 2018, 22:35 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: dnepr
Дякував (ла) 9 Подякували 7
tank6661 писав(ла):
На вывешенном моторе при полном газу что происходит при нажатии того и другого тормоза???

При полном газу она также отключает мотор(без разницы нажата кнопка с тормозом или просто кнопка),Подсоединил кнопку "открытия багажника/сигнала" с авто,и при одном нажатии, колесо крутиться в обратную сторону,если ещё раз нажать,снова крутится в правильную сторону.Это точно задниц ход,но контроллер не даёт тормозить задним ходом)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53132Повідомлення 27 лют 2018, 22:47 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 297 Подякували 14
Мій електротранспорт: Электросамокат Tante Paula Ferdinand II
danilych1 писав(ла):
и при одном нажатии, колесо крутиться в обратную сторону,если ещё раз нажать,снова крутится в правильную сторону.

Похоже на режим обучения


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53139Повідомлення 28 лют 2018, 01:18 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: dnepr
Дякував (ла) 9 Подякували 7
gekagal писав(ла):
danilych1 писав(ла):
и при одном нажатии, колесо крутиться в обратную сторону,если ещё раз нажать,снова крутится в правильную сторону.

Похоже на режим обучения

Не ,не не, Режим обучения-жёлтый проводок,соединял с таким же жёлтым ,контроллер обучается,а когда колесо начинает крутиться в нужную сторону,то жёлтый провод отсоединил.И всё работает.На сайте написано,что есть реверс,и чёрный с белым это он и есть.
https://evel.ua/catalog/kontrolleri/kon ... 18-mosfet/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53156Повідомлення 28 лют 2018, 13:59 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 15 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
danilych1, а ви впевнені, що провода для рекуперації виведені з контролера?

Із Ваших фото: роз'єм 2-х піновий (папа) червоний та чорний - це живлення для сигналізації, 4-х піновий роз'єм (мама), три провода (оранжевий, синій, коричневий) також для сигналізації, блокування МК. Одинарний фіолетовий провід - це високовольтні гальма. Тонкий зелений провід на спідометр.

Якщо 2-х піновий роз'єм (мама), провода - чорний і білий це реверс, а коричневий та чорний гальма, а ткож якщо перевіривши різні комбінації, а рекуперації немає... Потрібно розібрати контролер та глянути на платі, можливо рекуперація не активована... Щодо напруги АКБ, то контролер розрахований на 72-96В, рекуперація мала включатися. Можливо в середині контролера, провід відпаявся чи відірвався, якщо вони все такі виведені


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53184Повідомлення 28 лют 2018, 22:50 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 383
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
Похоже в данной партии не активирована (по умолчанию) данная ф-ция. Для активации нужно замкнуть точку EBS на землю (точки GND) или любой черньій проводок.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53236Повідомлення 01 бер 2018, 20:56 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: dnepr
Дякував (ла) 9 Подякували 7
Zevs0812 писав(ла):
danilych1, а ви впевнені, що провода для рекуперації виведені з контролера?

Із Ваших фото: роз'єм 2-х піновий (папа) червоний та чорний - це живлення для сигналізації, 4-х піновий роз'єм (мама), три провода (оранжевий, синій, коричневий) також для сигналізації, блокування МК. Одинарний фіолетовий провід - це високовольтні гальма. Тонкий зелений провід на спідометр.

Якщо 2-х піновий роз'єм (мама), провода - чорний і білий це реверс, а коричневий та чорний гальма, а ткож якщо перевіривши різні комбінації, а рекуперації немає... Потрібно розібрати контролер та глянути на платі, можливо рекуперація не активована... Щодо напруги АКБ, то контролер розрахований на 72-96В, рекуперація мала включатися. Можливо в середині контролера, провід відпаявся чи відірвався, якщо вони все такі виведені

Померял напряжение на этих проводах для сигнализации,такое же как и на батарее 82вольта,я такой сигнализации даже не встречал,эти китаёзы почему то одинаковых разъёмов наштамповали,так и хочется соединить эти разъёмы и посмотреть что будет ...


Додаткові файли:
IMG_20180227_030019.jpg
IMG_20180227_030019.jpg [ 1.72 МБ | Переглядів: 5492 ]
IMG_20180301_203215.jpg
IMG_20180301_203215.jpg [ 1.18 МБ | Переглядів: 5492 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53241Повідомлення 01 бер 2018, 22:16 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 15 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
danilych1 писав(ла):
Zevs0812 писав(ла):
danilych1, а ви впевнені, що провода для рекуперації виведені з контролера?

Із Ваших фото: роз'єм 2-х піновий (папа) червоний та чорний - це живлення для сигналізації, 4-х піновий роз'єм (мама), три провода (оранжевий, синій, коричневий) також для сигналізації, блокування МК. Одинарний фіолетовий провід - це високовольтні гальма. Тонкий зелений провід на спідометр.

Якщо 2-х піновий роз'єм (мама), провода - чорний і білий це реверс, а коричневий та чорний гальма, а ткож якщо перевіривши різні комбінації, а рекуперації немає... Потрібно розібрати контролер та глянути на платі, можливо рекуперація не активована... Щодо напруги АКБ, то контролер розрахований на 72-96В, рекуперація мала включатися. Можливо в середині контролера, провід відпаявся чи відірвався, якщо вони все такі виведені

Померял напряжение на этих проводах для сигнализации,такое же как и на батарее 82вольта,я такой сигнализации даже не встречал,эти китаёзы почему то одинаковых разъёмов наштамповали,так и хочется соединить эти разъёмы и посмотреть что будет ...


danilych1, ці роз'єми для штатної сигналізації, тому провода (тато) червоний чорний це живлення сигналізації, яка є на 36-72В, тому китайці все правильно зробили. Я надіюся, що ви не підключали контролер так, як ви з'єднали роз'єми, як показано на останньому (вашому) фото, бо інакше спалите контролер (слаботочку).
Ось такого плану сигналізації для електротранспорта - https://ru.aliexpress.com/item/Intellig ... autifyAB=0

Не потрібно не знаючи призначення проводів, все підряд з'єднювати... Експеременти, можуть дорого обійтися.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53242Повідомлення 01 бер 2018, 22:23 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 15 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електромопед Альфа
Є сигналізація двухстороння зі зворотнім зв'язком 36V-72V: https://scooterservis.com/tovary-po-kat ... transporta


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53250Повідомлення 02 бер 2018, 04:43 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: dnepr
Дякував (ла) 9 Подякували 7
lu4 писав(ла):
Похоже в данной партии не активирована (по умолчанию) данная ф-ция. Для активации нужно замкнуть точку EBS на землю (точки GND) или любой черньій проводок.

:gott: :hurra: :bravo: До последнего не хотел вскрывать контроллер,но там оказалось всё так просто,действительно функция EBS не была подключена,подпаял к ближайшей земле и всё заработало {O_0} .Всем спасибо.


Додаткові файли:
IMG_20180301_220525.jpg
IMG_20180301_220525.jpg [ 1.82 МБ | Переглядів: 5470 ]
Коментарій до файлу: Подпаял проводок и всё заработало :bravo:
IMG_20180302_041540_727041540_727.jpg
IMG_20180302_041540_727041540_727.jpg [ 1.74 МБ | Переглядів: 5470 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53253Повідомлення 02 бер 2018, 08:17 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 571 Подякували 254
Мій електротранспорт: е-Таврия
2 страницы темы обсуждали сферического коня в вакууме, я в шоке, где был раньше lu4? :(

_________________
автопробег на электричестве 40000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53274Повідомлення 02 бер 2018, 17:43 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
А еще, если бы автор темы набрал в гугле тупо " включить рекуперацию" то тему можно было бы и не открывать.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Помогите включить рекуперацию
#53293Повідомлення 03 бер 2018, 04:10 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: dnepr
Дякував (ла) 9 Подякували 7
Kapral88 писав(ла):
А еще, если бы автор темы набрал в гугле тупо " включить рекуперацию" то тему можно было бы и не открывать.

Вообще то я искал в гугле,пролистал 50 страниц на другом форуме,и у всех там разные контроллера и буквы "х", "EBS или e-abs и ещё много всякого советуют перепаивать,такого как у меня не нашёл,потом видео смотрел на ютубе,там в основном самодельно как сделать рек-ю если контроллер не имеет такой функции.Ввёл сейчас в гугл тупо " включить рекуперацию" и о чудо у меня эта тема на 4м месте ,нажал картинки и там мои фотки....Для форума это полезно,больше людей узнают как легко включить рек-ю,и тот же магазин евел где покупал контроллер(они так и не сказали мне как включить .....,я им фотку скинул теперь будут знать) Но контроллера у них хорошие,хоть и без инструкции,разобрался с другими полезными функциями этого контроллера,выложить обозначения маркировки?


Додаткові файли:
Коментарій до файлу: тупо " включить рекуперацию"
ывфыв.jpg
ывфыв.jpg [ 272.77 КБ | Переглядів: 5427 ]
Коментарій до файлу: тупо " включить рекуперацию" картинки
Безымянный.png
Безымянный.png [ 1.93 МБ | Переглядів: 5427 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 27 ]              На сторінку Пред.  1, 2

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 8


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group