Поточний час: 28 бер 2024, 12:25

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Продавець чи замовник повинен у першому пості чітко вказати тип послуги, ареал її надання, технічні характеристики, ціну (може опускатися для послуг).


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 74 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5  Наступ.
Автор Повідомлення
#69658Повідомлення 16 лист 2018, 17:51 
Творець електромобіля
Не в мережі

Дякував (ла) 226 Подякували 1087
Так такое уже есть, вот этот аппарат уже можно заказать и купить, полный привод, по ступенькам вверх поднимается, чуть раскрупнить и будет трёхместный.


Додаткові файли:
IMG_20181116_194550.jpg
IMG_20181116_194550.jpg [ 846.06 КБ | Переглядів: 5226 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69668Повідомлення 16 лист 2018, 18:56 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
Трошки не те...

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69669Повідомлення 16 лист 2018, 19:28 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Вот достойный восхищению, конструкция не имеет аналагов и запатентована :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=ztboDT07BcY

репортер в недоумении, а вдруг разобьюсь, но видимо переборола страх и села на тестдрайв

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69671Повідомлення 16 лист 2018, 19:59 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 204 Подякували 81
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: очень хочу...
В пассажирскую схему 1+2 напрашивается трицикл.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FZ69OHj8KSo&feature=youtu.be[/youtube]
в моделисте советских годов даже чертежи похожего зверя были.
https://modelist-konstruktor.com/razrabotki/chetvyortoe-lishnee


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69673Повідомлення 16 лист 2018, 20:29 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 36 Подякували 153
Построить легкое транспортное средство с трубчатой пространственной рамой не есть проблема, как потом его легализировать ?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69676Повідомлення 16 лист 2018, 20:54 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 204 Подякували 81
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: очень хочу...
Пока наши законы позволяют(и ПДД в том числе) без регистрации ездить на электро до 3kW и весом до 600 кг.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69681Повідомлення 16 лист 2018, 21:46 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: м.Львів
Дякував (ла) 9 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електровелосипед і електроавтомобіль Puli 2E
Хлопці, а вчому взагалі проблема? Дайте креслення і моя майстерня наробить вам будь які рами , з будь якого металу... скільки треба?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69683Повідомлення 16 лист 2018, 21:50 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 36 Подякували 153
Проблема в том что до 3кВт это велосипед или максимум аналог Estrima Biro хотя в оригинальном 4кВт.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69686Повідомлення 16 лист 2018, 21:58 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
1 Взяти два велосипеда , зварити їх двома перемичками , на які приварити дві табуретки не = отримати легкий+комфортний електромобіль
2 Пропозиції з ютуба- це реклама гіроскопів , чим він легший(гіроскоп) тим більші повинні в нього бути оберти , а що таке високі оберти у випадку розриву конструкції - пояснювати думаю не треба
3 З іншого боку , кузов з ютуба-модернізований під три посадочних(1+2) якраз те що треба
Якщо хтось може щось подібне виготовити за людську сумму - я готовий до співпраці.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69687Повідомлення 16 лист 2018, 22:06 
Творець електромобіля, керівник відділення клубу
Не в мережі

Звідки: м.Львів
Дякував (ла) 9 Подякували 93
Мій електротранспорт: Електровелосипед і електроавтомобіль Puli 2E
budivelnik писав(ла):
1 Взяти два велосипеда , зварити їх двома перемичками , на які приварити дві табуретки не = отримати легкий+комфортний електромобіль
2 Пропозиції з ютуба- це реклама гіроскопів , чим він легший(гіроскоп) тим більші повинні в нього бути оберти , а що таке високі оберти у випадку розриву конструкції - пояснювати думаю не треба
3 З іншого боку , кузов з ютуба-модернізований під три посадочних(1+2) якраз те що треба
Якщо хтось може щось подібне виготовити за людську сумму - я готовий до співпраці.

Земляче,нафіга воно вам? Ви прекрасно знаєте який транспортний калабс створив наш мер за останні роки. Де ви збираєтесь їздити на такому "чудо-юді" ? Я маю три авта,але по місту виключно катаю тільки на електроровері, бо задовбали корки.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69688Повідомлення 16 лист 2018, 22:11 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 204 Подякували 81
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: очень хочу...
После 3х kw это уже транспортное средство подлежащее сертификации и постановке на учет и его вес абсолютно не важен.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69691Повідомлення 16 лист 2018, 22:26 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 36 Подякували 153
Вес важен в любом транспортном средстве, лишний вес нужно сначала разогнать а потом затормозить :)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69693Повідомлення 16 лист 2018, 23:23 
Власник електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: м Львів
Дякував (ла) 225 Подякували 180
Мій електротранспорт: EQA300
Володимир писав(ла):
budivelnik писав(ла):
1 Взяти два велосипеда , зварити їх двома перемичками , на які приварити дві табуретки не = отримати легкий+комфортний електромобіль
2 Пропозиції з ютуба- це реклама гіроскопів , чим він легший(гіроскоп) тим більші повинні в нього бути оберти , а що таке високі оберти у випадку розриву конструкції - пояснювати думаю не треба
3 З іншого боку , кузов з ютуба-модернізований під три посадочних(1+2) якраз те що треба
Якщо хтось може щось подібне виготовити за людську сумму - я готовий до співпраці.
Земляче,нафіга воно вам? Ви прекрасно знаєте який транспортний калабс створив наш мер за останні роки. Де ви збираєтесь їздити на такому "чудо-юді" ? Я маю три авта,але по місту виключно катаю тільки на електроровері, бо задовбали корки.
Ви мене не зрозуміли
1 Я якраз проти чуда-юда
2 Я за приблизно таке
https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/45797660_322681041892093_1907399408559849472_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=e8f80879fea77b2a4bb8aa6fd4676d89&oe=5C6EF11F
3 Донор у вигляді Таврії ( щоб легше було узаконити) в мене є.

_________________
Пробіг на електротязі 22000


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#69695Повідомлення 17 лист 2018, 00:40 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 36 Подякували 153
На мою думку вартий уваги e.GO Life шассі з алюмінію та пластикові формовані панелі, компакта і легка силова установка, якщо пробрати зайве то можна зробити ще легшим.
https://www.goingelectric.de/2017/05/23/news/e-go-life-elektroauto-stadt-aachen/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re:
#69701Повідомлення 17 лист 2018, 06:48 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Киевская обл. г.Ирпень
Дякував (ла) 1 Подякували 78
Мій електротранспорт: Воплощаю
Хочу електротранспорт: с вечным и очень мощным движко
budivelnik писав(ла):
Готовий підключитись до пропозицій Міхалича і не тільки язиком, станом на сьогодні цікавить рама щось середнє між автомобілем і спаркою з двох мотоциклів
Від авто - комфорт , закритий кузов , як надбажання -капсула безпеки для пасажирів
Від мотоциклів - легка рама , висока енергопотужність на кг ваги
На виході -чотирьохколісний транспортний засіб на 3 особи (1шофер+2повноцінних ) , вагою в 500+/- кг ( з яких 150кг батареї+50кг двигун+контролер), автономним пробігом в 100-200км
Чому цікавить тільки рама(шасі) - бо дизайн (зовнішій) кузова повинен мати можливість мінятись від ретро варіанту до космічних мотивів....
П.С. - я тоже в прошлом Ьудивельнык)

В очередной раз понимаю что мысли и как следует - идеи материальны...
С лета брежу идеей именно такой концепции, гибрид мото и авто, вобравший в себя плюсы обеих ТС, электро, вот только не бюджетный для всех и не на 3 кВт, а НЕбюджетный, киловатт на на 100-200, вес 500-700кг и база 2-2.5 на 0.4-0.6 метра, пилот +пасажир как на мото.
есть наброски в солиде,
но главный вопрос и фишка конструкции - ДА! - это Ваши (форум имею в виду) горячо любимые Мотор.колеса!)))) но не такие какими их видит Прохвесор (irde) а безступичные, на мото резине (180х70х17) рама из лонжеронов (люминь) элементы кузова АВС пластик (3Д принтер) и кузовные панели - вакуум.формовка, как то так.
Счас занимаюсь двигателем (разработкой), потом стенд для замеров, потом подвеска и управление, потом несущая часть кузова и потом облицовка.
На самом деле всё моё присутствие на этом форуме толь ко ради мотора, и его управления, остальное мне понято как ясный день, и 90% этого гибрида я сделаю не выходя из мастерской на своём оборудовании, мне для этого одного простого стеночка нехватет 50% самых дорогих компонентов которого уже лежат в складе.
Михалыч - я именно тем и занимаюсь что вычитываю и выуживаю то рациональное что есть на форуме, но бюджетные, массово коммерческие проэкт в этой стране невозможны и неинтересны никому, в том числе и мне. А вот нечто уникальное, иновационное, и единственное в своём роде я и пытаюсь сделать, и это точно будет электро.

_________________
вижу цэль-не вижу препятствий!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 74 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 8


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group