Поточний час: 18 квіт 2024, 08:03

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 109 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Наступ.

Який дисплей ви б хотіли бачити? (приблизно в порядку зростання ціни)
1. Текстовий LCD - 2 рядки по 16 символів + 2 кнопки 3%  3%  [ 2 ]
2. Графічний OLED 128х64 - невеликий 1,3", але дуже контрастний + 2 кнопки 18%  18%  [ 14 ]
3. Графічний монохромний LCD, білий фон, чорні символи, підсвітка + 2 кнопки 48%  48%  [ 38 ]
4. Графічний кольоровий LCD + 2 кнопки 8%  8%  [ 6 ]
5. Повноколірний, сенсорний NEXTION 21%  21%  [ 17 ]
6. Інше (писати у відповідях) 4%  4%  [ 3 ]
Всього голосів : 80
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#71873Повідомлення 21 груд 2018, 19:13 
Член клубу
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 124 Подякували 174
Хочу електротранспорт: ВАЗ 2105
Цитата:
пусть хоть 1,54" , как минимум

Тоже поддерживаю насчет 1,54" - разница в цене не особо большая, а смотреть удобнее на цыфри побольше.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#71879Повідомлення 21 груд 2018, 20:51 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 36 Подякували 153
А я за 2,42" Его цена 15$, разница в 11$ по сравнению с 1,3" не такая и большая, зато чтото будет видно :)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#71894Повідомлення 22 груд 2018, 08:56 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Можливо, проблема про вигоряння пікселів вигадана, але є в мене такий чудовий прилад:
Додаткові файли:
01[1].jpg
01[1].jpg [ 31.73 КБ | Переглядів: 8239 ]

У якого при тривалій експлуатації суттєво зменшилась яскравість окремих пікселів, саме в місці статичного зображення. Можливо і правда, 5В замість 3,3В номінальних. Ну і mp3-програвачі також мають таку проблему, звідки і пішов цей міф.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#71913Повідомлення 22 груд 2018, 17:39 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
irde писав(ла):
Можно ли сделать так что бы монитор не вносил разбалланс?
...
И еще , в настройках яркости предусмотрите установку день\ночь, яркий экран ночью очень раздражает и мешает

взагалі не буде розбалансосувати, так споживання струму по каналі вимірювань настільки мізерне, що його прилади не фіксують :) а загальне живлення буде окремим проводом, який підключатиметься до + батареї, дісішка буде вмонтована в пристрій. А відключивши ивлення від батареї БМС не споживатиме абсолютно нічого. Також передбачений режим зниженого енергоспоживання при простої та можливо повного відключення при надто низькій напрузі
...
нічний режим зроблю, дякую за ідею. можливо датчик освітленості інтегрую в дисплейний модуль, та/або зроблю через меню.

Birel писав(ла):
А я за 2,42" Его цена 15$, разница в 11$ по сравнению с 1,3" не такая и большая, зато чтото будет видно :)

і ще й до того, він I2C, може підключитись взамін 1,3", навіть роздільна здатність така сама, тільки прошивку прийдеться під нього адаптувати :)

наразі для експериментів назамовляв всяких різних дисплеїв, в тому числі монохромний рідкористалічний ч/б розміром 61*45мм, кольоровий 1,8" з модулем для microSD, та 2,4" кольровий 240*320 сенсорний (без мозгів, не nextion, буду сам мозги йому вправляти).

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#71920Повідомлення 22 груд 2018, 19:32 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Марьинка
Дякував (ла) 405 Подякували 345
Хочу електротранспорт: Kia soul ev, но ищу лифа или зою
Если можно ещё одно предложение. Сейчас мастырю подогрев вело батареи,использую обычную китай плату терморегулятора. Но при минусовой температуре,заряжать нельзя.с ардуиной не дружу,а лепить схему с нескольких терморегуляторов негде.хотелось бы при включении зарядного, что бы сразу включался подогрев,а потом при достижении нижнего предела температуры включалась зарядка.при достижении верхнего предела температуры,выключался подогрев, а зарядка прододжалась. При эксплуатации-сразу вкл подогрев, а потом подключение контролера.в общем как то так.Просто при нынешних ёмкостях батарей можно было бы попробовать реализовать систему подогрева батареи.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#71924Повідомлення 22 груд 2018, 20:29 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Kapral88 писав(ла):
что бы сразу включался подогрев,а потом при достижении нижнего предела температуры включалась зарядка.

Нельзя такое доверять монитору батареи.
Ведь он не знает особенностей вашей батареи, как именно она организована, и о чем конкретно будет говорить датчик температуры.
У одного , конструкция прогрева батареи может быть организованна прослойками пленочного резиста между пакетиками, дающими возможность греть батарею равномерно по всему обьему.
А другой тупо обмотает батарею греющим кабелем.
Снаружи батарея уже горячая , ток заряда пошел на максимум, но внутри батарея еще замерзшая , в итоге локальные очаги дефектов обеспечены.
Термостабилизацией батареи должно заниматься отдельное и автономное устройство .
mr.Dream писав(ла):
можливо датчик освітленості інтегрую

может не надо усложнять , достаточно иметь возможность выставить настройку яркости экрана в меню

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#71987Повідомлення 23 груд 2018, 18:42 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Днепр
Дякував (ла) 204 Подякували 81
Мій електротранспорт: пока нету
Хочу електротранспорт: очень хочу...
Настройка яркости день\ночь только через меню недостаточно, датчик освещености будет более точно коррректировать яркость.
В упрощенных схемах часто используется в качестве сигнала переключения день\ночь сигнал включения габаритных огней что приводит к ситуациям когда по ПДД должны быть включены габаритные огни(ближний свет) а яркость подсветок должна оставать в режиме день.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#72002Повідомлення 23 груд 2018, 21:54 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 12 Подякували 82
У меня на руле стоит самодельный прибор на ардуине с дисплеем 12864ZW. Это как третий вариант в опросе,только желто-зеленый. Подключен по SPI. Не все эти дисплеи работают по SPI,но есть такие что поддерживают. Днем подсветка этому дисплею в принципе не нужна. Поэтому на постоянку включена слабенькая ночная подсветка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#73149Повідомлення 14 січ 2019, 11:09 
Член клубу
Не в мережі

Звідки: Ужгород
Дякував (ла) 124 Подякували 174
Хочу електротранспорт: ВАЗ 2105
Случайно попался мне недорогой дисплей, возможно он лучше подойдет :
https://www.ebay.com/itm/3-0-TFT-LCD-To ... 0005.m1851
https://www.ebay.com/itm/3-2-TFT-LCD-To ... Swiq9bZ8R~


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#73901Повідомлення 29 січ 2019, 15:57 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
irde писав(ла):
Еще вспомнил о недоработке селлогов , которыми сейчас пользуюсь.
У них запитка идет не равномерная , 7 и 8 ячейки вообще не нагружены , и это вызывает разбаланс батареи.
Пришлось впаять дополнительные резисторы , стало лучше.
Но идеально вырвнять не получается , небольшой разбаланс все же остался.

Можно ли сделать так что бы монитор не вносил разбалланс?
Или же запитать от конвертора 12В, обычно он почти у всех имеется.

И еще , в настройках яркости предусмотрите установку день\ночь, яркий экран ночью очень раздражает и мешает


Ось демонстрація того, наскільке мале споживання кожного каналу. На розбаланс воно не зможе вплинути абсолютно. Тобто вимірювальна частина то є вимірювальна :)
А в самій БМС на "силовій" платі уже розмістив "дісішку" з вхідною напругою до 150В, виходом 12В і до 100мА, для живлення самої БМС і периферії. Тобто ніякого додаткового перетворювача не потрібно, все на борту )




п.с. забув у відео сказати, в режимі вимірювання також споживання близьконульове
Яскравість, як і контрастність (тільки для монохромного LCD) можна буде налаштувати з меню. в OLED на жаль, не передбачено.

п.п.с.
Сам пробував різні дисплеї, кольорові і не дуже ))) і прийшов до висновку, що для легкого транспорту оптимальними залишаються два - OLED i LCD. Перший варіант буде дешевший, так як підключатиметься безпосередньо до основної плати (6 проводів = i2c + кнопки). Для LCD буду розробляти окремий дисплейний модуль зі своїм мікроконтролером (UART)
Для транспорту "з дахом над головою" в перспективі ( і при потребі) кольровий сенсорний.

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#73902Повідомлення 29 січ 2019, 17:39 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
Поздравляю с отличным результатом.
По онлайнкалькулятору ,(приблизительно 0.1В за 5 сек при 1 мкф ) , входное сопр. канала больше 200 МОм, что есть практически изолятор.

И несколько вопросов ,

Конкретно то, что на фото ,

-
Додаткові файли:
2019-01-29 16 44 27.jpg
2019-01-29 16 44 27.jpg [ 58.98 КБ | Переглядів: 7995 ]


1 - это есть готовый комплект
"монитор состояния ячеек" , ( плата +ОЛЕД экранчик) , он самодостаточен ?.
При подключении к ячейкам и датчикам , комплект будет работать без подключения других плат ?

2 Можно увидеть полное видео возможностей девайса , ( организация экранов просмотра, меню, настройки , и все что считаете нужным знать пользователю.

3- цену бы , хоть в личку .
Готов стать первым , или в числе первых пользователей.
Зимы осталось совсем не много , хочется успеть его встроить в "приборную панель" до открытия сезона

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#73905Повідомлення 29 січ 2019, 17:58 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Мариуполь
Дякував (ла) 403 Подякували 230
Мій електротранспорт: Selena EC-4, Eva-5
Присоединяюсь к вопросам Юры, тоже хотел бы иметь прибор для мониторинга напряжения на ячейках в Еве-5. Пока обхожусь селлогом, но это не слишком удобно, каждый раз подключаться и просматривать по 6 ячеек восемь раз - у меня 44 ячейки.

_________________
Ищу владельцев электроавто Eva-5 Bio Auto для обмена опытом.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#74014Повідомлення 31 січ 2019, 11:04 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
irde писав(ла):
1 - это есть готовый комплект
"монитор состояния ячеек" , ( плата +ОЛЕД экранчик) , он самодостаточен ?.
При подключении к ячейкам и датчикам , комплект будет работать без подключения других плат ?

Вторая плата, которой на видео нет - занимается балансировкой, на ней дичишка и "силовые" ключи. То что на видео самодостаточно в плане мониторинга (без балансировки), но требует отдельного питания 12-14В. Там есть разьемы для датчика скорости, пищалки, трех термодатчиков, датчика тока, три интерфейса (uart, i2c, spi), выходы управления ключами заряда и нагрузки (самих ключей нет, но можно, если позволяет зарядка, управлять ею). Е еще думаю, можно будет к выходу подключить педаль/ручку газа, там 5В, но выход "слабоват", но один холл должен держать с запасом.
irde писав(ла):
2 Можно увидеть полное видео возможностей девайса , ( организация экранов просмотра, меню, настройки , и все что считаете нужным знать пользователю.

пока нет, так как решил переделать структуру меню, и еще не закончил :)
но для начала буду оформлять только базовые функции, а уже "рюшечками" займусь в другую очередь.

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#74016Повідомлення 31 січ 2019, 11:13 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Ternopil
Дякував (ла) 83 Подякували 595
Паралельно задам запитання, можливо одне із важливих.
Який тип термодатчиків ви використовуєте?
В програмі передбачив можливість обробки значень декількох типів, з можливістю вибору з меню кінцевому користувачу. А от які "популярні" датчики - інформацією володію не повноцінно.

_________________
моя Smart BMS


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Smart BMS від mr.Dream (розробка)
#74025Повідомлення 31 січ 2019, 11:59 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
В мережі

Звідки: Кременчуг
Дякував (ла) 571 Подякували 254
Мій електротранспорт: е-Таврия
10кОм датчики с китайских термоплаток W1209 довольно популярны.

_________________
автопробег на электричестве 40000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 109 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 10


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group