Поточний час: 28 бер 2024, 20:11

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 736 ]  На сторінку Пред.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 50  Наступ.
Автор Повідомлення
#86661Повідомлення 14 лип 2019, 21:35 
Не в мережі

Звідки: Донецк→ Днепр→ Киев
Дякував (ла) 6 Подякували 1
Ну какое ограничение по массе? Это же бред.
Ну например ладно электровел весит 20 кг без аккумулятора вроде влазит вешаю аккумуляторы сколько хочу не влазит, беру аккумуляторы в рюкзак кидаю контакты одеваю на спину не весит. Опять таки ограничить по скорости всплывают идеи, да я на ногах на хорошем веле в 2 раза больше набираю чем то ограничение постыдное.
Мощность ограничить самое логичное и хватит с них, но в тоже время куча интересных вещей умирает ведь 2хколесный вел много не требует, но на форуме куча людей которые самоделки собирали до 3кВт их по сути в гаражи запрет такой закон(
Опять таки касательно электровелосипеда пусть докажут что это у меня не динамо машина большая, педали на месте. Или они хотят чтоб я нарушал ПДД и ездил ночью без света?
Касательно моноколес это вобще зло их надо на тротуар гнать для безопасности как и сигвеи без руля для рук,а те которые с рулем по логике на проезжую часть на общих основаниях как не мехническое ТС.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86663Повідомлення 14 лип 2019, 21:44 
Не в мережі

Звідки: Донецк→ Днепр→ Киев
Дякував (ла) 6 Подякували 1
thunder_blade писав(ла):
Эхх , блин а если у меня на моторе только надпись SWX-190 и все больше вразумительного ничего что говорить гаям в случае остановки?

Я бы сказал Втулка SWX-190 динамо. Расскажем им физику Обратимость электрических машин)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86664Повідомлення 14 лип 2019, 21:50 
Не в мережі

Звідки: Донецк→ Днепр→ Киев
Дякував (ла) 6 Подякували 1
Капитан Немо писав(ла):
Всё, что не имеет руля и двух колёс в одну линию, очень опасно в случае поломки электроники на ходу, так как не может двигаться по инерции накатом. Всё это считать детскими игрушками и запретить выезжать на ДОП независимо от мощности.

Кстати на моноцикле можно ездить законно по дороге, но блин чет я не видел таких больных хотя моноциклы с рулями бываютhttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/09/36%22Einrad.JPG/800px-36%22Einrad.JPG,а вот на моноколесе электрическом переодически вижу.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86849Повідомлення 19 лип 2019, 06:46 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
Топчимся, топчимся, а воз и ньіне там.
Надо дело урегулировать, а то єто сделают без нас и не лучшим образом.
Поскольку скольколько людей столько и мнений то сформулирую три основньіе направления (а там можно за них голосовать):
1. "Европейский" - до 250Вт и до 25 км/ч - єлектовелосипед (прав и регистрации не нужно), все что больше єлектромопед, -мотоцикл и тд (регистрация ТС, права и страховка).
2. "российский" или более коректно переходной - до 250Вт и до 25 км/ч - єлектовелосипед (прав и регистрации не нужно), все что больше до 3 кВт права (ЛЮБЬІЕ) без регистрации и обязательного страхования, больше єлектромопед/єлектромотоцикл (регистрация ТС, права и страховка).
3. "Форумский" до 750Вт и 45км/ч - велосипед, дальше по полной.
ПС. Что касается меня то я больше склоняюсь к второму варианту на проезжей части желательно всем иметь права и в єтом случае не губятся самоделки(что для нас єлектроавтосамовцев очень важно) и передельівать законодательную базу нужно минимально. А что касается єлектротранспорту без механических тормозов и по нестабильной схеме (моноколеса и сигвеи) то на дороге им делать нечего, а по тротуарам и велодорожкам ездить бьістрее 10 и
25 км/ч не стоит.
ППС (НЕМНОГО ПОДПРАВИЛ) просмотрел правила в пешиходньіх зонах (тротуарьі, дворьі, обозначеньіе знаком "пешиходная зона" и прилегающие к ним теретории скорость ТС ограничена 10 км/ч) так что по тротуарам бьістрее 10 км/ч на чем бьі не бьіло - НЕЛЬЗЯ.


Востаннє редагувалось lu4 20 лип 2019, 10:12, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86873Повідомлення 19 лип 2019, 12:19 
Творець електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Германия, Дюссельдорф
Дякував (ла) 331 Подякували 937
Мій електротранспорт: Citroen Saxo, Renault Kangoo Electrcity, Elect'road & Cleanova II Plus
Я бы добавил название для выше 250Вт но меньше 3кВт. Главное на такой дуре запретить ездить по тротуару + обязаловка на шлем.

С уважением,

Александр.

_________________
кВт•ч≠кВт≠кВт/ч

Проехал на электротяге
25 000 км

Мы не унаследовали планету Земля у наших отцов, мы отбираем ее у наших детей!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86874Повідомлення 19 лип 2019, 12:22 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Черкаси, Д.
Дякував (ла) 562 Подякували 269
Мій електротранспорт: Evel EndurA, 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear 3Kw(GTS3000)...
Наверное российский вариант для нас был бы предпочтителен

_________________
Evel EndurО 18", 60v 28Ah S-BmS ,DD-Rear GT3000 + Votol EM-50S...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86884Повідомлення 19 лип 2019, 15:09 
Власник електрояхти, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Львів
Дякував (ла) 530 Подякували 412
Мій електротранспорт: зараз немає
Хочу електротранспорт: будую вітрильну яхту з електромотором
Без упрощения регистрации самоделок любой вариант будет неудобен самодельщикам

_________________
Блог про пригоди під вітрилами http://www.dnevki.net


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86895Повідомлення 19 лип 2019, 16:49 
Власник електровелосипеда
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Борисполь
Дякував (ла) 88 Подякували 238
Мій електротранспорт: Самодельный электромот "Багира"
Да пофиг на регистрацию до 3 кВт...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86900Повідомлення 19 лип 2019, 18:13 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Kyiv, Ukraine
Дякував (ла) 127 Подякували 381
Мій електротранспорт: Восемь электробайков
Хочу електротранспорт: Tesla Y, BMWi2, спорткар на основе Smart купе.
DeLike писав(ла):
Я бы добавил название для выше 250Вт но меньше 3кВт. Главное на такой дуре запретить ездить по тротуару + обязаловка на шлем.

С уважением,

Александр.

Велосипедам и так нельзя по тротуарам.
А про шлемьі на дороге єто необходимость для всех.
ПС как варіант определение для 250+ "Велосипеди з підвісними двигунами та електромоторами потужністю більше 250 Вт, а також прирівняні до них транспортних засоби, для руху по проїзжій частини потребують наявності у водія водійського посвідчення, що надається на вимогу інспекторів ДПС.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86966Повідомлення 21 лип 2019, 09:59 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Оттуда
Дякував (ла) 0 Подякували 28
QuasiVeneficus писав(ла):
Ну какое ограничение по массе? Это же бред.
Ну например ладно электровел весит 20 кг без аккумулятора вроде влазит вешаю аккумуляторы сколько хочу не влазит, беру аккумуляторы в рюкзак кидаю контакты одеваю на спину не весит....


Вес - дифференциальный показатель(вобравший в себя все составляющие), например может велосипед весить 300 кг? - может но по правилах это уже не велосипед!

На спину в рюкзак говорите, дак Вы туда заодно и контроллер двигателя, а че можно и двигатель положить, сели на велосипед, торчащий из рюкзака гибкий вал подключили к каретке, ручка газа сразу вмонтирована в перчатку.

Так же и мощностью, можно оперировать форсировав двигатель повышенным напряжением
на наклейке 250вт. по факту 500вт.

Все почемуто смотрят с одной стороны, УЖИМАЮТ ИХ ПРАВА, забывая о том что есть обязаности.

Если не дай бог на кого то из НАС наедет велосипед(электровелосипед) МЫ конечно же захочем СПРАВЕДЛИВОГО наказания владельца ТС, а если в законе ничего не будет сказано о форсировании и весе, то человека можно покалечить и 250вт. 150 килограмовым монстром.
И если форсирование впоследсвтии можно скрыть(А че, слез с велосипеда, батарея в рюкзаке, основная улика в рюкзаке), велик забрали на експертизу, которая ничего не докажет без содержимого рюкзака(на момент аварии), то с ВЕСОМ такой фокус не пройдет.

И еще раз обращаюсь ко всем попробуйте посмотреть на данный вопрос со стороны ГИПОТЕТИЧЕСКИ пострадавшего(не только себя-человека в расцвете сил, но и пенсионера, ребенка и т.д.), тогда будет найдено оптимальное решение.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86971Повідомлення 21 лип 2019, 12:11 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Киев
Дякував (ла) 243 Подякували 617
Мій електротранспорт: Ё
не , ну а чо , фуры же прогоняют через пункты весогабаритного контроля .
И для великов так же можно сделать. :D

_________________
Э-вел,3 кВт Quanshun,Келли 200А,ли-ион,3.2кВтЧ,(LG 48АЧ, 21S) , max 75 км\ч, > 60 000 км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86972Повідомлення 21 лип 2019, 12:29 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 406 Подякували 530
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
fakel писав(ла):
Если не дай бог на кого то из НАС наедет велосипед(электровелосипед) МЫ конечно же захочем СПРАВЕДЛИВОГО наказания владельца ТС, а если в законе ничего не будет сказано о форсировании и весе, то человека можно покалечить и 250вт. 150 килограмовым монстром.
Тут скорее мы на кого то наедем :D
А если хулиган в тёмном переулке в глаз даст, а у него ни прав, ни регистрации, ни установленной мощности, ни таблички. И как же его наказать :? ?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#86973Повідомлення 21 лип 2019, 12:55 
В мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 1552 Подякували 306
Мій електротранспорт: а ти чого, пацан, інтєрєсуєшся?
lu4 писав(ла):
ППС (НЕМНОГО ПОДПРАВИЛ) просмотрел правила в пешиходньіх зонах (тротуарьі, дворьі, обозначеньіе знаком "пешиходная зона" и прилегающие к ним теретории скорость ТС ограничена 10 км/ч) так что по тротуарам бьістрее 10 км/ч на чем бьі не бьіло - НЕЛЬЗЯ.

Маленькая поправка, в жилой и пешеходной зоне 20 ограничение.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#88477Повідомлення 14 серп 2019, 21:42 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина
Дякував (ла) 117 Подякували 562
Мій електротранспорт: COOLON
Хочу електротранспорт: COOLON
Уважаємі велосипедисти, які не злізають із велосипеда, коли красіво переїжають дорогу, як наче у мого ЗіЛа тіки бампер погнеться об їхню натреніровану ногу. ⠀

Коли переходите дорогу, то нада злізать із вєліка!!! І нада імєнно пареходить і краще, якщо по зєбрі або хотя би пішоходному переходу. Ви ж создаєте проблєми кучі людей. Ну як же цього не понімаєте?⠀

Допустім, батьки купили дитині красівий вєлік за 20 тисяч гривень, а мозги, як правильно їздить, там же купить не схотіли, бо на них не було акції. ⠀

Дальше шо? ⠀

Це ж справа пари сєкунд. Гуп-гуп. Готово. ⠀

- Альо, це асфальт-клінінг?⠀
- Да⠀
- Приїжайте сюда на шосе, ми тут мозги із кров'ю не можемо кока-колою відмить!⠀

Так це тіки початок. Можна тіки уявити, що відчуває дома мама, яка півдня варила вареники із вишнями, уже насипала в тарілочку, і винуждєна зі сльозами на очах дивитися, як вони вичахають, бо їх уже сьогодні ніхто не поїсть, а до поминок три дня вони не достоять - дуже вже апєтітні. ⠀

- Альо, це Іван Іванович, це ви вєлосіпєдіста привозили в морг?⠀
- Да⠀
- А ви там пєчєнь ніде на дорозі не бачили? Бо я тут цей вінєгрєт перебрав, вроді пєчєні і одного ока немає.⠀

Злізайте із веліка, мої хароші! Шо ж ви творите? Сьогодні бачив, як на переході один дорослий дядя спокойно їхав на червоний на веліку разом із малим на багажнику. Це ж зовсім людина не думає, що на два гроба опта ще немає, а дитячий так взагалі може ще і дорожче стоять: на дітях же не економлять. ⠀

- Альо, пупсік, прівєт! Вибач, але сьогодні я не зможу тебе погойдать. ⠀
- Ммм...жаль...а коли зможеш?⠀
- Завтра. Я розбив вєлік тут на дорозі...⠀

Спустя 15 хвилин.⠀

....- Альо, пупсік, соррі. Завтра не зможу. Тут під машиною найшли вєлосіпєдіста. Оказується, вєлік не сам їхав. Давай зустрінемося літом 2027? ⠀

Друзі, я дуже радію, коли бачу красавчіка чи красотку на вєліку, моментально перебігаю на ту сторону тротуара, яка по докумєнтам, не являється велодорожкою, але йой, давайте поважать один одного і на дорозі!⠀

Пойміть, діти в сім'ї - це ж должна буть радость, а не дополнітєльні затрати на похорони! Та і взрослого жаль, він же міг ще когось порадувать раз в тиждень, а то і частіше. ⠀

Повага треба! Репост тож

_________________
CEO COOLON MOTORS
Head Project "City Truck "COOLON"
https://coolonmotors.com


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#88478Повідомлення 14 серп 2019, 22:01 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 302 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Пешики по зебре вечно ходят как улитки глухо-слепо немые для них предостережение о бампере зила актульнее


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 736 ]              На сторінку Пред.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 50  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 3


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group