Поточний час: 29 бер 2024, 01:58

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Продавець повинен у першому ж пості чітко вказати, що продається, повні технічні характеристики, ціну, по можливості фото. У назві теми має бути коротка назва товару. Теми з назвою типу "Продам шикарний варіант" будуть відразу видаляться з попередженням автора. Обговорення бажано проводити у технічному розділі форуму за адресою http://electroavtosam.com.ua/forums/viewforum.php?f=29


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 7 ] 
Автор Повідомлення
#93439Повідомлення 08 лист 2019, 23:34 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
Для чего нужна эта плата? С ее помощью можно с постоянного напряжения 5-40В сделать постоянное напряжение 1,2-35 В . То есть легко и просто делаем лабораторный блок питания для подключения разных устройств. Мощное зарядное для авто, электро велосипеда и тд . Новый , проверенный под нагрузкой.
120 грн
Полтава, другие города НП. Если есть вопросы спрашиваем, тел или вайбер 0663240040
Входное напряжение: 5-40 В
Выходное напряжение: 1,2-35 В ( регулируется)
Выходной ток: 8 А
Диапазон постоянного тока: 0,2-8A (регулируемый)
Выходная мощность: максимальная мощность около 300 вт
Размеры: прибл. 2,55*1,88*0,94 дюйма/6,5*4,8*2,4 см (длина * ширина * толщина)
Для повного щастя взяти трансформатор з телевізора , намотати обмотку 27В переменки+діодну зборку 15А+ конденсатор мін50В 470 мФ(можна і більше) + дану плату = гарний блок живлення.
До 5 А сміло використовуємо плату без тюнінгу, якщо потрібен більший ток то зверху добавляємо вентилятор компютерний. Для зручності можна добавити воль і амперметр. Є можливість відправити НП олх доставкою https://www.olx.ua/obyavlenie/xl4016-8a ... G19R5.html , так як я людина тут нова( форум читаю давно еле зареєструвався лише зараз), на олх з 2011 року. Маю інші цікаві товари , дивіться мої оголошення на олх
Якщо добавити цифровый вольтметр, амперметр, ватметр viewtopic.php?f=115&t=3883&p=94063#p94063
то вже пів зарядного.


Додаткові файли:
XL4016-DC-DC-CC-CV2.jpg
XL4016-DC-DC-CC-CV2.jpg [ 98.73 КБ | Переглядів: 5066 ]


Востаннє редагувалось IoN1 05 січ 2020, 13:58, редаговано 6 раз(а).
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#93440Повідомлення 09 лист 2019, 00:12 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 29 Подякували 11
Мій електротранспорт: Kia Soul EV
Юзаю такой... при первом включении подал на него 30в. - стрельнул один из входных кандеров.... поменял.. родные радиаторы выкинул - поставил побольше... подстроечники по напряжению и току заменил на ручные(многооборотные) добавил принудительное охлаждение и индикацию... все это всунул в корпус компьютерного БП... около года пользуюсь - полет нормальный.. кратковременно держит 9 А... больше не рискнул грузить....


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#93441Повідомлення 09 лист 2019, 01:02 
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 115 Подякували 193
Мій електротранспорт: -
Хочу електротранспорт: -
kavaler писав(ла):
Юзаю такой... поменял.. .. больше не рискнул грузить....

А не вспомните что там от него осталось после всех замен? Упаковочная коробка?
Смешные вы, "юзеры". Придумываете себе трудности и героически с ними сражаетесь


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#93442Повідомлення 09 лист 2019, 01:02 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Файне місто
Дякував (ла) 28 Подякували 30
Мій електротранспорт: Eleek(Ekross)72V QS 3000W V3T4 Kelly7218S -------- Bafang cst 48V 500w (26) 11T
kavaler писав(ла):
Юзаю такой... при первом включении подал на него 30в. - стрельнул один из входных кандеров.... поменял.. родные радиаторы выкинул - поставил побольше... подс..


Сорі за оффтоп,
Але який смисл купляти річ яка стріляє при першій підключці і переробляти її???

Це звучить як: купив е-велосипед, сів на нього - трісла рама, викинув,згорів мотор, зігнулися обода, поломалися тормоза...зварив свою раму з того шо під рукою, молоточком підрівняв на коліні обода, перемотав мотор, замінив тормоза, доробив руль... :ugly:

Висновок: тре купляти тільки готові якісні речі а не барахло якесь :irre: {O_0}


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#93449Повідомлення 09 лист 2019, 09:50 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
:) кожен вирішує сам чи варто купляти .


Востаннє редагувалось IoN1 09 лист 2019, 09:56, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#93450Повідомлення 09 лист 2019, 09:52 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Poltava
Дякував (ла) 40 Подякували 122
Мій електротранспорт: Chevrolet Volt
faynuy писав(ла):
kavaler писав(ла):
Юзаю такой... при первом включении подал на него 30в. - стрельнул один из входных кандеров.... поменял.. родные радиаторы выкинул - поставил побольше... подс..


Сорі за оффтоп,
Але який смисл купляти річ яка стріляє при першій підключці і переробляти її???

Це звучить як: купив е-велосипед, сів на нього - трісла рама, викинув,згорів мотор, зігнулися обода, поломалися тормоза...зварив свою раму з того шо під рукою, молоточком підрівняв на коліні обода, перемотав мотор, замінив тормоза, доробив руль... :ugly:

Висновок: тре купляти тільки готові якісні речі а не барахло якесь :irre: {O_0}

Тема про продаж перетворюється в болталку :(
Вас як послухати то й Дельта "барахло якесь" , бо форумчанин з рейтингом випадково коротнув і спалив. Хоча в інших по 2-4 дельти працюють стабільно. Часто доводиться працювати з електриками з досвідом роботи які й досі вважають що в розетці є -і+ , замінювати котушки в пускателях після їх " якісної роботи" , бо бачите котушка на 220В може працювати і в мережі з напругою 380В. Про двигуни по 50кВт підключені трикутником на 3 фази взагалі мовчу адже то барахло якесь.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#93453Повідомлення 09 лист 2019, 11:21 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 29 Подякували 11
Мій електротранспорт: Kia Soul EV
Как по мне - так отличный регулируемый преобразователь за эти деньги. Кандер стрельнул - так это бывает... Китай все-таки.. В интернете куча видеообзоров по этому девайсу... если кому надо...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 7 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 3


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
cron
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group