Поточний час: 23 квіт 2024, 10:17

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 306 ]  На сторінку Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#97973Повідомлення 30 січ 2020, 18:38 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 245 Подякували 123
Мій електротранспорт: Пежо Боксер
Хочу електротранспорт: уже имею
Цитата:
- это Вы серьёзно? Не выдержит и 10 секунд? А до 200в рабочее напряжение не хотите?
Вот ссыль на видео. https://www.youtube.com/watch?v=2AsgJxYdqZE
Там много чего про контроллер. В том числе звукозапись беседы с представителем фирмы производителя из Китая в Киеве. Он всё чётко по полочкам разложил.

Радуйтесь, что вам это стало бесплатно. А для продаж скажут все, что угодно. Хвалите дальше свое болото.
Мое мнение - все одно.

_________________
не говорите, что мне делать - я не скажу куда вам идти


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98216Повідомлення 04 лют 2020, 22:39 
Не в мережі

Звідки: Odesa
Дякував (ла) 47 Подякували 0
Solar-IS писав(ла):
А тепер про дуже цікаве, чому купуючи супер дорогі панелі TIER 1 топових світових виробників ми не отримуємо те що очікуємо. Ось фото флюрисцентної перевірки одного в виробників TIER 1, як видно на новенькій з упаковки панелі є тріщини які знижують значно генерерацію всієї панелі і відповідно всієї цепочки панелей що підключені до межевого інвертора.

Ви мали на увазі в разі послідовного з'єднання панелей в ланцюг, в такому разі, паралельне/змішане з'єднання панелей мало б вирішити це питання. Але це вже зовсім інша станція.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98217Повідомлення 04 лют 2020, 22:46 
Не в мережі

Звідки: Odesa
Дякував (ла) 47 Подякували 0
Solar-IS писав(ла):
Я не буду рекламувати чи топити тут ні яких виробників , ви ж будете потім мене тут коментувати )))).Отримуйте цінну інформацію і гугл вам в допомогу , правильно моно краще в рази але ціна на 20 відсотків більша, а список TIER 1 є в загальному доступі . Підскажу перша трійка виробників панелі з тріщинами не продає .

Як перевірити панелі перед купівлею?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98221Повідомлення 04 лют 2020, 23:10 
Не в мережі

Звідки: Odesa
Дякував (ла) 47 Подякували 0
irde писав(ла):
Вот и первые цветочки ,


"""Генерацію АЕС примусово знизили через низький попит і вироблення "зелених" станцій""

Вночі 22 грудня було здійснено диспетчерське примусове зниження генерації атомних електростанції на величину 400 МВт.

Про це в Facebook повідомив голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

“Сьогодні протягом 02.00-06.00 було здійснено диспетчерське примусове зниження генерації атомних електростанції на величину 400 МВт, яке триває досі.

Причина – низький попит/споживання електроенергії (тепла погода і падіння промисловості) при високому виробленні “зелених” виробників.

Імпорт електроенергії з РФ і Білорусі (1,3 грн) відсутній.

Генерація вітроелектростанцій вночі становила 750 МВт, що на 350 МВт більше, ніж в попередню ніч. Вдень СЕС + ВЕС близько 1100 МВт”, – написав він.

Герус також зазначив, що на користь приватних “зелених станцій” вимикаються державні АЕС з низькими тарифами.

“Дожилися до того, що вимикаємо вже збудовані державні атомні електростанції з тарифом 0,7 грн і з нульовими викидами СО2, щоб забезпечувати роботу приватних промислових СЕС і ВЕС з найбільшим у Європі євротарифом 3-5 грн за кВт-годину.

Уже зараз зрозуміло, що навесні це буде повторюватися в масштабах в рази більших.

https://news.finance.ua/ua/news/-/46246 ... h-stantsij

ягодки будут , когда вся энергосистема в разнос пойдет, как бы чернобыль 2 не начался из за подобных экспериментов



стаття схоже що замовлена, отже альтернативщики на вірному шляху


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98237Повідомлення 05 лют 2020, 09:13 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 127 Подякували 629
Мій електротранспорт: Ел-Пежо 205 ........ Ел-FAW 6371
IEV писав(ла):
Як перевірити панелі перед купівлею?

На СБ есть номинал наряжения ХХ и тока КЗ - вот и сделайте замеры.
( что нужно замерять в обед,СБ перпендикулярно солнцу! )

_________________
Пробіг на Эл-Пежо 30 000км
Пробіг на єл-FAW 6371 60 000км


Востаннє редагувалось Goga65 05 лют 2020, 12:28, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98241Повідомлення 05 лют 2020, 09:52 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Хорошо, а как вы симитируете солнечную радиацию в 1000 Вт/м^2? Ведь небольшая облачность и ток КЗ ниже заявленного в 1,5-2 раза, а еще угол падения солнечных лучей нужно соблюдать... В общем случае никак не проверить, ну разве что на наличие сколов самих фотоэлементов.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98245Повідомлення 05 лют 2020, 10:55 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 245 Подякували 123
Мій електротранспорт: Пежо Боксер
Хочу електротранспорт: уже имею
верно указали - тучи и угол скажутся. Если вы будете проверять в солнечный день, примерно сделав попадание солнечных лучей на панель под 90 градусов и панели не будут гарячими - получите показания близкие к STC. Хотя в реальной работе более точно ориентироваться на NOCT - в документации к панелям указывают - если они конечно не полный шлак.

_________________
не говорите, что мне делать - я не скажу куда вам идти


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98249Повідомлення 05 лют 2020, 12:27 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Жмеринка
Дякував (ла) 127 Подякували 629
Мій електротранспорт: Ел-Пежо 205 ........ Ел-FAW 6371
i8086 писав(ла):
Хорошо, а как вы симитируете солнечную радиацию в 1000 Вт/м^2?

Сори,допишу,что нужно замерять в обед,перпендикулярно солнцу!

_________________
Пробіг на Эл-Пежо 30 000км
Пробіг на єл-FAW 6371 60 000км


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98273Повідомлення 05 лют 2020, 17:37 
Не в мережі

Звідки: Odesa
Дякував (ла) 47 Подякували 0
Дякую за відповіді. Я мав на увазі як перевірити стан панелей ПЕРЕД купівлею, наявність прихованих тріщин комірок, а також підробка чи оригінал. .. Я не запитував як міряти струм й напругу


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98276Повідомлення 05 лют 2020, 18:04 
Не в мережі

Звідки: Odesa
Дякував (ла) 47 Подякували 0
Solar-IS писав(ла):
Але відразу вас попереджу , що автономні сес які ви хочете продавати це дуже великий геморой через рік два , вас будуть морочити покупці що не тримають акумулятори , мало витримують пральні машини , не вистачає заряду від панелей восени і взимку. Атономні системи потребують постійного кваліфікованого підходу .

Що саме маєте на увазі, постійного кваліфікованого підходу?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98282Повідомлення 05 лют 2020, 18:50 
Не в мережі

Звідки: Odesa
Дякував (ла) 47 Подякували 0
цікавить принцип роботи гібридного інвертора, з оглядів й різних керівництв не зовсім зрозуміло в яких режимах і як він він працює. Зазвичай передбачено три режима з встановлення пріоритету, але всього два режима відображається на індикації. OPTI-Solar SP5000 Handy 4000W/48V MPPT.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98333Повідомлення 06 лют 2020, 08:45 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
IEV писав(ла):
Solar-IS писав(ла):
Але відразу вас попереджу , що автономні сес які ви хочете продавати це дуже великий геморой через рік два , вас будуть морочити покупці що не тримають акумулятори , мало витримують пральні машини , не вистачає заряду від панелей восени і взимку. Атономні системи потребують постійного кваліфікованого підходу .

Що саме маєте на увазі, постійного кваліфікованого підходу?


Можливо через наявність акумуляторів, незалежно від типу вони вимагають постійного контролю, адже ж із-за одного несправного елемента буде погано працювати вся батарея.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98335Повідомлення 06 лют 2020, 08:54 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
IEV писав(ла):
цікавить принцип роботи гібридного інвертора, з оглядів й різних керівництв не зовсім зрозуміло в яких режимах і як він він працює. Зазвичай передбачено три режима з встановлення пріоритету, але всього два режима відображається на індикації. OPTI-Solar SP5000 Handy 4000W/48V MPPT.

На мою думку гібридний інвертор працює як звичайне джерело безперервного живлення (UPS) та має в своєму складі МРРТ-контролер для заряду акумуляторної батареї від сонячних панелей/вітряка, а не лише від електромережі. Без акумулятора працювати не може, в мережу підмішувати свою напругу так як грід-інвертор теж не може. В меню має виставлятись два пріоритетні режими - мережа або сонце.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98340Повідомлення 06 лют 2020, 09:37 
Не в мережі

Звідки: Odesa
Дякував (ла) 47 Подякували 0
i8086 писав(ла):
IEV писав(ла):
Solar-IS писав(ла):
Але відразу вас попереджу , що автономні сес які ви хочете продавати це дуже великий геморой через рік два , вас будуть морочити покупці що не тримають акумулятори , мало витримують пральні машини , не вистачає заряду від панелей восени і взимку. Атономні системи потребують постійного кваліфікованого підходу .

Що саме маєте на увазі, постійного кваліфікованого підходу?


Можливо через наявність акумуляторів, незалежно від типу вони вимагають постійного контролю, адже ж із-за одного несправного елемента буде погано працювати вся батарея.


Дякую. Так, погоджуюсь ,і в такому разі 12в система має перевагу над 24в, а 24в відповідно над 48в. ще таке питання по використанню акумуляторів - чи потрібно під'єднувати балансир. (наприклад Q-Power HA01 для 24в системи)?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Обираємо обладнання для СЕС
#98341Повідомлення 06 лют 2020, 09:40 
Не в мережі

Звідки: Odesa
Дякував (ла) 47 Подякували 0
i8086 писав(ла):
IEV писав(ла):
цікавить принцип роботи гібридного інвертора, з оглядів й різних керівництв не зовсім зрозуміло в яких режимах і як він він працює. Зазвичай передбачено три режима з встановлення пріоритету, але всього два режима відображається на індикації. OPTI-Solar SP5000 Handy 4000W/48V MPPT.

На мою думку гібридний інвертор працює як звичайне джерело безперервного живлення (UPS) та має в своєму складі МРРТ-контролер для заряду акумуляторної батареї від сонячних панелей/вітряка, а не лише від електромережі. Без акумулятора працювати не може, в мережу підмішувати свою напругу так як грід-інвертор теж не може. В меню має виставлятись два пріоритетні режими - мережа або сонце.


в такому разі не зрозуміло яким чином деякі моделі можуть працювати без акумулятора (Opti Solar) або підмішувати мережу й сонце (AXIOM)?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 306 ]              На сторінку Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: Yandex [bot] і гості: 2


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group