Поточний час: 18 квіт 2024, 22:02

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 38 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99315Повідомлення 19 лют 2020, 14:59 
Забанений
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 6 Подякували 2
Мій електротранспорт: ситикоко 2квт/2.5квт 100а 60в
Хочу електротранспорт: электромот 8квт
Androntii писав(ла):
Да, будет норм, если 3000 W. Надо пока пользоваться этими условиями, что до 3 kW не являемся МТС.

Это для меня не проблема, проблема в том что не я только буду ездить на этом моте))) У меня то понятно никто проверять ничего не будет, но тот человек который не слишком разговорчив, могут и докопаться , а что это тут следы спиливания и пошло поехало мозг выносить.

_________________
Аккумуляторы 21700 от тесла в ЛС.
Ситикоко 2квт 100а60в


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99319Повідомлення 19 лют 2020, 15:49 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: місто-герой Київ
Дякував (ла) 3 Подякували 35
Мій електротранспорт: Cаморобний електро мотоцикл Ahiles
Хочу електротранспорт: Honda Africa Electro
Пасантре не буде нічого з поставить на облік, не вводьте в оману один одного.
Спробую описати ситуйовину.
З позиції продавана, АЛЛО, Цитрус, Адський барига ітд.
З наявністю ВІН номеру на рамі.

1)Завозити мотики(легально) з ВІН номером і проводити їх як бензинові як робить наприклад MOT-O(админь не сприймай як рекламу всьо в тему, пардончелла братуха).
2)На облік не ставити.
3)Паралельно на всю партію давати заяву на переобладнання(даэться рік на переобладнання).
4)Через 3 дні подавать заяву що все готово, пеобладнано, перевіряйте.
5)З сертифікатом йти у ГЕЇ і ставити на облік.

І так на лапу державного маштабу треба дати тількив пункті 1 та 3 бо в пункті 3 запросять предявити папелац, а куди його предявляти якщо вони всі електричні.

І нагадаю що якщо немає ВІН то будь які маніпуляції, розмови про якихось знайомих, рішал, та іншої дічі
- безпідставні в корінь.

Якщо є Бензиновий донор на обліку, хоч і китайський.
Сам проходиш вище описану процедуру переобладнуючи папелатц і став туди хоть 200квт. Все реально в інституті транспорту приймуть нормально.(І це зараз самий адекватний шлях).

Якщо ВІНу немає - ЛОХ.
Якщо переробив на 10кВт а потім зайнявся темою документів як я - ЛОХ. (Тепер зняв з обліку і зняв номер, бо як на обліку і перероблений то підеш по статті як і з газом на тачку, незаконне переобладнання, або заміна двигуна без відповідних документів).
Всі інші варіанти типу спиляв болгаркою потужність або марку двигуна, зводяться до розмови "Дядьку відпустіть", "А шо?, я в цитрусі купив" іт д.

Це якшо мережеві продавани напряму в подальшому не домовляться з ментами або інститутом.(Хоча це може вже і відбулося)


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99320Повідомлення 19 лют 2020, 15:54 
Забанений
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 6 Подякували 2
Мій електротранспорт: ситикоко 2квт/2.5квт 100а 60в
Хочу електротранспорт: электромот 8квт
alexzeus писав(ла):
Пасантре не буде нічого з поставить на облік, не вводьте в оману один одного.
Спробую описати ситуйовину.
З позиції продавана, АЛЛО, Цитрус, Адський барига ітд.
З наявністю ВІН номеру на рамі.

1)Завозити мотики(легально) з ВІН номером і проводити їх як бензинові як робить наприклад MOT-O(админь не сприймай як рекламу всьо в тему, пардончелла братуха).
2)На облік не ставити.
3)Паралельно на всю партію давати заяву на переобладнання(даэться рік на переобладнання).
4)Через 3 дні подавать заяву що все готово, пеобладнано, перевіряйте.
5)З сертифікатом йти у ГЕЇ і ставити на облік.

І так на лапу державного маштабу треба дати тількив пункті 1 та 3 бо в пункті 3 запросять предявити папелац, а куди його предявляти якщо вони всі електричні.

І нагадаю що якщо немає ВІН то будь які маніпуляції, розмови про якихось знайомих, рішал, та іншої дічі
- безпідставні в корінь.

Якщо є Бензиновий донор на обліку, хоч і китайський.
Сам проходиш вище описану процедуру переобладнуючи папелатц і став туди хоть 200квт. Все реально в інституті транспорту приймуть нормально.(І це зараз самий адекватний шлях).

Якщо ВІНу немає - ЛОХ.
Якщо переробив на 10кВт а потім зайнявся темою документів як я - ЛОХ. (Тепер зняв з обліку і зняв номер, бо як на обліку і перероблений то підеш по статті як і з газом на тачку, незаконне переобладнання, або заміна двигуна без відповідних документів).
Всі інші варіанти типу спиляв болгаркою потужність або марку двигуна, зводяться до розмови "Дядьку відпустіть", "А шо?, я в цитрусі купив" іт д.

Це якшо мережеві продавани напряму в подальшому не домовляться з ментами або інститутом.(Хоча це може вже і відбулося)


А газ разве кого-то волнует сейчас?))) Кажется все сами его ставят)
Так а шо теперь с твоим мотом 10квт?))))
На сколько хватает зарядки)?
На сколько мне известно вин только на колесе там в этом вине и мощность, а рама самопал же китайский)
Как самопалку зарегать можно попытаться. Самопальные рамы идут без вина. Типа как кастом рама и тудой сюдой.
Короче сделать доки от магаза на 3000вт а колесо на 8квт номинал будет ездить и не париться ) Но что копам отвечать корректно чтобы отпадали.

_________________
Аккумуляторы 21700 от тесла в ЛС.
Ситикоко 2квт 100а60в


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99321Повідомлення 19 лют 2020, 16:09 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: місто-герой Київ
Дякував (ла) 3 Подякували 35
Мій електротранспорт: Cаморобний електро мотоцикл Ahiles
Хочу електротранспорт: Honda Africa Electro
В номер двигуна не шифрують його параметри. ВІН на те і номер кузову внесений в МІЖНАРОДНИЙ реєстр.
Для того щоб номер двигуна став значущим наприклад як у тачки. Виробник повинен оголошувати на державних спец ресурсах специфікації і номенклатури виробу, цей ресурс ще повинен бути затверджений як офіційно-довідковийі завірений міжнародним юридичним правом. Оттоді наш мєнт в змозі перевірити всю інфу. Але ж зостажться номери контроллерів керування які по тому ж принципу повинні існувати. Кароче все це величезний катлаван моментів, нунафіг, бо пропадає настрій ...

Тема не про мій мот, з ним все добре.
Газ у всіх бо він массово нелегальний став. Всі мєнти знають про це, але обшук по закону як і безпідставна зупинка незаконна. Радуються з тим газом, як і ми з своїми 3000вт.


Востаннє редагувалось alexzeus 19 лют 2020, 16:13, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99322Повідомлення 19 лют 2020, 16:13 
Забанений
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 6 Подякували 2
Мій електротранспорт: ситикоко 2квт/2.5квт 100а 60в
Хочу електротранспорт: электромот 8квт
alexzeus писав(ла):
В номер двигуна не шифрують його параметри. ВІН на те і номер кузову внесений в МІЖНАРОДНИЙ реєстр.
Для того щоб номер двигуна став значущим наприклад як у тачки. Виробник повинен оголошувати на державних спец ресурсах специфікації і номенклатури виробу, цей ресурс ще повинен бути затверджений як офіційно-довідковийі завірений міжнародним юридичним правом. Оттоді наш мєнт в змозі перевірити всю інфу. Але ж зостажться номери контроллерів керування які по тому ж принципу повинні існувати. Кароче все це величезний катлаван моментів, нунафіг, бо пропадає настрій ...


Вывод один кататься и не париться , пока не придумают что и как) Как вариант взять 3квт и крутить его на 8квт.

_________________
Аккумуляторы 21700 от тесла в ЛС.
Ситикоко 2квт 100а60в


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99323Повідомлення 19 лют 2020, 16:17 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Газ говорите, до меня придолбались, что я незаконно поставил мотор-колесо вместо ДВС и тем самым изменился тип топлива и т.д. И ничего что табуретка собрана из металлолома, и не была на учете (на раме родной вин-номер и там 2008 г., а обязательную регистрацию ввели кажись в 2009 г.)

На мощность выбитую на мотор-колесе вряд ли будут смотреть, нужны бумажные документы, которые подтвердят, что там именно до 3кВт.

Так что, ездить в застегнутом мото-шлеме и не нарушать ПДД, тогда будет меньше вероятность остановки гайцами.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99324Повідомлення 19 лют 2020, 16:18 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: місто-герой Київ
Дякував (ла) 3 Подякували 35
Мій електротранспорт: Cаморобний електро мотоцикл Ahiles
Хочу електротранспорт: Honda Africa Electro
Вважаю це побажання самим МОРАЛЬНО доцільним в данній темі.

А якщо вирішив по часнику "працювать" то методи описані вище.
Донор на обліку.
Заява на переобладн.
Пере обладнання.
Огляд і сертивікація на основі заяви.
Облік.
Ну то якщо задумав робити якийсь мегамопєд, типу BPR CAN-AM на електриці або триколісний SPIDER.


Востаннє редагувалось alexzeus 19 лют 2020, 16:22, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99325Повідомлення 19 лют 2020, 16:21 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: місто-герой Київ
Дякував (ла) 3 Подякували 35
Мій електротранспорт: Cаморобний електро мотоцикл Ahiles
Хочу електротранспорт: Honda Africa Electro
i8086

А небуло б віну то небуло б проблем. ВІН це шлях доколупаться, як і шлях до офіційного ел транспорту,.... я ж казав вже!
Без віну ваш мопед це єлєктропісюн в 3кВт.

Переробив-зніми з обліку, раз!
Переробив-зпилюй ВІН


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99327Повідомлення 19 лют 2020, 16:27 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Украина. Подольск
Дякував (ла) 269 Подякували 183
Мій електротранспорт: Электроскутер Viper Wind 72V 3.5kW 24Ah
Хочу електротранспорт: Nissan Leaf
Виходить, якщо я зварю сам транспортний засіб з водопровідної труби і поставлю туди двигун до 3кВт, то ніхто не доколупається? Чи тоді скажуть, що мій саморобний ТЗ не відповідає вимогам безпеки і на штрафмайданчик.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99328Повідомлення 19 лют 2020, 16:31 
Забанений
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 6 Подякували 2
Мій електротранспорт: ситикоко 2квт/2.5квт 100а 60в
Хочу електротранспорт: электромот 8квт
i8086 писав(ла):
Газ говорите, до меня придолбались, что я незаконно поставил мотор-колесо вместо ДВС и тем самым изменился тип топлива и т.д. И ничего что табуретка собрана из металлолома, и не была на учете (на раме родной вин-номер и там 2008 г., а обязательную регистрацию ввели кажись в 2009 г.)

На мощность выбитую на мотор-колесе вряд ли будут смотреть, нужны бумажные документы, которые подтвердят, что там именно до 3кВт.

Так что, ездить в застегнутом мото-шлеме и не нарушать ПДД, тогда будет меньше вероятность остановки гайцами.


бумажные это только от магазина в них будет написан номер колеса и указано 3000, а на колесе затерто 5000.
ну у тебя же видимые признаки табуретки которая должна быть на регистрации))) вот и додолбались, рама то у тебя заводская от производителя известного

_________________
Аккумуляторы 21700 от тесла в ЛС.
Ситикоко 2квт 100а60в


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99330Повідомлення 19 лют 2020, 16:39 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: місто-герой Київ
Дякував (ла) 3 Подякували 35
Мій електротранспорт: Cаморобний електро мотоцикл Ahiles
Хочу електротранспорт: Honda Africa Electro
i8086 писав(ла):
Виходить, якщо я зварю сам транспортний засіб з водопровідної труби і поставлю туди двигун до 3кВт, то ніхто не доколупається? Чи тоді скажуть, що мій саморобний ТЗ не відповідає вимогам безпеки і на штрафмайданчик.


Я так само і зробив тільки мій 3 квт мот 2 метри по осям. І катаю 3 рік. Мєнти прямо під двором зупиняли. І за полосу А намагались зажарить на Саксаганського. 200 разів я проїжав через КПП по житомирці.
Шолом, пєрчі, синій не ганять, виразливу українську мову, мати при собі.
Десь я описував це все вже тут. В темі з законопроектом мабуть.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99331Повідомлення 19 лют 2020, 16:44 
Забанений
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 6 Подякували 2
Мій електротранспорт: ситикоко 2квт/2.5квт 100а 60в
Хочу електротранспорт: электромот 8квт
alexzeus писав(ла):
i8086 писав(ла):
Виходить, якщо я зварю сам транспортний засіб з водопровідної труби і поставлю туди двигун до 3кВт, то ніхто не доколупається? Чи тоді скажуть, що мій саморобний ТЗ не відповідає вимогам безпеки і на штрафмайданчик.


Я так само і зробив тільки мій 3 квт мот 2 метри по осям. І катаю 3 рік. Мєнти прямо під двором зупиняли. І за полосу А намагались зажарить на Саксаганського. 200 разів я проїжав через КПП по житомирці.
Шолом, пєрчі, синій не ганять, виразливу українську мову, мати при собі.
Десь я описував це все вже тут. В темі з законопроектом мабуть.


3000 колесо или реально выше?) я 5000 хочу с контроллером 12000вт использовать , ну или на худой конец 3000вт с контроллером 8квт...
такой будет колесо еще не думал пока с китая без колеса будет

_________________
Аккумуляторы 21700 от тесла в ЛС.
Ситикоко 2квт 100а60в


Востаннє редагувалось kilowatt 19 лют 2020, 17:12, редаговано 1 раз.

Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99332Повідомлення 19 лют 2020, 16:56 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: місто-герой Київ
Дякував (ла) 3 Подякували 35
Мій електротранспорт: Cаморобний електро мотоцикл Ahiles
Хочу електротранспорт: Honda Africa Electro
Незнаю що ви там намудрували собі, але я маю кваншуна QS273 8000w заспицьованого спицями 3,5мм в обід 18 дюймів з контроллером Келлі 500Ампер на фазу. макс потужність налагоджена в 12 квт.
Фазний струм 460А, батарейний 180. Літом колесо входить в захист по температурі. І це топовий двіг.
Зараз замінюю колесо на таке саме тільки в алюмінієвому ободі, бо спиці вириває з ободу.
Згідно ваших амбіцій треба підтягнути знання по роботі вашого майбутнього папелацу.

А саме головне якщо вже щось робите то створіть іншу тему для цього, а не тему звязану з законом та ПДР!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99374Повідомлення 20 лют 2020, 01:50 
Власник електровелосипеда, член клубу
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 87 Подякували 89
Мій електротранспорт: Э-Скутер Aima journey king s
kilowatt писав(ла):
Это для меня не проблема, проблема в том что не я только буду ездить на этом моте))) У меня то понятно никто проверять ничего не будет, но тот человек который не слишком разговорчив, могут и докопаться , а что это тут следы спиливания и пошло поехало мозг выносить.

Спиливать ничего не надо, копы толком не знают, где смотреть kW. По поводу, не только Вы будете катать на мотыке - до начала сезона есть время получить права хотя бы категории А. Про VIN номер - на моём скутере купленом в Цитрусе есть номер, но нет никакой бумаги, где прописан VIN, от продавца. Дали только гарантийный талон, ввиде распечатаного листа А4 с печатью, где указан номер колеса и листик с указанием ёмкости батареи и номинальной мощности МК, но этот листик уже без печати. Как уже писалось в теме, надо не нарушать и Вас не тронут. Создайте тему про ваш будующий байк, тех.сторону пообсуждаем там.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Как поставить на учет мотоцикл
#99398Повідомлення 20 лют 2020, 12:58 
Забанений
Не в мережі

Звідки: Харьков
Дякував (ла) 6 Подякували 2
Мій електротранспорт: ситикоко 2квт/2.5квт 100а 60в
Хочу електротранспорт: электромот 8квт
Androntii писав(ла):
kilowatt писав(ла):
Это для меня не проблема, проблема в том что не я только буду ездить на этом моте))) У меня то понятно никто проверять ничего не будет, но тот человек который не слишком разговорчив, могут и докопаться , а что это тут следы спиливания и пошло поехало мозг выносить.

Спиливать ничего не надо, копы толком не знают, где смотреть kW. По поводу, не только Вы будете катать на мотыке - до начала сезона есть время получить права хотя бы категории А. Про VIN номер - на моём скутере купленом в Цитрусе есть номер, но нет никакой бумаги, где прописан VIN, от продавца. Дали только гарантийный талон, ввиде распечатаного листа А4 с печатью, где указан номер колеса и листик с указанием ёмкости батареи и номинальной мощности МК, но этот листик уже без печати. Как уже писалось в теме, надо не нарушать и Вас не тронут. Создайте тему про ваш будующий байк, тех.сторону пообсуждаем там.


батарея сразу будет меняться. тот штатный шлак свинцовый уберу. будет в 10 раз больше емкость стоять. контроллер сразу перешиваться будет на 10000 номинал.
Права та не охота заморачиваться. Хотя надо позвонить узнать. Может это реально не долго и перевыпустят мне пластик с теми же сроками на 50 лет, а не сократят по новым стандартам.

а в каком разделе это надо создать/?)))

_________________
Аккумуляторы 21700 от тесла в ЛС.
Ситикоко 2квт 100а60в


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 38 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 19


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group