Поточний час: 28 квіт 2024, 01:40

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 342 ]  На сторінку Пред.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Наступ.
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129455Повідомлення 25 жовт 2022, 19:04 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: г. Токмак Запорожская область
Дякував (ла) 20 Подякували 51
Хочу електротранспорт: Трайк с легкой кабинкой
Єкономніше всього гріти не повітря навкруги себе, а тільки те шо мерзне - тіло. насамперед кінцівки. Ні не ступню і долоні, вони дуже чутливі, не ягодиці - особливо чоловікам, не даремно природа розмістила важливий орган окремо. Робив грілки 45см на 100см 30-80вт для курчат і всякої скотини. Їх з додержання ТБ можливо використовувати і для обігріву постелі. Ні, спати на них не треба, перегріваються, рвутся і в місті обриву від поганого контакту іскри і ... .Так от, брав ніхромовий провід диаметром 0.2мм \123ома на 1метр\, довжина від 6.5 до 8 м ізолював-зміцнював шовковою ниткою типу муліне, ірис і тп, клей з силікону. Як просохне пропускав через шестерний насос - гнув змійкою. Далі рвав на стрічки 5см бабусин напірник з перини, змійку туди, клей, праска. Стрічку також змійкою клеєм на килимок, зверху тканина від склоткні до іншої щільної не синтетики. можно зволожити розчином силікату-рідкого скла для безпеки. це звісно ще не грілка, а нагрівальний єлемент та частіше всього так теж добре! Замість регултора використовуйте вимикач для бра з вмонтованим в ньому послідовно любий діод на струм 1а. Ніхром можна б замінити кабелем для підігріву підлоги, але на той час не було такого, з опором 120ом на 1 метр. Не знаю чи є зараз. Миру всім!

_________________
Все беды в электричестве от поганого контакта!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129456Повідомлення 25 жовт 2022, 19:17 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: г. Токмак Запорожская область
Дякував (ла) 20 Подякували 51
Хочу електротранспорт: Трайк с легкой кабинкой
-=TRO=- писав(ла):
Тут прикинул, что если у 100 кубов воды забрать тепло от 90 до 30 градусов. :D
Вода всім хороша, але ж можливо нагріти ну до 130 мах. тре щось таке ж термомістке, а щоб гріти можна було і до 1000грд.

_________________
Все беды в электричестве от поганого контакта!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129457Повідомлення 25 жовт 2022, 19:31 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
Петро Чех писав(ла):
.....брав ніхромовий провід диаметром 0.2мм.....ізолював-зміцнював шовковою ниткою типу муліне, ірис і тп, клей з силікону.
У меня бухточка точно такого же нихрома, и я как раз собирался электродеяльце сбацать ватт на 30 с питанием от ноубучного б.п. Думал просто пристрочивать на швейной машинке провод к ткани, сделать побольше провода, что бы он не грелся так что бы ткань и нитки не могло повредить... Так вот за идею промазать потом силиконовым герметиком(клеем) спасибо, как то сам не додумался.

И кстати, я прикупил на олх грелку для автосидений, она тряпичная, но с одной стороны типа мех искуственный, я её кладу в ноги и пока нет холодов запитываю от 2х амперной USB зарядки, берет ток около 1,6А , думаю так даже от повербанка можно, только минут через десять начинашь чувствовать нагрев, потом уже ногам тепленько, а когда совсем холодно то запихиваю ноги в неё как в карман. В крайнем случае всегда можно поднять напругу до номинальной 12в.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129458Повідомлення 25 жовт 2022, 20:18 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla
Я років 8 тому придбав дві електропростині, одно та двоспальну. Досі користуємось. Коштували приблизно 200 та 300грн. Правда вже ремонтував, обриваються провідники коло входу. При правильному користуванні дуже довговічні і зручні. Але правильно користуватись не завжди виходить, тож і обриваються. Як вище писалось гріти потрібно не середовище, а себе.
Поцікавтесь як гріються Європейці, а особливо Японці, дуже цікаво. Ми жируємо.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129460Повідомлення 25 жовт 2022, 21:01 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: г. Токмак Запорожская область
Дякував (ла) 20 Подякували 51
Хочу електротранспорт: Трайк с легкой кабинкой
-=TRO=- писав(ла):
Петро Чех писав(ла):
.....брав ніхромовий провід диаметром 0.2мм.....ізолював-зміцнював шовковою ниткою типу муліне, ірис і тп, клей з силікону.
Так вот за идею промазать потом силиконовым герметиком(клеем) спасибо, как то сам не додумался.

Якимсь термостійким силіконом квацював лише нитки, а тканину краще гелієвим клеєм для бамбука, остається мякою. Держе він не дуже, але є можливість роздерти для ремонту Прошити досить краї краще оверлоком ну і для префекту простібати як ковдри по полю.

_________________
Все беды в электричестве от поганого контакта!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129461Повідомлення 25 жовт 2022, 21:24 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: г. Токмак Запорожская область
Дякував (ла) 20 Подякували 51
Хочу електротранспорт: Трайк с легкой кабинкой
mark писав(ла):
Я вважаю, що в даний час, АКБ (звичайний від авто) та автоінвертер це саме те, що необхідно мати вдома у Києві в квартирі. Цим зараз якраз займаюся.
Є світло АКБ заряджається, немає світла - чайник, мультиварку можна використовувати. Заряджайте смартфони, використовуйте інші малоємні прилади.

На рахунок обігріву:
керамічна панель своїми руками
розрахунок кабелю з карбону за посиланням: https://tescabo.com/kalkulyator-dliny-kabelya/
Багато чаю-каші з таким ак-м не наварите. Також майте на увазі знаходитись в одному приміщенні поряд з свинцево-кислотним акк-м, тим більше заряжати його там, та ще й робити це регулярно - небезпечно!

_________________
Все беды в электричестве от поганого контакта!


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129463Повідомлення 25 жовт 2022, 22:43 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
olter писав(ла):
....А если нет электричества , нет и насоса .

Проблемы решаются комплексно, и если бы вы дочитывали сообщения до конца, то увидели бы упоминания про солнечные панели (и не только про них). В конце отопительного сезона солнышка уже достаточно что бы немножко выделить тепловым насосам, а летом вообще излишки, что бы эти же насосы непрерывно накачивали цистерну теплом.

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129465Повідомлення 26 жовт 2022, 00:35 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 408 Подякували 536
Мій електротранспорт: Электровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: Tesla




Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129466Повідомлення 26 жовт 2022, 03:26 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Луцьк, Україна
Дякував (ла) 6 Подякували 33
Мій електротранспорт: ЛуАЗ-969М електро, Fiat 500 EV w400
Супер відео з попереднього посту. Берем наприклад випадок - холодильник, котел підрезервувати чи насос водяний.
Бюджетне (майже шара) і повністю автоматизоване рішення - використати б/у ДБЖ 500 -800 Вт (їх на фірмах в комірчинах повно і в барахолках, без АКБ- акумулятор "здох" і далі він списується). В ньому є і зарядка і комутація вже готові - нічого "морщити" не треба.
Бажано б/у вентилятор на 12В (від компа старого) прикрутити на обдув транзисторів в ДБЖ, бо штатно він працює 10 хв, "виїдає" за цей час акумулятор і не вспіває нагрітись.
замість АКБ 12В 7Ан включається АКБ 65 Ан від авто наприклад ("крокодили" на клеми подовжити), потім через ферорезонансний стабілізатор(стабілізатор від телевізора старовинний) пропустити транзитом живлення на холодильник, котел чи насос.
маєм результат (чистий синус), без переплат :ua:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129467Повідомлення 26 жовт 2022, 03:49 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Луцьк, Україна
Дякував (ла) 6 Подякували 33
Мій електротранспорт: ЛуАЗ-969М електро, Fiat 500 EV w400
-=TRO=- писав(ла):
olter писав(ла):
....А если нет электричества , нет и насоса .

Проблемы решаются комплексно, и если бы вы дочитывали сообщения до конца, то увидели бы упоминания про солнечные панели (и не только про них). В конце отопительного сезона солнышка уже достаточно что бы немножко выделить тепловым насосам, а летом вообще излишки, что бы эти же насосы непрерывно накачивали цистерну теплом.

Раніше писав таке:
"Маю простінок в квартирі капітальний- 5м на 2,5 м на 55 см - це по теплоємності,як 3,5 тон водяний ,' теплоакумулятор' і він вже є в квартирі, не протече і можна нагрівати до 65 градусів - це ноома для печей( грубок).
Гріти стіну DC Струмом з панелей прямо."
В стіну заштробити петлі по 115 м кабелю, що коштує 1,7 грн за метр погонний.
Пост viewtopic.php?p=129375#p129375
"Моє сподивання в квартирі 1350 кВт в рік, і моє авто їсть 1400 кВт на 10 тис пробігу з лічильника.
Достатньо панелей на 3 кВт покрити все.
Маю думку придбати панелей на 7 кВт за 2300$ - і це все на 25 років вперед на автономне проживання.
Це 35 м квадратних панелей буде."
І буде щастя.
Провід з нановуглецевої сталі, дуже дорогий 1,7 грн за метр погонний ;)


Додаткові файли:
таємна схема НАСА.JPG
таємна схема НАСА.JPG [ 28.18 КБ | Переглядів: 1714 ]
Screenshot_2nternet.jpg [45.37 КБ]
Завантажень: 0
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129470Повідомлення 26 жовт 2022, 08:43 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла) 154 Подякували 103
Мій електротранспорт: электроскутер AIMA 2кВт
Хочу електротранспорт: Tesla 3
Цитата:
Маю думку придбати панелей на 7 кВт за 2300$ - і це все на 25 років вперед на автономне проживання.
Це 35 м квадратних панелей буде."
І буде щастя.
Провід з нановуглецевої сталі, дуже дорогий 1,7 грн за метр погонний ;)


Летом будет греть стены хорошо)). Но тепло и электроэнергия нам больше всего нужны зимой, а тут засада с декабря по март толку с этих панелей ноль. Как ни считал шкурка вычинки не стоит. Разве только летом и то, когда электричество в розетке будет в 3 раза дороже, чем сейчас. Отложил эту затею с СЭС до весны.

А пока....Мощный ИБП 3 кВт на 48Вольт + 6 кВт электромобильных АКБ + 2 шт SMPS1000 в роли зарядного. Веерные можно пережить.

_________________
14 000 км
"Чем совершеннее средства контроля, тем сильнее эксплуатация." Не только в электротехнике


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129471Повідомлення 26 жовт 2022, 09:26 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: под Полтавой, Украина
Дякував (ла) 12 Подякували 20
Den Tumanov писав(ла):
Несколько лет назад читал публикации на тему ТЭГ. Был найден перспективный полупроводник сульфид самария(формула SmS). Такой ТЭГ серийно устанавливался в некоторые автомобили БМВ Х6 и 535i. На скорости выше 125 км/ч ТЭГ давал 600 Вт от тепла выхлопных газов.


Мне больше понравился серийно выпускаемый котёл для дома со встроенным генератором, приводимым в действие двигателем Стирлинга, который питается горячим дымом. В Англии они очень популярны. Мощи не сильно много, но для домика хватает

https://sovet-ingenera.com/otoplenie/ko ... torom.html

_________________
«Совершенство — это не тогда, когда уже нечего больше добавить, а тогда, когда уже нечего отнять.»
/Эйнштейн/


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129478Повідомлення 26 жовт 2022, 12:37 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Тернопіль
Дякував (ла) 0 Подякували 30
https://www.youtube.com/watch?v=vXP0q0cHL-4
автор разных поделок, в том числе и двигатнеля стирлинга от ладоней рук.

Раньше крестьяне во время зимы корову из сарая перемещали в жилое помещение. Ее выделяемого тепла (площади ее поверхности) хватало на отопление комнаты. Нооо.......все остальное, связанное с ее содержанием и уборкой додумывайте сами. :mrgreen:

PS: Глянул стоимость азота - что то цена неадекватная, вроде из воздуха добывают, а его в воздухе аж 78%. А так все хорошо предполагалось.....

_________________
Навіщо займатися електрикою якщо не в змозі опанувати навіть мову.
https://www.youtube.com/watch?v=M8JfGYuut0w


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129521Повідомлення 27 жовт 2022, 15:41 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 286 Подякували 1009
Мій електротранспорт: >
Про керамічні панелі виділив в окрему тему, тут про них тепер зась. viewtopic.php?f=52&t=5326
Попереджень і переносів(бо це довго і муторно) більше по панелям не буде, все по ним з цієї темі полетить просто в мусорник

_________________
2 моноколеса, 2 электровела, 2 подводных буксира, надувной электро-каяк.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Домашние накопители энергии
#129535Повідомлення 27 жовт 2022, 23:57 
Власник електромобіля
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: между морем и степью
Дякував (ла) 43 Подякували 111
Мій електротранспорт: Hyundai KONик
Хочу електротранспорт: Новую батарейку на Fiat 500E
Со всеми маховиками в качестве "накопителей" есть проблема: при отъёме мощности, его скорость вращения падает. Преобразовывать вращение в более удобный вид энергии при диапазоне изменения угловых скоростей в 100 раз, довольно затруднительно.

_________________
Gray©at.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 342 ]              На сторінку Пред.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 22


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group