| Автор |
Повідомлення |
Форум: Саморобні електромобілі Тема: москвич 412 електро -концеція Fan To Drive |
| wolgor |
|
Додано: 04 бер 2026, 22:48
|
|
Відповіді: 13 Перегляди: 8078
|
|
 |
Форум: Саморобні електромобілі Тема: москвич 412 електро -концеція Fan To Drive |
| wolgor |
|
Додано: 04 бер 2026, 08:18
|
|
Відповіді: 13 Перегляди: 8078
|
| Ви чадемо і зомбі вдалося подружити? Які підводні камені? Бо мені тільки це предстоїть робити |
|
 |
Форум: Саморобні електромобілі Тема: москвич 412 електро -концеція Fan To Drive |
| wolgor |
|
Додано: 02 бер 2026, 21:45
|
|
Відповіді: 13 Перегляди: 8078
|
| Ще незнаю, проект в процесі - ще не підключили , але є вже питання навіть зі звичайною АС зарядкою…. , зарядка йде, але в режимі stand alone ( Charge control) , працювати від bms нехоче і баста … тобто статус CHARGE бачить, контактори включаються , але PDM висить потійно в статусі АВ О ОБІЛЬ ПІДКЛЮЧ... |
|
 |
Форум: Саморобні електромобілі Тема: москвич 412 електро -концеція Fan To Drive |
| wolgor |
|
Додано: 01 бер 2026, 23:24
|
|
Відповіді: 13 Перегляди: 8078
|
| Инженер , я не ображаюсь , якраз і пишу сюди в пошуках однодумців та колективного розуму- ось моя мета , мені просто стало цікаво що Ви зробили ,бо для мене це важливо для обміну думками , ідеями , ваша сторінка нічого про це не каже , от і все , якщо це така таємниця -то ваша особиста справа |
|
 |
Форум: Саморобні електромобілі Тема: москвич 412 електро -концеція Fan To Drive |
| wolgor |
|
Додано: 01 бер 2026, 20:48
|
|
Відповіді: 13 Перегляди: 8078
|
| Ви дуже активні в переписках , дякую за увагу , могли б ви показати ваші проекти ? |
|
 |
Форум: Саморобні електромобілі Тема: москвич 412 електро -концеція Fan To Drive |
| wolgor |
|
Додано: 01 бер 2026, 20:29
|
|
Відповіді: 13 Перегляди: 8078
|
| шановні електросамодєльщікі на виході наш новий проект - Моквич 412 ( ви не повірите -москаль в ідеальному стані -капсула часу -18 ьтис пробіг реальний , авто 1992 року , стан нового ) , мотор Leaf stack 110Квт Gen2 , Зарядка Leaf PDM Gen3 ., BMS Leaf 40 квт , Батарея 37квт , керуємо Zombi ( як вже ... |
|
 |
Форум: Саморобні електромобілі Тема: Iveco Daily електро |
| wolgor |
|
Додано: 05 лют 2026, 16:25
|
|
Відповіді: 33 Перегляди: 144718
|
| Вітаю колеги!! не сподівався на такий жвавий дискус по моєму проекту - але дякую Вам , приємно . тепер коротко по рішеннях : мотор Тесла 3 + Ingenext б/у (вдалось купити в одного литовського недолугого dIY самодєльщіка за - 50% разом з підшитим інвертором . Загалом Діма правий по теслі 3 - хотя мото... |
|
 |
Форум: Саморобні електромобілі Тема: Iveco Daily електро |
| wolgor |
|
Додано: 10 січ 2026, 22:13
|
|
Відповіді: 33 Перегляди: 144718
|
| 4511224825833549 колеги до вашої уваги наш останній проект "Шалена овечка") ( ну бо Івеко) основні технічні показники 1. Споряджена маса 2280 кГ 2. розподіл мас по осям 50/50% як в спорткара )) 3. мотор Тесла , 180кВт в піку , 400 НМ 4. Батарейка 37кВт, 110AH, 96S 5. Споживання енергії пр... |
|
 |
Форум: Двигуни Тема: Комплектный тяговый асинхронный привод Славянка |
| wolgor |
|
Додано: 01 лют 2025, 21:10
|
|
Відповіді: 247 Перегляди: 381423
|
| підкажіть інвертор під такий мотор (асинхронний ) куплю |
|
 |
Форум: Двигуни Тема: Комплектный тяговый асинхронный привод Славянка |
| wolgor |
|
Додано: 01 лют 2025, 21:07
|
|
Відповіді: 247 Перегляди: 381423
|
| В г. Мукачево стартовало опытное производство тяговых асинхронных электродвигателей по технологии Славянка и создание на их базе комплектов , включающих контроллер , энкодер , вентилятор охлаждения и другие вспомогательные элементы и устройства , необходимые для нормального функционирования электро... |
|
 |
Форум: Електродвигуни (автобазар) Тема: Продам двигатель ДС 3.6 с плитой для КПП ЗАЗ Таврия/Славута. |
| wolgor |
|
Додано: 21 серп 2021, 14:40
|
|
Відповіді: 2 Перегляди: 5340
|
Олексій хочу купити ваш двигун дс3.6 з перехідною плитою ( там всякі спекулянти з prom ua та my ev хочуть до вас за цей даигун писати ,але власне це я член електроавтосам хочу купити його) Прошу відзвонитись якомого швидше 0673629856 |
|
 |
Форум: Саморобні електромобілі Тема: Таврия Электро Смарт Пикап (Днепр) |
| wolgor |
|
Додано: 10 бер 2021, 16:00
|
|
Відповіді: 521 Перегляди: 494864
|
| Олексій (Алексей В) хочу придбати у вас креслення перехідної плити Таврія Пікап -як з вами звязатись ? |
|
 |
| Поле сортування: |