Поточний час: 24 черв 2026, 03:01

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 2 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Перепаковка ВВБ Ниссан Лиф
#111149Повідомлення 02 жовт 2020, 21:03 
Власник електромобіля
Не в мережі

Звідки: Украина, Киев
Дякував (ла) 5 Подякували 1
Мій електротранспорт: Nissan Leaf 2014
Заколхозил батарею, но что-то пошло не так.
На массу полезло напряжение, похоже статика.
Как его побороть?


Додаткові файли:
IMG_20200723_121729.jpg
IMG_20200723_121729.jpg [ 298.76 КБ | Переглядів: 6004 ]
IMG_20200725_182954.jpg
IMG_20200725_182954.jpg [ 332.8 КБ | Переглядів: 6004 ]
IMG_20200801_094455.jpg
IMG_20200801_094455.jpg [ 282.17 КБ | Переглядів: 6004 ]
IMG_20200908_190246.jpg
IMG_20200908_190246.jpg [ 377.92 КБ | Переглядів: 6004 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Перепаковка ВВБ Ниссан Лиф
#111158Повідомлення 03 жовт 2020, 09:39 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 7045 Подякували 2610
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
У ячеек очень часто торец токопроводящий и соединён с каким-то из двух выходов.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 2 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 286


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group