Поточний час: 24 черв 2026, 04:53

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 3 ] 
Автор Повідомлення
#128665Повідомлення 18 вер 2022, 10:52 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 7045 Подякували 2610
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Місцеві депутата плювати хотіли на те, що треба змінювати правила дорожнього руху, вводити нові закони, а просто взяли і ввели "Порядк використання легких електричних засобів (електричних самокатів, сегвеїв, гіроскутерів тощо) на території Хмельницької міської територіальної громади".
    Із спірних моментів, які депутати місцевих рад не мають права вирішувати:
  • обмеження 16 роками
  • обмеження 20 км/г
  • триматися за кермо руками (ну дуже на це хочеться подивитись, наприклад, на моноколесі)
  • заборона перевозити пасажирів, хоча, є електро-мотоцикли, в яких передбачено місце для пассажира
  • обмеження на керування у стані алкогольного сп'яніння, хоча таке мають право установлювати тільки депутати Верховної ради
  • встановлення правила користування прокатного електротранспорту - хоча це проблема бізнесу прокату, а не депутатів. Вони б ще правила отримання піци від кур'єра встановили 8)
  • а все це рішення було тільки задля останнього абзацу рішення: "Оператори сервісів прокату легких електричних транспортних засобів .... зобов’язані сплачувати пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою". Можна було з нього почати і їм закінчити ;)
Посилання на скандальне рішення https://khm.gov.ua/uk/content/pro-zatve ... trychnyh-0


Додаткові файли:
Коментарій до файлу: Копія рішення, щоб у ліс не втекли
Правила легким.docx [26.16 КБ]
Завантажень: 245
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#128666Повідомлення 18 вер 2022, 12:00 
Не в мережі

Звідки: Україна
Дякував (ла) 1653 Подякували 329
Мій електротранспорт: а ти чого, пацан, інтєрєсуєшся?
:irre: А число Pi вони не хочуть до 5 округлити? На території Хмельницької громади {Inet} :mrgreen:


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#129216Повідомлення 18 жовт 2022, 19:14 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Суми
Дякував (ла) 276 Подякували 228
Мій електротранспорт: Leopard 3000W.
мда. ну добре, є щось подібне до документа. але якщо розібратись, то окрім рекомендацій він нічого не містить. і якщо я буду порушувати вимоги цього документа, то відповідальності ніякої не зазначено. принаймні я її не бачу. в одному місці є посилання до ПДР, на цьому і все. тобто ПДР основний закон яким він і був до цього.

_________________
Цю штуку я завжди беру в подорожі


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 3 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 184


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group