Поточний час: 22 черв 2026, 19:52

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 19 ]  На сторінку 1, 2  Наступ.
Автор Повідомлення
#89205Повідомлення 27 серп 2019, 22:22 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Кіровоградщина
Дякував (ла) 20 Подякували 13
Мій електротранспорт: жодного
Хочу електротранспорт: 50 км на добу, 50 км на годину, 400 кг в кузові
Доброго...ночі.
Може, хто порадить двигун постійного струму, "серієсник", 1-1.5 кВт довготривалої потужності, з можливістю перевантаження разів у два-три короткочасно, габаритами поменьше і "не за всі гроші"?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89208Повідомлення 27 серп 2019, 23:04 
Творець електромобіля, засновник клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина. Киев. †.
Дякував (ла) 872 Подякували 1389
Мій електротранспорт: "Электра 2"
Хочу електротранспорт: "Электра 3" вдвое легче, но с втрое бОльшим солнцеобеспечением
Таких моторов полно. Это насосники, но : Машине до тонны, для езды 50кмч, надо ~ 2,5 -3 квт на колёсах . Тогда , на валу - 3 -4 квт, , но для старта и нестыдного разгона- втрое больше. Это если питание постоянным током; При импульсном питании от ШИМмодулятора, потерь больше, и не из-за сопротивления ключей или батареи, которые ~ половину времени работы мотора, вообще выключены.........
Но, из практики , неписанное правило: Вдвое более маломощному и лёгкому мотору, нужна вдвое, более тяжёлая батарея.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89216Повідомлення 28 серп 2019, 07:26 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Запорожье
Дякував (ла) 1028 Подякували 324
Мій електротранспорт: электровелосипед 500Вт 55В, 350Вт 24В, электроЗАЗ-965
почему ж только насосники?
Например, Мотор 3дт31 - karabas на нём квадрик делал, перегружал и по вольтажу и по нагрузке многократно - норм. И цена на них как правило не кусачая.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89222Повідомлення 28 серп 2019, 08:39 
Творець електромобіля, член клубу
Не в мережі

Звідки: Хмельницький
Дякував (ла) 7 Подякували 150
Есть такой тяговый ДС1,5/4/11.Есть возможность перекомутации обмоток возбуждения на 2+2 и 1+1+1+1.


Додаткові файли:
IMG_20190828_093214.jpg
IMG_20190828_093214.jpg [ 88.07 КБ | Переглядів: 12919 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89223Повідомлення 28 серп 2019, 09:03 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Кіровоградщина
Дякував (ла) 20 Подякували 13
Мій електротранспорт: жодного
Хочу електротранспорт: 50 км на добу, 50 км на годину, 400 кг в кузові
Дякую за змістовні відповіді. Не буду повторюватися, десь уже писав тут про мої... не можу сказати "задумки", радше "мрії", бо не впевнений що руки дійдуть.

"машина до тони" - то буде суто утилітарний возик на мотоциклетних колесах і обємній рамі з профільної труби.

Кількість місць для сидіння - 2 (водій+1 пасажир).
Запас ходу - до 50 км при економічному режимі
Макс. швидкість - 60 км/год
Крейсерська швидкість - 40 км/год
Власна маса.... ну, не знаю. Не більше 400 кг, а там як вийде.
Привід - задній.
Двигуни - два, постійного струму, послідовного збудження.
Передача обертового моменту від двигунів на ведучі колеса - ланцюгова передача. Тобто, кожен двигун тягне своє колесо.
Тягова батарея - збірка з ліферів 32650

Виходячи з цього й шукаю щось не дуже важке і таке, що могло б витримати таку роботу протягом 40-60 хвилин з наступним охоложденням.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89227Повідомлення 28 серп 2019, 10:20 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 456 Подякували 118
Мій електротранспорт: Citroen Visa EV '85
здравствуйте! возможно такой подойдет?

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/elektr ... E9F0n.html

_________________
Конверсия Ситроен Виза в электро: https://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=26&t=3129


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89233Повідомлення 28 серп 2019, 12:11 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Кіровоградщина
Дякував (ла) 20 Подякували 13
Мій електротранспорт: жодного
Хочу електротранспорт: 50 км на добу, 50 км на годину, 400 кг в кузові
Дякую за пропозицію. Ну, з одного боку, здається, ДС1.5/4/11 вже є дві пропозиції :), і це добре. Але з іншого - 50 кг....
Більше схиляюся до 3дт31 поки що - вдвічі легший, як не як...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89243Повідомлення 28 серп 2019, 14:45 
Творець електромобіля
Не в мережі

Звідки: Одесса
Дякував (ла) 456 Подякували 118
Мій електротранспорт: Citroen Visa EV '85
по вашему запросу "суто утилітарний возик", имеет смысл найти мотороллер Муравей, переделать его в электро, например под мотор 1,5кВт и поставить легкую кабину...

_________________
Конверсия Ситроен Виза в электро: https://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?f=26&t=3129


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89245Повідомлення 28 серп 2019, 14:58 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Кіровоградщина
Дякував (ла) 20 Подякували 13
Мій електротранспорт: жодного
Хочу електротранспорт: 50 км на добу, 50 км на годину, 400 кг в кузові
d2max писав(ла):
по вашему запросу "суто утилітарний возик", имеет смысл найти мотороллер Муравей, переделать его в электро, например под мотор 1,5кВт и поставить легкую кабину...


Можливо, можливо... Проте, з Вашого дозволу, тема не про шасі, а про двигун, якщо Ви не заперечуєте.
В будь-якому разі -- дякую за висловлену думку.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89263Повідомлення 28 серп 2019, 17:18 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 300 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
А шунтовой мотор!, если соединить паралельно все обмотки статора и использовать как стриесный , никто не думал ?
У него индуктивность обмоток выше , значит больше магнитный поток и меньше потребление .


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89265Повідомлення 28 серп 2019, 17:27 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Кіровоградщина
Дякував (ла) 20 Подякували 13
Мій електротранспорт: жодного
Хочу електротранспорт: 50 км на добу, 50 км на годину, 400 кг в кузові
Але й струм якоря буде рівний струму через обмотки збудження, а вони, як би Ви їх не зєднували - високоомні. Так що струм якоря буде малий, потужність - ніяка.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89269Повідомлення 28 серп 2019, 17:36 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 300 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Откуда Вы знаете , Вы что пробовали ? А Вы же лишь читатель а писателя который скажет Как соединять так что бы ток якоря был больше чем ток статора не знаете ?
Так вот; Батарейный будет равен а реактивный нет, тоесть будет гораздо больше чем у статора.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89271Повідомлення 28 серп 2019, 17:55 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Кіровоградщина
Дякував (ла) 20 Подякували 13
Мій електротранспорт: жодного
Хочу електротранспорт: 50 км на добу, 50 км на годину, 400 кг в кузові
Хм... ну, по-перше, є деякі речі, які не обовязково пробувати для того, щоб пізнати їх суть ;) (розумний зрозуміє ;) ;) ).
По-друге... давайте ще раз. За Вашим твердженням, в ПОСЛІДОВНО зєднаних елементах електричного кола будет РІЗНИЙ за значенням струм?... Саме струм, не напруга?...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89274Повідомлення 28 серп 2019, 18:03 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Київ, Свято́шинський
Дякував (ла) 300 Подякували 251
Мій електротранспорт: Бюджетный электровелик
Хочу електротранспорт: Tesla
Вот видите Вы не внимательно читаете или вовсе не понимаете разницы между батарейным и реактивным токами, рано Вам ещё электротранспорт самому соберать :D
Когда выключается ШИМ-ом питание от источника, по обмоткам продолжает течь ток, ( если конечно всё правильно сделать) на якоре он будет больше...


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
#89277Повідомлення 28 серп 2019, 18:14 
Активіст форуму
Не в мережі

Звідки: Кіровоградщина
Дякував (ла) 20 Подякували 13
Мій електротранспорт: жодного
Хочу електротранспорт: 50 км на добу, 50 км на годину, 400 кг в кузові
можливо, я не правий, але в мене склалося враження, що дехто тут посилено святкує Успіння Богородиці з усіма невідємними атрибутами ;)

ось, може колись, згодом, знадобиться.
https://studopedia.com.ua/1_310929_posl ... -koli.html


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 19 ]              На сторінку 1, 2  Наступ.

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 13


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group