Поточний час: 24 черв 2026, 17:01

Часовий пояс: UTC + 2 години



Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 4 ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Порадьте контролер для скутера
#141001Повідомлення 16 черв 2026, 18:06 
Не в мережі

Звідки: Gorodok
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Мій електротранспорт: ebike
Хочу електротранспорт: emotobike
Думаю поміняти контролер на скутері, зараз стоіть шось кітайське - кінгконг блек три, але немає додатку, підкажить на що звернути увагу, зараз роздивляюсь - EM85 VOTOL або fardriver 72280, на 72В потужність 2-3 кВт, прямопривідне колесо, зараз на контролері пише що він дає 60А, але двигун на 2кВт, та і батареї поки що свинець, а вони нарядчі видають більше 35А. Буде батарея з токовіддачею десь 70А.


Додаткові файли:
kingkong3.jpg
kingkong3.jpg [ 431.8 КБ | Переглядів: 459 ]
Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Порадьте контролер для скутера
#141002Повідомлення 16 черв 2026, 21:35 
Власник електровелосипеда
Не в мережі

Звідки: Київ Україна
Дякував (ла) 451 Подякували 643
Мій електротранспорт: Електровелосипед Заря Силач
Хочу електротранспорт: BYD
Якщо контролер 72В 60А, то в піку в двигун вкачується 4,3кВт. Я би не радив ставити контролер з більшим струмом, бо є шанс спалити двигун. І так при заміні свинцю на літій двигун буде більше навантажений, бо струмовіддача літію значно вища ніж у свинцю. Якщо ви впевнені у своєму двигуні і можливо є термоконтроль, то можна контролер на 3-5А поставити більше.
Але і батарею потрібно проектувати під струми контролера.
Моя порада для початку замініть батарею на літій, побачите як працює штатний контролер, а тоді приймете рішення чи потрібно міняти контролер. Я би не міняв, ви ж не в гонках приймаєте участь. На хорошому літії скутер значно оживе. Головне правильну батарею зробити по кратності струму (не 20Аг). Краще зекономлені гроші вкладіть в батарею.
Якщо заміна контролера принципова і не дає спати, то міняйте. Електротранспорт це задоволення :D {!_!}


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Порадьте контролер для скутера
#141005Повідомлення 17 черв 2026, 16:38 
Не в мережі

Звідки: Gorodok
Дякував (ла) 0 Подякували 0
Мій електротранспорт: ebike
Хочу електротранспорт: emotobike
Трохи уважно вчитався, то конролер на 40А, з відсічкою на 60А я так зрозумів. Може й дійсно поки покатаю на ньому, але все одно хочеться знати на якого виробника дивитись - фардравер, вотол чи веск?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Порадьте контролер для скутера
#141006Повідомлення 17 черв 2026, 18:26 
Власник електровелосипеда, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Черкаси, Д.
Дякував (ла) 649 Подякували 297
Мій електротранспорт: Evel EndurA, 62v 28Ah Jik,VOT EM-100s(new gen), - R.I.P
Хочу електротранспорт: model 3 old style
Фара хвате, але спочатку АкБ змініть

_________________
Evel EndurA, 62v 28Ah Jik,VOT EM-100s(new gen), QS90....


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 4 ]             

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 12


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group