Поточний час: 24 черв 2026, 00:41

Часовий пояс: UTC + 2 години


Правила форума


Тільки проекти, у які вкладено гроші. Решту просимо публікувати у"Концепції та ідеї"


Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 49 ]  На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Re: Електромобіль ВАЗ 2106 "Зеленка"
#140942Повідомлення 24 трав 2026, 14:06 
Активіст форуму
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: луганск-одесса
Дякував (ла) 56 Подякували 52
Мій електротранспорт: Nissan leaf
Хочу електротранспорт: Шоб заряжался швидше а проїзджал бiльше
Цікавий проект.Головне шо двигун цілком відповідає донору на який його встановлюють :ugly:
Бажаю успіхів з офіційним оформленням та подальшою експлуатацією балєвара {!_!}

_________________
Желающий создавать находит средства. Не желающий- причину


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Електромобіль ВАЗ 2106 "Зеленка"
#140944Повідомлення 24 трав 2026, 20:30 
Не в мережі

Звідки: Дніпро
Дякував (ла) 3 Подякували 10
Хочу електротранспорт: 2106 "Зеленка"
Stalker_W писав(ла):
Ilia_Mosk писав(ла):
також цікаво як повинен реалізовуватися пункт 15,індикатор електричного потенціалу на корпусі,розумію що мова про високовольтну лінію,та як це зазвичай реалізується?
Це важливий пункт, на який ми частенько "забиваємо" {x1} Є два шляхи. По дешевому просто поставити дві лампочки між "+"-корпус та між "-"-корпус. Якщо одна з них буде світити яскравіше - є пробій на корпус. І другий шлях по багатому - ставити спеціальні пристрої вимірювання пробою на корпус. Стоять не дешево. Якщо цікаво, то можу запитати моделі і де придбати.


Звичайно було б цікаво дізнатися модель та назву пристрою,якщо вам не буде складно,спитайте,буду вдячний)
Пошук по цій темі призводить до мегаомметрів або інформації,що в блок керування електро-авто вже це вбудовано


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Електромобіль ВАЗ 2106 "Зеленка"
#140951Повідомлення 30 трав 2026, 22:56 
Творець електромобіля, член клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Украина,Киев
Дякував (ла) 115 Подякували 705
Мій електротранспорт: ЗАЗ 965e, Peugeot Partner (продан), Renault Zoe, Renault Fluence, Tesla Model 3
Доречі, зараз не треба акт огляду експертного з мрео, можна одразу робити висновок НДІ та переобладнати авто, а вже потім на сертифікацію і в МРЕО без машини міняти техпаспорт.


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
 Заголовок повідомлення: Re: Електромобіль ВАЗ 2106 "Зеленка"
#140996Повідомлення 14 черв 2026, 21:31 
Голова клубу
Аватара користувача
Не в мережі

Звідки: Україна, Донецьк => Ірпінь
Дякував (ла) 7045 Подякували 2610
Мій електротранспорт: Tesla S
Хочу електротранспорт: е-панцирник
Це якась нова постанова, що акт не треба?


Повернутися до початку
 Профіль  
Відповісти цитуючи  
Показати повідомлення за:  Поле сортування  
Почати нову тему Відповісти на тему  [ Повідомлень: 49 ]              На сторінку Пред.  1, 2, 3, 4

Часовий пояс: UTC + 2 години


Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 19


Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете додавати додаткові файли

Найти:
Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group